POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [12.05.2011, 12:19:56] • Świnoujście

Szok! Skatował ojca na ulicy i uciekł

Szok! Skatował ojca na ulicy i uciekł

fot. Adam Strukowicz

Nie wiadomo co kierowało dorosłym mężczyzną, który w czwartek przed południem pobił swojego ojca na ul. Batalionów Chłopskich. Sprawca w bestialski sposób pobił 67-letniego mężczyznę i jego opiekunkę. Zakrwawione ofiary zostały przewiezione do szpitala. Trwa policyjna obława na bandytę.

Przy Batalionów Chłopskich zaroiło się od ratowników medycznych i policjantów. Ofiara – starszy mężczyzna, trafił do szpitala z poważnym urazem głowy. Wezwano drugą karetkę, ponieważ kobieta z połamanym nadgarstkiem również potrzebowała pomocy medycznej.

Szok! Skatował ojca na ulicy i uciekł

fot. Adam Strukowicz

- Starszy mężczyzna ze swoją opiekunką szedł do domu. Nagle z klatki wybiegł 37-letni Adam M. - mówi sierż. Dorota Małysa ze świnoujskiej policji. - Sprawca odepchnął opiekunkę, rzucił się na swojego ojca i uderzył go w głowę twardym przedmiotem.

Sprawca pobicia to według świadków 2-metrowy dryblas, blondyn ubrany w ciemną koszulkę i krótkie spodenki.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 134, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-75 z 134

Gość • Czwartek [12.05.2011, 19:13:56] • [IP: 80.53.6.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [12.05.2011, 18:52:51] • [IP: 92.42.114.**]

ja to widziałam ! jak można być takim człowiekiem?! jAK TEN FACET WYGLĄDA??!!

Bździągwa • Czwartek [12.05.2011, 18:52:17] • [IP: 31.63.253.**]

A TV Słowianin jak już wyświetla wizję, to mogli by chociaż to robić z fonią. Nie każdy umie czytać z ruchu warg.

Gość • Czwartek [12.05.2011, 18:49:57] • [IP: 92.42.112.**]

to pewnie Achtung

Gość • Czwartek [12.05.2011, 18:47:51] • [IP: 88.156.233.**]

no wreszcie trochę deszczu, uff...

Gość • Czwartek [12.05.2011, 18:23:42] • [IP: 161.156.101.*]

Grzech sie szerzy w tej naszej Polsce, Boze ratuj Nas!

Gość • Czwartek [12.05.2011, 18:19:14] • [IP: 80.54.123.**]

byłem przy tym szedłem własnie do szkoly a tu patrze koles lezy a inny ucieka ale nie podeszlem :(

Gość • Czwartek [12.05.2011, 18:19:12] • [IP: 92.42.114.***]

Agresja w stosunku do rodziców ma swoje podłoze o tym tez trzeba pamietac pozdrawiam

Gość • Czwartek [12.05.2011, 18:11:37] • [IP: 80.245.178.***]

oko za oko

Gość • Czwartek [12.05.2011, 18:08:03] • [IP: 92.42.116.***]

Katolik to najgorszy typ człowieka jaki wychodowała Cywilizacja Klerykalna.Wiem co pisze poproście katolika o co kolwiek to was wyśmieje a czego ich w Kosciele ucza pomagać i kierowac się miłościa do blizniego swego??

Gość • Czwartek [12.05.2011, 17:45:05] • [IP: 195.117.222.*]

no wlasnie a gdzie byli rodzice?

Lelum Polelum • Czwartek [12.05.2011, 17:29:43] • [IP: 31.63.253.**]

Zakładam sektę. Ktoś się pisze?

Gość • Czwartek [12.05.2011, 17:13:36] • [IP: 92.42.112.***]

"Róbta co chceta!" - tak przecież w mediach zachęcali, więc po co to zdziwienie teraz? Ateiści nie uznają dekalogu, tylko swoje zachcianki. Takich katów jak ten syn jest więcej. Nie przejmują się oni nikim i opinią innych.

Gość • Czwartek [12.05.2011, 17:13:08] • [IP: 80.245.182.**]

Jestem Katolikiem, nie kradnę, nie biję i nie kłamię... Piszesz bzdury! Jakie 98% ?? Człowieku!! Poza tym są tacy ludzie, którym się wydaje, że są Katolikami. Niestety są w błędzie! Człowiek który się nie modli i nie praktykuje wyznawania swojej wiary NIE MOŻE NIM BYĆ !!

Gość • Czwartek [12.05.2011, 17:04:31] • [IP: 83.109.154.***]

Takich to od razu powinno się zabijać!!

Gość • Czwartek [12.05.2011, 17:03:42] • [IP: 93.94.185.***]

dostanie rok bo takie są u nas wyroki.Koleżankę syn skatował 70 letnią kobietę leżała z krwiakami mózgu w Ściu i w Szczecinie w szpitalach za takie skatowanie starej matki dostał tylko rok.Dobrze ktoś napisał takim dzieciom to kamień do szyii i do kanału, to by była sprawiedliwość.Za małe są kary dla przestępców dlatego niczego się nie boją

Gość • Czwartek [12.05.2011, 16:53:44] • [IP: 92.42.118.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [12.05.2011, 16:45:19] • [IP: 93.94.184.**]

2 metrowy dryblas XD hehe (ale starsza osobe bic :/)

ALLELUJA I DO PRZODU ! • Czwartek [12.05.2011, 16:38:30] • [IP: 77.255.11.**]

KATOLICY JAK ZAWSZE NIE WINNI TO 2% Z 98% KATOLIKÓW TYLKO I WYŁĄCZIE KRADNIE, BIJE, KŁAMIE. ... TAK TAK TAK. ALLELUJA !

Gość • Czwartek [12.05.2011, 16:27:55] • [IP: 77.255.11.**]

Piszecie bzdury obojetnie jaki był ojciec ale ręki się na niego nie podnośi żal człowieka sciska jak widzi jacy sa młodzi w dzisiejszych czasach mój ojciec mnie nie wychował ale do końca miałam do niego szacunek nawet gdy potrącił go samochód i leżał w szpitalu pojechałam do niego 700 km żeby go odwiedzić i przebaczyc wszystko co złego zrobił w swoim życiu życze zdrowia tym Państwu.

Gość • Czwartek [12.05.2011, 16:15:49] • [IP: 93.94.186.**]

do kanału z @#$%^, kamień do szyji koło kapitanatu jest ich dużo

Gość • Czwartek [12.05.2011, 16:13:00] • [IP: 78.8.5.***]

, , Nie wiadomo co kierowało dorosłym mężczyzną, który w czwartek przed południem pobił swojego ojca...'' jacy rodzice?? jak to syn pobil wlasnego ojca!!

Gość • Czwartek [12.05.2011, 16:07:26] • [IP: 92.42.117.***]

oczywiście że program Springera jest reżyserowany !!

ParanoiD • Czwartek [12.05.2011, 16:07:14] • [IP: 94.197.239.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Bździągwa • Czwartek [12.05.2011, 16:06:27] • [IP: 31.63.253.**]

A gdzie byli rodzice, kiedy syn bił ojca?! - Pytam się?!

Oglądasz 51-75 z 134
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■