POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [14.05.2011, 19:24:13] • Świnoujście

Zaskakująca przegrana „Floty” z „Kolejarzem”

Zaskakująca przegrana „Floty” z „Kolejarzem”

fot. Adam Strukowicz

Po informacji o przegranej „Floty” z broniącym się przed spadkiem „Kolejarzem” pojawiły się i takie opinie, że drużyna ze Świnoujścia sprzedaje mecze żeby tylko nie wejść do ekstraklasy. Nie mamy żadnych podstaw żeby tak przypuszczać ale faktem jest, że „Flota” przegrała dziś w fatalnym stylu z ligowym outsiderem, rozgrywając bodaj najgorsze w tej kolejce spotkanie. Co się stało naszym piłkarzom, że przed własną publicznością nie byli w stanie stworzyć choć jednej groźnej sytuacji pod bramką zespołu, dla którego remis w Świnoujściu byłby wielkim sukcesem ? Nic dziwnego, że serwis sportowy Polskiej Agencji Prasowej donosi o sensacji w Świnoujściu.

Wydawało się, że wyspiarze zechcą wykorzystać w spotkaniu z Kolejarzem dodatkowy atut własnego stadionu i zwiększyć nie tylko dorobek punktowy ale również bilans bramkowy. Tymczasem po niespełna 20 minutach gry mieliśmy bramkę „ z niczego” dla „Kolejarza” i szok na trybunach. Strata nie była nie do odrobienia, a przeciwnik nie przyjechał do Świnoujścia jakoś „cudownie odmieniony”. Piłkarze z Stróż nie przeważali dziś ani szybkością ani techniką ani wolą walki. Ale jeszcze mniej chęci do gry mieli „biało-niebiescy”. Dopiero końcówka pierwszej połowy dała kibicom nadzieję, że coś jeszcze może się w tym spotkaniu odmienić.
W 28 minucie piękny strzał Niedzieli musnął jedynie szczyt poprzeczki bramki gości. „Flota” poszła za ciosem i zorganizowała jeszcze kilka groźnych rajdów. W 38 i 39 minucie blisko zdobycia kolejnych goli znalazł się nasz najlepszy snajper. To nie był jednak dobry dzień także dla popularnego „Charliego”. Wydawało się, że wyspiarze złapali wreszcie właściwy rytm gry i wyrównujący gol wisi w powietrzu. Jednak tuż po przerwie do głosu ponownie doszli goście. Mało brakowało, a od 50 minuty „Flota” przegrywałaby już nie jedną, a dwoma bramkami…
Początek drugiej części był jeszcze bardziej żenujący w wykonaniu piłkarzy „Floty”. Brakuje zupełnie koordynacji, współpracy pomiędzy obroną i pomocą. Napastnicy nie mogą doczekać się wyprowadzenia jednej choćby groźnej kontry.
Dopiero na 10 minut przed końcem wydaje się, że do wyspiarzy dociera świadomość, że mogą ten mecz przegrać. Udaje się też wtedy zorganizować kilka groźniejszych akcji. W 81 minucie zaskakujący strzał z dystansu Bartłomieja Niedzieli ląduje tuż nad poprzeczką na górnej siatce bramki „Kolejarza”. W 93 minucie Radosław Pruchnik trafia w spojenie słupka i poprzeczki.
Sędzia przedłużył nadzieje „”Floty” o całe cztery minuty. Jednak także w doliczonym czasie gry gospodarze nie byli wstanie zmontować akcji na miarę remisu. Głośny zwykle sektor klubu kibica w końcówce meczu praktycznie zamilkł. Wszyscy zdają sobie sprawę, że rozbudzone ostatnio nadzieje na ewentualny awans do ekstraklasy znacznie oddalają się od naszej drużyny. Goście wracają za to domu w o wiele lepszych humorach. Zaskakująca wygrana poprawiła znacznie ich pozycję w walce o utrzymanie w lidze. Najbliższa szansa na kolejne punkty dla „Floty” już w najbliższy weekend w wyjazdowym spotkaniu z „Górnikiem”. Trzymamy kciuki i z całą kibicowska bracią ze Świnoujścia wierzymy, że sobotnia przegrana była jedynie wypadkiem przy pracy, który każdemu może się przydarzyć.


Flota: Krzysztof Żukowski, Sławomir Mazurkiewicz, Ivan Udarević, Damian Krajanowski, Tomasz Ostalczyk, Ferdinand Chi Fon, Radosław Pruchnik, Marek Niewiada, Bartłomiej Niedziela, Charles Uchenna Nwaogu, Ensar Arifović.
Rezerwowi: Alan Wesołowski, Krzysztof Bodziony, Łukasz Mickiewicz, Daniel Dylewski, Damian Misan.
Trenerzy: Petr Němec, Paweł Sikora, Przemysław Norko
Kierownik drużyny: Leszek Zakrzewski

Kolejarz:
Marcin Zarychta, Adrian Basta, Witold Cichy, Marcin Staniek, Dariusz Walęciak, Piotr Madejski, Rafał Zawiślan, Łukasz Jarosiewicz, Marcin Stefanik, Tomasz Ciećko, Bartłomiej Socha.
Rezerwowi: Łukasz Lisak, Łukasz Kominiak, Kamil Rado. Mariusz Mężyk,
Trenerzy: Janusz Kubot, Tadeusz Kantor.
Kierownik drużyny: Marian Kogut.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 212, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 201-212 z 212

fryzjer2 • Sobota [14.05.2011, 19:39:05] • [IP: 91.94.0.***]

trzeba sobie radzic pensje niskie a jak trafia sie okazja mozna dorobic my i tak nie mamy kasy na ekstraklase a 3pkt kolejarza moga uratowac

Gość • Sobota [14.05.2011, 19:37:18] • [IP: 92.42.114.***]

zarzad nie widzi nic zlego w tym meczu i w wyniku, ciekawe ile dostal

Gość • Sobota [14.05.2011, 19:34:54] • [IP: 80.54.123.***]

I to coś dostaje 2 miliony rocznie?

Gość • Sobota [14.05.2011, 19:34:28] • [IP: 93.94.186.***]

no to slucham co ma zarzad do powiedzenia po tym meczu? bo w rozmowie pilkarze nic nie odpowiedzieli na zarzuty o sprzedaniu...

Gość • Sobota [14.05.2011, 19:32:44] • [IP: 195.117.222.*]

Cieniaki i patałachy dać się zerżnąć jakiejś podrzędnej drużynie mając aspiracje do ekstraklasy to jest żenujące po co misto dało tej zgraji trampkarzy 400 tys. POZDRAWIAM ZESPÓŁ KOLEJARZA

Gość • Sobota [14.05.2011, 19:32:03] • [IP: 88.156.232.***]

Gratulacje kolejarskiej drużynie, my osobowym jedziemy do extraklasy!

Gość • Sobota [14.05.2011, 19:31:42] • [IP: 88.156.234.**]

nie marwcie sie o sponsora i tak go nie bedzie ha haa ha

Gość • Sobota [14.05.2011, 19:30:24] • [IP: 93.94.188.***]

taaaak, bo to nasza wizytowka miasta, koles ktory to napisal, ma duze poczucie humoru xd

Gość • Sobota [14.05.2011, 19:29:55] • [IP: 92.42.118.***]

SPRZEDAWCZYKI

Gość • Sobota [14.05.2011, 19:27:59] • [IP: 80.245.181.***]

dac im wiecej pieniedzy hahaha kolejne 400 tys

Gość • Sobota [14.05.2011, 19:27:45] • [IP: 92.42.118.***]

ja ich już nie rozumiem ;]

Gość • Sobota [14.05.2011, 19:26:39] • [IP: 88.156.234.***]

Smieszna jednak ta flota

Oglądasz 201-212 z 212
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■