POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [12.05.2011, 12:19:56] • Świnoujście

Szok! Skatował ojca na ulicy i uciekł

Szok! Skatował ojca na ulicy i uciekł

fot. Adam Strukowicz

Nie wiadomo co kierowało dorosłym mężczyzną, który w czwartek przed południem pobił swojego ojca na ul. Batalionów Chłopskich. Sprawca w bestialski sposób pobił 67-letniego mężczyznę i jego opiekunkę. Zakrwawione ofiary zostały przewiezione do szpitala. Trwa policyjna obława na bandytę.

Przy Batalionów Chłopskich zaroiło się od ratowników medycznych i policjantów. Ofiara – starszy mężczyzna, trafił do szpitala z poważnym urazem głowy. Wezwano drugą karetkę, ponieważ kobieta z połamanym nadgarstkiem również potrzebowała pomocy medycznej.

Szok! Skatował ojca na ulicy i uciekł

fot. Adam Strukowicz

- Starszy mężczyzna ze swoją opiekunką szedł do domu. Nagle z klatki wybiegł 37-letni Adam M. - mówi sierż. Dorota Małysa ze świnoujskiej policji. - Sprawca odepchnął opiekunkę, rzucił się na swojego ojca i uderzył go w głowę twardym przedmiotem.

Sprawca pobicia to według świadków 2-metrowy dryblas, blondyn ubrany w ciemną koszulkę i krótkie spodenki.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 134, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 134

Natan. • Środa [18.05.2011, 18:32:14] • [IP: 95.49.221.***]

Możliwe że 37letni osobnik miał powody by zaatakować swojego ojca, jak już zauważyli to inni, możliwe było to że miał nieciekawe dzieciństwo. Albo choroba psychiczna. Bądź co bądź tylko" napastnik" i" ofiara" to wiedzą. Nie nam to oceniać, zostawmy to policji.

Gość • Niedziela [15.05.2011, 22:51:20] • [IP: 83.11.135.***]

do użytkownika IP: 80.245.191.*** z godź 22.58- nie rozumiem więc po co siedzisz na tej stronie eks-polaczku skoro utrzymujesz ze żyjesz z dala od innych polaczków, a jednak ciągnie cię na polskie portale...po to by troche nabruździć..to moze jednak nie jestes lepszy od nas, polaczków?

Gość • Sobota [14.05.2011, 22:00:41] • [IP: 83.4.19.***]

zebrał plony które zasiał? nic nie dzieje się bez przyczyny!

Gość • Sobota [14.05.2011, 15:07:10] • [IP: 80.245.191.***]

szkoda człowiek (ojca) ;(

Gość • Sobota [14.05.2011, 14:26:27] • [IP: 88.156.233.***]

Ale o czym wy piszecie?! Nie wiecie czy ten facet był katowany i ofierze sie 'to należało'. . Więc jeśli nie macie takich dowodów to nie wypisujcie takich głupot! A sam czyn można osądzać jako straszny i godny pożałowania, bo tak jest..

Gość • Sobota [14.05.2011, 08:48:56] • [IP: 93.94.186.***]

..".gdy synek był mały ojciec go bił-, uciekał z domu ile miał sił-, a dalej?...w ramionach matki schronienie miał-" itd.niestety, żale i upodlenia z dzieciństwa tkwią w duszy całe życie-, nie żałujcie takich bardzo staruszków słabych i bezbronnych-, przecież miał opiekunkę -,. ..a syn dawno przed laty, też był bezbronny i poniżany -, przez kogoś kto sprowadził go na ten świat-{a przynajmniej przyczynił się do tego} -a powinien dać synowi opiekę i dobry przykład jak być dobrym człowiekiem i szanować starszych...

Gość • Sobota [14.05.2011, 07:20:39] • [IP: 80.245.191.***]

a co gdyby skatował obcego to dobrze -kazdy bandzior powinien katowac tatusi i mamusi za to ze tak go wychowali

Gość • Piątek [13.05.2011, 23:38:05] • [IP: 46.134.186.**]

Niejeden ojciec to zwyrodnialec i sadysta. Ale w Polsce jest przyzwolenie społeczne na maltretowanie dzieci. A jak już rodzic sadysta dostanie wpier...to robi sie z tego wielka afere.

Gość • Piątek [13.05.2011, 22:58:10] • [IP: 80.245.191.***]

to jest odzwierdziedlenie polskiego społeczeństwa.Takie właśnie jest.Dlatego nas na świecie nie lubią, i dlatego trzymam sie z daleka od polaczków, mieszkając, gdzie indziej.Nie utrzymuje żadnych kontaktów z goścmi z polski i jak na razie na dobre mi to wychodzi.Powolutku zamykam sprawy majątkowe w polsce i wy.. z dala od polaczków

Gość • Piątek [13.05.2011, 17:49:35] • [IP: 95.129.225.***]

Pajac !! Pewnie się koksów nabrał jak niektórzy ziomale miejscowi i pełna palma!!

Tala • Piątek [13.05.2011, 17:46:54] • [IP: 80.245.179.**]

Nie no żeby bic ojca?? jeszcze chorego, ??! trzeba być totalnym idiotom bez serca...

Tala • Piątek [13.05.2011, 17:45:05] • [IP: 80.245.179.**]

Nie ważne czy miał powód czy go nie miał... nie powinien bić swojego własnego ojca.!! Bosz...

Gość • Piątek [13.05.2011, 17:17:38] • [IP: 88.156.233.***]

Totalny debil, żeby ojca bić ?

Gość • Piątek [13.05.2011, 15:41:59] • [IP: 80.245.183.**]

on nadal chodzi wolno po miescie i to z nozem... uwazajcie na ulicy bo mozecie byc nastepnymi ofiarami tego bydlaka...

Gość • Piątek [13.05.2011, 15:38:30] • [IP: 217.97.193.***]

NIKT OJCA NIE BIJE BEZ POWODU, PEWNIE SIĘ NALEŻAŁO

Gość • Piątek [13.05.2011, 13:02:01] • [IP: 88.156.233.***]

Moim zdaniem też nieważne czy miał powód czy nie, to nie powinien bić staruszka. Jeśli na prawdę miał powód to powinien to rozwiązać wtedy kiedy jego ojciec nie był jeszcze schorowanym, ledwo sie poruszającym człowiekiem. . A nie teraz wyrównywać rachunki kiedy tamten mu oddać nie może! Do tego z komentarzy wynika, z eludzie którzy znają ofiarę twierdzą, że to dobry człowiek i jego syn to czarna owca.

Gość • Piątek [13.05.2011, 12:04:04] • [IP: 217.97.193.**]

to co z tego, ze rezyserowany jak oddaje to co się w usraelu dzieje, kto by sie z nas odważył wystąpić w tym programie, nie ta mentalność nie ta kultura mimo wszystko, takie wydarzenie ja opisane u nas są wyjatkiem, chociaż niektóre media uslnie propagują zachodni styl zycia, gdzie wszytko jest dozwolone..no ale walnęlo mnie o glebe wpis, ze to winnien pis i Kiaczynski, myslałam, że w naszym miescie nikt nie da zaczpowac , człowieku ogarnij się a POLSKA płonie...to piosenka!!

Gość • Piątek [13.05.2011, 10:09:16] • [IP: 83.21.82.**]

Gość • Czwartek [12.05.2011, 23:44] • [IP: 92.42.119.***] znam Pana, który został pobity. To bardzo przyzwoity, porządny człowiek, od kilku lat choruje, rzadko wychodzi z domu. Nawet w najlepszym środowisku może znaleźć się jakaś czarna owca. Taka jak ten zwyrodnialec, który skatował swego ojca. Nie można zrównywać ofiary z bandytą. Nic nie usprawiedliwia takiej agresji. To bandyta.

Gość • Piątek [13.05.2011, 10:06:51] • [IP: 92.42.116.***]

idiota bo inaczej tego nazwac nie mozna :(

m... • Piątek [13.05.2011, 08:31:21] • [IP: 83.21.141.**]

Czy ten młody człowiek, który zareagował tak agresywnie na rodzica jest zdrowy? Nie ma sytuacji bez wyjścia, nie ma spraw bez rozwiązań drogą pokojową.Zastanawiam się nad zdrowiem psychicznym agresora.

Psycholog • Piątek [13.05.2011, 08:26:38] • [IP: 195.117.222.*]

Wy nic nie rozumiecie jesteśmy teraz w Europie pewne zachowania musza byc przez Was akceptowane.Ojciec po prostu sie nie przystosował do nowej rzeczywistości jak wielu nieudaczników.To młody człowiek trzeba mu dac szansce jeszcze jest tylu nienadążających za zmianami do pobicia.Cala nadzieje w naszych nowoczesnych sadach i prokuraturze.

PAPAZ • Piątek [13.05.2011, 07:16:23] • [IP: 92.42.117.*]

tak katoliczka nie chrześcijanka, ludzie nie mozna bić rodziców i koniec... a może to było stresowe wychowanie właśnie... ale narzędziem na ojca - zabronione i koniec

Gość • Piątek [13.05.2011, 01:21:23] • [IP: 92.42.114.***]

Ale mi Was szkoda:(...malutcy... Zachowujecie sie jak ten bandzior:(

B • Czwartek [12.05.2011, 23:55:38] • [IP: 46.113.248.***]

dajcie mi go ja mu oddam zza ojca. bic starsza osobe. obojetnie o co poszlo to ja moge go pier***nac!!

Gość • Czwartek [12.05.2011, 23:44:50] • [IP: 92.42.119.***]

Szkuciak • Czwartek [12.05.2011, 22:44] • [IP: 109.243.231.***] No dalej świnoujściańskie, analfabeckie kato-psychole. Który jeszcze go nabije na pal? Który jeszcze wyda wyrok? Chleba, marketów i igrzysk! A teraz na poważnie zapytam, choć w sumie usprawiedliwienie to nie jest. Czy któryś z was pomyślał co sprowokowało do takiego zachowania tego człowieka? Może i jest zwyczajnym zwyrodnialcem, a może zwyrodnialcem był tak naprawdę jego ojciec? ...ojciec nie dal na dopalacz, a synalek był na głodzie i to wszystko.

Oglądasz 1-25 z 134
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■