POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [12.05.2011, 12:19:56] • Świnoujście

Szok! Skatował ojca na ulicy i uciekł

Szok! Skatował ojca na ulicy i uciekł

fot. Adam Strukowicz

Nie wiadomo co kierowało dorosłym mężczyzną, który w czwartek przed południem pobił swojego ojca na ul. Batalionów Chłopskich. Sprawca w bestialski sposób pobił 67-letniego mężczyznę i jego opiekunkę. Zakrwawione ofiary zostały przewiezione do szpitala. Trwa policyjna obława na bandytę.

Przy Batalionów Chłopskich zaroiło się od ratowników medycznych i policjantów. Ofiara – starszy mężczyzna, trafił do szpitala z poważnym urazem głowy. Wezwano drugą karetkę, ponieważ kobieta z połamanym nadgarstkiem również potrzebowała pomocy medycznej.

Szok! Skatował ojca na ulicy i uciekł

fot. Adam Strukowicz

- Starszy mężczyzna ze swoją opiekunką szedł do domu. Nagle z klatki wybiegł 37-letni Adam M. - mówi sierż. Dorota Małysa ze świnoujskiej policji. - Sprawca odepchnął opiekunkę, rzucił się na swojego ojca i uderzył go w głowę twardym przedmiotem.

Sprawca pobicia to według świadków 2-metrowy dryblas, blondyn ubrany w ciemną koszulkę i krótkie spodenki.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 134, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 101-125 z 134

Bździągwa • Czwartek [12.05.2011, 14:01:01] • [IP: 31.63.253.**]

Bez stresowe wychowywanie idzie w dobrym kierunku.

Gość • Czwartek [12.05.2011, 14:00:28] • [IP: 80.245.186.***]

za coś takiego powinien trafić do więzienia min. 2 lata a do tego powinien dostać zakz zbliżania się do ojca i tej pani.

Gość • Czwartek [12.05.2011, 13:58:27] • [IP: 92.42.117.*]

ale gówno spłodził

Gość • Czwartek [12.05.2011, 13:57:23] • [IP: 80.245.190.***]

czemu nie ma nic o karsiborzu...

Gość • Czwartek [12.05.2011, 13:50:11] • [IP: 92.42.113.***]

Ja @#$%^ ale Bohater

Gość • Czwartek [12.05.2011, 13:49:04] • [IP: 83.8.1.***]

NO TO POLICJA MA PEŁNE RĘCE I ROBOTY. NO MAM NADZIEJĘ, ŻE BANDYTA ZOSTANIE ZŁAPANY.

Gość • Czwartek [12.05.2011, 13:47:17] • [IP: 46.134.98.***]

A Panowie z Radiowozach pojawili sie wszędzie :) wszystkie zakamarki sprawdzają

PAPAZ • Czwartek [12.05.2011, 13:45:16] • [IP: 92.42.117.*]

będziesz szanował ojca i matkę swoją...

Gość • Czwartek [12.05.2011, 13:40:10] • [IP: 46.113.100.***]

brak słów...co za syn straszna tragedia w rodzinie-współczucia dla rodziny

Gość • Czwartek [12.05.2011, 13:38:59] • [IP: 88.156.235.***]

swoją drogą mniej więcej rok temu był podobny artykuł o gościu co pobił swoją matkę po pijanemu. Nazywał się Tadeusz M. Czy wiadomo coś może w tej sprawie ?

Gość • Czwartek [12.05.2011, 13:30:42] • [IP: 80.245.191.***]

[12.05.2011, 12:55]  [IP: 80.245.188.***] Niczym nie róż nisz się od tego palanta, skoro zapraszasz na zachodnie.Agresja dominuje i u niego i u ciebie, a także u setek wam podobnych-wychowywanych 'bezstresowo'.Codziennie to widać.Połamane ławki, niszczenie wszystkiego dookoła(bo to nie jest moje).Nikt się taki nie rodzi.To wyłącznie wychowanie dziecka i środowisko w którym dorasta czyni takich ludzi, jakimi są.W jakimś momencie, to rodzic popełnia błąd.Wychowywanie, dla wielu to zapewnienie odzienia i jedzenia, a inne sprawy są na boku.Najlepiej zostawić, przed telewizorem, zostawiać na podwórku, dla wygody.Póżniej te dzieci, mają swoje dzieci i powielają, to co wyniosły z domu.

Gość • Czwartek [12.05.2011, 13:26:59] • [IP: 178.238.251.***]

bylem przytym jak tego pana zabierali cos strasznego jego msyn to jakis debil bez obrazy

Gość • Czwartek [12.05.2011, 13:23:31] • [IP: 95.129.225.***]

Co za pajac delikatnie pisząc... Nie ma usprawiedliwienia na taki czyn i tyle!! I tak jak ktoś napisał - nie więzienie bo to za lekkie - 10 lat ciężkich robót może pozwoli mu pozbyć się nadmiaru energii! Dla mnie takich ludzi powinno się eliminować ze społeczeństwa i tyle... po co to coś utrzymywać? A do Koleszki z zachodniego... dobra dzielnia - wychowałem się tam i dobrze wspominam :)))

Gość • Czwartek [12.05.2011, 13:19:06] • [IP: 95.129.224.***]

dawac zdjecie ZNAJDZIEMY !! a nie. .poszukiwany to WALIC FOTEE publicznie!! nie * sie. ...

Marta • Czwartek [12.05.2011, 13:09:09] • [IP: 88.156.233.***]

Właśnie, zgadzam sie z poprzednikiem, 67-letniego staruszka pobić !! I to w dodatku swojego ojca !! Teraz za to policja powinna go tak samo albo i jeszcze gorzej zmasakrować, połamać mu wszystkie kości, wywieźć na karsiborską i zostawić tam na pastwę losu!

Gość • Czwartek [12.05.2011, 13:04:51] • [IP: 57.66.78.*]

Do Mariusza: Widzisz problem jest tego typu ze w momencie gdy dziecko idzie do szkoły to tracimy z nim pewnego rodzaju bliski kontakt. Jeszcze gorzej gdy obydwoje rodziców pracuje po to aby w domu zapewnic jakis byt. Nie znam tej rodziny jednak tłumaczenie sprawcy w tym przypadku nie dociera do mnie. Mam sama dziecko, ma niecale 4 lata robię wszystko co w mojej mocy aby wychowywać je jak najlepiej ale wiadomo, każdy może gdzieś popełnić błąd, a jakie bedą konsekwencje to Bóg jeden wie. Nic nie upoważnie nikogo do czynienia takich okropnych rzeczy jakie zrobił ten człowiek podnoszac ręke na rodziców. Potępiam to!

Gość • Czwartek [12.05.2011, 13:04:33] • [IP: 178.238.249.***]

do 12:55 przecież wór był zarezerwowany dla giertycha pajacu a nie dla uczciwych tuskomatołków

Gość • Czwartek [12.05.2011, 13:03:32] • [IP: 93.94.190.***]

Tradycyjnie czekamy na kretyńskie komentarze w stylu: na takiego to kara śmierci, włóczenie koniem; a bo to Polska jest katolicka, to tak się dzieje; aaa winien jest o.Rydzyk i cykliści; aaa...winne są ofiary. Wszystko tu można przewidzieć.

Gość • Czwartek [12.05.2011, 12:56:44] • [IP: 46.112.25.*]

Gnoja do wora a wór do jeziora.

Gość • Czwartek [12.05.2011, 12:55:46] • [IP: 80.245.188.***]

Dla mnie takie zachowanie to tylko potrafi @#$%^ zrobic rzucic sie na swojego Ojca i to jeszcze Dziadka jak jest taki KOZAK to zapraszam do siebie to zobaczymy jak skonczysz zapraszam na ZACHODNIE

Gość • Czwartek [12.05.2011, 12:48:53] • [IP: 217.97.193.***]

Ale przecież to oni go wychowywali i wpajali mu zasady postępowania...

Gość • Czwartek [12.05.2011, 12:44:20] • [IP: 80.54.123.***]

Co za skur... Jak tak można. Mam nadzieję, ze spotka go za to odpowiednia kara

Gość • Czwartek [12.05.2011, 12:42:15] • [IP: 92.42.113.***]

Nie bylo dwoch zakrwawionych ofiar tylko jedna, ten gosciu a ta kobieta zlamana reke.

Gość • Czwartek [12.05.2011, 12:39:35] • [IP: 80.54.123.**]

widziałem to on to zrobił kamieniem

Gość • Czwartek [12.05.2011, 12:38:51] • [IP: 89.79.177.**]

kołchoz dla niego!

Oglądasz 101-125 z 134
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■