POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [14.05.2011, 19:24:13] • Świnoujście

Zaskakująca przegrana „Floty” z „Kolejarzem”

Zaskakująca przegrana „Floty” z „Kolejarzem”

fot. Adam Strukowicz

Po informacji o przegranej „Floty” z broniącym się przed spadkiem „Kolejarzem” pojawiły się i takie opinie, że drużyna ze Świnoujścia sprzedaje mecze żeby tylko nie wejść do ekstraklasy. Nie mamy żadnych podstaw żeby tak przypuszczać ale faktem jest, że „Flota” przegrała dziś w fatalnym stylu z ligowym outsiderem, rozgrywając bodaj najgorsze w tej kolejce spotkanie. Co się stało naszym piłkarzom, że przed własną publicznością nie byli w stanie stworzyć choć jednej groźnej sytuacji pod bramką zespołu, dla którego remis w Świnoujściu byłby wielkim sukcesem ? Nic dziwnego, że serwis sportowy Polskiej Agencji Prasowej donosi o sensacji w Świnoujściu.

Wydawało się, że wyspiarze zechcą wykorzystać w spotkaniu z Kolejarzem dodatkowy atut własnego stadionu i zwiększyć nie tylko dorobek punktowy ale również bilans bramkowy. Tymczasem po niespełna 20 minutach gry mieliśmy bramkę „ z niczego” dla „Kolejarza” i szok na trybunach. Strata nie była nie do odrobienia, a przeciwnik nie przyjechał do Świnoujścia jakoś „cudownie odmieniony”. Piłkarze z Stróż nie przeważali dziś ani szybkością ani techniką ani wolą walki. Ale jeszcze mniej chęci do gry mieli „biało-niebiescy”. Dopiero końcówka pierwszej połowy dała kibicom nadzieję, że coś jeszcze może się w tym spotkaniu odmienić.
W 28 minucie piękny strzał Niedzieli musnął jedynie szczyt poprzeczki bramki gości. „Flota” poszła za ciosem i zorganizowała jeszcze kilka groźnych rajdów. W 38 i 39 minucie blisko zdobycia kolejnych goli znalazł się nasz najlepszy snajper. To nie był jednak dobry dzień także dla popularnego „Charliego”. Wydawało się, że wyspiarze złapali wreszcie właściwy rytm gry i wyrównujący gol wisi w powietrzu. Jednak tuż po przerwie do głosu ponownie doszli goście. Mało brakowało, a od 50 minuty „Flota” przegrywałaby już nie jedną, a dwoma bramkami…
Początek drugiej części był jeszcze bardziej żenujący w wykonaniu piłkarzy „Floty”. Brakuje zupełnie koordynacji, współpracy pomiędzy obroną i pomocą. Napastnicy nie mogą doczekać się wyprowadzenia jednej choćby groźnej kontry.
Dopiero na 10 minut przed końcem wydaje się, że do wyspiarzy dociera świadomość, że mogą ten mecz przegrać. Udaje się też wtedy zorganizować kilka groźniejszych akcji. W 81 minucie zaskakujący strzał z dystansu Bartłomieja Niedzieli ląduje tuż nad poprzeczką na górnej siatce bramki „Kolejarza”. W 93 minucie Radosław Pruchnik trafia w spojenie słupka i poprzeczki.
Sędzia przedłużył nadzieje „”Floty” o całe cztery minuty. Jednak także w doliczonym czasie gry gospodarze nie byli wstanie zmontować akcji na miarę remisu. Głośny zwykle sektor klubu kibica w końcówce meczu praktycznie zamilkł. Wszyscy zdają sobie sprawę, że rozbudzone ostatnio nadzieje na ewentualny awans do ekstraklasy znacznie oddalają się od naszej drużyny. Goście wracają za to domu w o wiele lepszych humorach. Zaskakująca wygrana poprawiła znacznie ich pozycję w walce o utrzymanie w lidze. Najbliższa szansa na kolejne punkty dla „Floty” już w najbliższy weekend w wyjazdowym spotkaniu z „Górnikiem”. Trzymamy kciuki i z całą kibicowska bracią ze Świnoujścia wierzymy, że sobotnia przegrana była jedynie wypadkiem przy pracy, który każdemu może się przydarzyć.


Flota: Krzysztof Żukowski, Sławomir Mazurkiewicz, Ivan Udarević, Damian Krajanowski, Tomasz Ostalczyk, Ferdinand Chi Fon, Radosław Pruchnik, Marek Niewiada, Bartłomiej Niedziela, Charles Uchenna Nwaogu, Ensar Arifović.
Rezerwowi: Alan Wesołowski, Krzysztof Bodziony, Łukasz Mickiewicz, Daniel Dylewski, Damian Misan.
Trenerzy: Petr Němec, Paweł Sikora, Przemysław Norko
Kierownik drużyny: Leszek Zakrzewski

Kolejarz:
Marcin Zarychta, Adrian Basta, Witold Cichy, Marcin Staniek, Dariusz Walęciak, Piotr Madejski, Rafał Zawiślan, Łukasz Jarosiewicz, Marcin Stefanik, Tomasz Ciećko, Bartłomiej Socha.
Rezerwowi: Łukasz Lisak, Łukasz Kominiak, Kamil Rado. Mariusz Mężyk,
Trenerzy: Janusz Kubot, Tadeusz Kantor.
Kierownik drużyny: Marian Kogut.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 212, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 151-175 z 212

Gość 13 • Sobota [14.05.2011, 22:04:04] • [IP: 92.42.114.***]

Ale duma Świnoujścia. Dwa najsłapsze zespoły z tabeli wygrywają w Świnoujściu. Wystarczy policzyć sytuacje pod bramką, ilość strzałów itd. ...Żenada. Flota zagrała tak by nie skrzywdzić Kolejarza. Sędzia wskazuje rzut pośredni Flota zdobywa bramke - to jest bez muzgowie. I okrzyki że nic się nie stało. Tak przegrać to nie grzech, ale wstyd. Nie wynik, ale styl i postawa na boisku. Flota zakpiła sobie z podatników, mieszkańców Świnoujścia.

Gość • Sobota [14.05.2011, 22:01:16] • [IP: 80.245.190.***]

kiedyś się kupuje i kiedyś się sprzedaje, to norma tylko ci co dają dotację nie ze swojej kieszeni tego nie widzą albo nie chcą widzieć.

Gość • Sobota [14.05.2011, 21:59:56] • [IP: 93.94.191.***]

co sie podniecacie flota nie moze awansowac bo nie ma stadionu kasy tez brak

Gość • Sobota [14.05.2011, 21:57:45] • [IP: 83.25.170.***]

stalo sie tak jak myslalem, pomimo zapowiedzi ze Flota bedzie walczyc o najwyzsze cele, stało sie to ze specjalnie sprzedaje mecze zeby tylko nie wejsc do ekstraklasy, ,. ...zal

Gość • Sobota [14.05.2011, 21:46:18] • [IP: 88.156.232.***]

Brawo Kolejarz! dobrze tak tym Flocirzom bo juz im sie w glowach pomieszalo ekstrakla im sie marzy chyba snia a w sts napewno dobrze zarobili BARANY

Gość • Sobota [14.05.2011, 21:46:06] • [IP: 80.245.189.***]

i dobrze...

Gość • Sobota [14.05.2011, 21:44:17] • [IP: 95.129.224.***]

Wiadomo, że nie mogli wygrać bo i tak nie przejdą do ekstraklasy.. na co Wy wgl liczycie z tym miejscem w tabeli? Nie spełniamy prawie żadnego warunku w tamtej lidze :)

Gość • Sobota [14.05.2011, 21:37:09] • [IP: 92.42.112.***]

Brawo Panie Prezydencie i szanowni Radni. Żenada to i tak komplement dla tego co oni pokazali no i tak zachwalaliście tą flotę a tu co kicha zabrać dotację.Aspiracje do ekstraklasy to jest żenujące po co misto dało tej zgraji 400 tys ment dla tego co oni pokazali

Gość • Sobota [14.05.2011, 21:36:37] • [IP: 31.63.186.***]

Kolejarz Kolejarz :)

Rozsądny • Sobota [14.05.2011, 21:33:34] • [IP: 92.42.117.**]

MKS PIJAWKA pije z kibiców i z miasta :-)

Gość • Sobota [14.05.2011, 21:22:27] • [IP: 31.63.200.***]

I b.dobrze z czegoś trzeba żyć. Nie ma co się podniecać, przecież to tylko sport- dla tych co uprawiają go dla szmalu (im nie zazdroszczę bo to ciężki krótkotrwały i niepewny kawałek chleba i dla tych co go uprawiają na trybunach poprawiając swoją tężyznę.

Gość • Sobota [14.05.2011, 21:21:49] • [IP: 92.42.117.***]

Kolejarzowi groził spadek, Flocie groził awans, brakuje nam kasy

Gość • Sobota [14.05.2011, 21:21:26] • [IP: 93.94.187.***]

MECZ SPRZEDANY! SĘDZIA IDIOTA! tyle do powiedzienia na ten temat...

Gość • Sobota [14.05.2011, 21:20:31] • [IP: 88.156.234.***]

pewnie puszczony mecz, ale jak sie psuje dobrą atmosfere wokół klubu to tak sie dzieje

Gość • Sobota [14.05.2011, 21:19:35] • [IP: 95.49.32.***]

Żal. Było by ciekawie.

Gość • Sobota [14.05.2011, 21:14:15] • [IP: 93.94.190.***]

marzenia poszły w *...

Gość • Sobota [14.05.2011, 21:12:59] • [IP: 88.156.233.***]

zgadnijcie jak obstawiali kopacze u buka?

Gość • Sobota [14.05.2011, 21:11:12] • [IP: 92.42.113.**]

mam typa na mecz floty z termaliką. W sts postawcie na termalike a napewno wygracie.To jedyny pewniak tej kolejki.

Gość • Sobota [14.05.2011, 21:04:58] • [IP: 92.42.112.***]

WSTYD I HAŃBA!! Ząbki i Stróże bardzo mi śmierdzą. Przerżnąć z takimi kelnerami po takich meczach. A gdzie sportowa rywalizacja? I ja za to mam płacić? Od 30 lat jestem kibicem Floty, ale teraz puściły mi nerwy - NIE IDĘ NA DWA OSTATNIE MECZE! Nikt nie będzie robił układanek za moje pieniądze!! A mój syn podarł karnet - na pewno nie z radości.

Gość • Sobota [14.05.2011, 20:54:18] • [IP: 92.42.113.**]

Panie Prezydencie M.Świnoujście komu chce pan dać te 400 tys.zł?Czy to ta reklama naszego miasta?To ja nie chce w taki miescie mieszkać.Żenada to i tak komplement dla tego co oni pokazali.Bo nie można tego nazwać meczem.Panie Prezydencie niech oni wracają skąd przyjechali.Niech flota gra w 2lidze ale niech grają mieszkańcy naszego miasta a nie jakies wynalazki.Pozdro.

Gość • Sobota [14.05.2011, 20:49:27] • [IP: 93.94.186.***]

no i tak zachwalaliście tą flotę a tu co kicha zabrać dotację

Gość • Sobota [14.05.2011, 20:32:00] • [IP: 88.156.232.***]

Zawsze tak było Flota stoi wysoko a potem handel z drużynami spadkowymi i biznes się kręci. Lecz i tak jestem za wami Flota górą, trzeba se jakoś radzić.

Bździągwa • Sobota [14.05.2011, 20:29:13] • [IP: 31.63.229.***]

Brawo, tak trzymać! :-)

Gość • Sobota [14.05.2011, 20:23:41] • [IP: 93.94.186.***]

jak juz uzywasz polskich znakow i starasz sie pisac poprawnie to pisze sie 'wziąłeś'...

Gość • Sobota [14.05.2011, 20:20:52] • [IP: 93.94.188.**]

EKSTRAKLASA EKSTRAKLASA TAKI **** !!

Oglądasz 151-175 z 212
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■