POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [16.05.2011, 16:04:46] • Świnoujście

„Dziewczyny” pozostają w programie „X Factor”

„Dziewczyny” pozostają w programie „X Factor”

fot. TVN

Już za cztery tygodnie finał pierwszej polskiej edycji programu X-Factor w telewizji TVN. Świnoujście ma tam swojego ambasadora, a dokładnie – ambasadorki; Aleksandrę Nowak i Annę Karamon. Ola – świnoujścianka, od wielu lat znana na wyspie z występów solowych i w zespołach. Ola ukończyła studiawokalne na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Ania – pochodzi z Jasła. Jako wokalistka do Świnoujścia zawędrowała wraz z uczestnikami festiwalu FAMA. Ich znajomość zaowocowała powstaniem jednej z najciekawszych formacji wokalnych w Polsce. Dziś przeszły pomyślnie kolejny etap w drodze do finału X-Factor.

Na początku (rok 2008) był duet: Anna Karamon i Aleksandra Nowak. Od marca 2009 – już zespół. Wśród osiągnięć duetu można wymienić m.in. Nagrodę Grand Prix przyznaną przez TVP za Największą Osobowość Festiwalu Spotkania Zamkowe 2008, nagrodę Festiwalu Piosenki Studenckiej 2008, liczne nagrody publiczności. W maju 2009 zespół DZIEWCZYNY debiutuje w pełnym składzie, dwukrotnie wygrywając program Hit Generator (TVP 2). Następnie nagrywa klip do piosenki „Chimera”, wypuszcza singiel „NIGDY”, nagrywa płytę oraz kwalifikuje się z piosenką „Cash box” do Krajowego Finału Eurowizji 2010 roku. We wczorajszym , sobotnim odcinku X-Factor zaśpiewały znany hit grupy „No Doubt” pt „Say that you love me”. I mimo, że każdy z jurorów starał się przekonać pozostałych do swoich „podopiecznych” to w przypadku dziewczyn wszyscy byli jednomyślni. Najbardziej , za ta kandydaturą była oczywiście Maja Sablewska, która w programie opiekuje się Anią i Olą. Jednak reakcja widowni po ogłoszeniu werdyktu świadczy o tym, że także postronnym widzom występ „Dziewczyn przypadł do gustu. Finał coraz bliżej. Trzymajcie kciuki!!!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 72, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 72

Gość • Niedziela [22.05.2011, 22:25:24] • [IP: 83.25.118.**]

Dziewczyny odpadłyście bo Wojewódzki chciał się pozbyć konkurencji. Wielka szkoda :) fajnie było Was oglądać i słuchać!!

Sigma • Niedziela [22.05.2011, 15:31:28] • [IP: 78.8.124.***]

Dziewczyny są najlepsze. Mają świetny styl.

Gość • Piątek [20.05.2011, 12:27:32] • [IP: 62.21.94.***]

Najciekawsza formacja wokalna, przaśny żart.

Gość • Czwartek [19.05.2011, 22:16:44] • [IP: 80.245.188.**]

DZIEWCZYNY NIE ZNAM WAS OSOBISCIE ALE SPIEWACIE SWIETNIE NIEWAZNE CZY MI SIE WASZ REPERTUAR PODOBA CZY NIE TO UCZCIWIE STWIERDZAM ZE GLOSY MACIE SWIETNE I NIE CZYTAJCIE ZBYT WNIKLIWIE TYCH WYPOCIN CO TU WYPISUJA BO TO NORMALNE ZE W NASZYM PIEKNYM MIESCIE TO NORMALNE ZE ZAMIAST SAMEMU WZIAC SIE DO ROBOTY TO KRYTYKUJA TYCH CO COS ROBIA BUZIAKI DLA WAS DZIEWCZYNY

Gość • Środa [18.05.2011, 15:22:24] • [IP: 195.117.222.*]

Mają beznadziejny repertuar a ich styl przypomina miałczenie kotów.Od wszystkich odbiega o lata świetlne Szpak i nie ważne czy komuś podoba się jego image czy nie jest po prostu profesjonalistą urodzonym na scenie i gdyby nie wygrał byłaby to wielka niesprawiedliwośćq

Gość • Środa [18.05.2011, 12:31:21] • [IP: 80.245.185.***]

Ola jestes aniolem kiedy sie zonbaczymy

Gość • Środa [18.05.2011, 08:33:34] • [IP: 80.54.123.***]

Finał: Szpak i Loska, ale bardziej na Faktor to chyba Szpak (pomimo wątpliwości co do orientacji)

Gość • Środa [18.05.2011, 07:22:48] • [IP: 83.25.170.***]

DZIEWCZYNY DROGIE NIE PRZEJMUJCIE SIĘ ZGRYŹLIWYMI KOMENTARZAMI. OBIE JESTEŚCIE WYŚMIENITE. MACIE WSPANIAŁE WARUNKI WOKALNE. ŚPIEWACIE TAK, ŻE PORUSZACIE CIAŁO, SERCE I DUSZĘ. CZŁOWIEK Z NATURY JEST ZAZDROSNY I DLATEGO NIEKTÓRZY Z KOMENTUJĄCYCH SWOJE NEGATYWNE EMOCJE PRZEKAZUJĄ W KOMENTARZACH. DLA MNIE ZAŚPIEWAŁYŚCIE ŚWIETNIE. DLATEGO ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO. TERAZ ODPADA STANKIEWICZ, POTEM ADA. ZOSTAJECIE WY, LOSKA I SZPAK

Gość • Wtorek [17.05.2011, 22:48:30] • [IP: 213.238.102.***]

I tak wylecą z programu w najbliższą niedzielę...

JEDYNY SPRAWIEDLIWY P.CZ • Wtorek [17.05.2011, 21:14:21] • [IP: 89.78.74.***]

Jak na nie patrze to robi mi się niedobrze, BIJE OD NICH FAŁSZ. Strasznie sztuczne" dziewczyny" Ach co za oryginalna nazwa. Nie ma co duma świnoujścia pozdrawiam was zza miedzy, Jedyny Sprawiedliwy.

Gość • Wtorek [17.05.2011, 20:54:06] • [IP: 80.245.178.***]

OLA KOCHAMY CIE!!DZIEWCZYNY JESTESCIE WSPANIALE!!1

Gość • Wtorek [17.05.2011, 18:21:20] • [IP: 83.25.170.***]

ONE ŚPIEWAJĄ ŚWIETNIE. TYLKO GŁUPEK, KTÓRY SIĘ NIE ZNA NA MUZYCE MOŻE O NICH ŹLE POWIEDZIEĆ. OLKA MA GŁOS JAK DZWON. DLA MNIE BEZNADZIEJA TO TA BABA STANKIEWICZ, SZPAK I ADA. DZIEWCZYNY I GIENEK SĄ NAJLEPSZE

Gość • Wtorek [17.05.2011, 18:21:16] • [IP: 80.54.123.**]

dziewczyny jesteście świetne, i trzymam za was kciuki !

Gość • Wtorek [17.05.2011, 16:24:48] • [IP: 92.42.113.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [17.05.2011, 16:03:18] • [IP: 89.174.178.**]

beznadzieja... a ta sugestia z Jacuzzi po występie pokazuje w jaki sposób tak daleko zaszły...

Gość • Wtorek [17.05.2011, 14:42:11] • [IP: 80.245.183.***]

a dla mnie są beznadziejne, podczas kastingu występowało wielu fantastycznych wokalistów, ktorzy powinni się znaleść na ich miejscu

Gość • Wtorek [17.05.2011, 14:19:51] • [IP: 195.117.222.*]

a mi się nie podoba jak one śpiewają, już dawno powinny odpaść no i urodą nie grzeszą, zwłaszcza ta ruda.

Gość • Wtorek [17.05.2011, 13:13:19] • [IP: 188.33.117.***]

brawo

Gość • Wtorek [17.05.2011, 11:51:27] • [IP: 82.160.253.***]

WYSTĘP SUPER

why duck donald • Wtorek [17.05.2011, 10:55:12] • [IP: 178.238.250.***]

bez kitu ruda strzel se kupe

MenWhoSaid • Wtorek [17.05.2011, 10:28:00] • [IP: 80.54.123.***]

Do gościa ze słoneczkiem... po pierwsze takie słoneczko polsat miał ale kilka lat temu. Zwykły tatuaż a jak chcesz napisać że to reklama to powodzenia zwłaszcza że x-factor jest na tvn ^^ a po drugie nie" barek" tylko obręcz barkowa ;P Do tematu. ..Ola ładna dziewczyna, wygrać nie wygrają ale do finału dostać się mogą ;)

Gość • Wtorek [17.05.2011, 09:52:21] • [IP: 80.245.185.***]

Ola porwal bym cie na bezludna wyspe. ...

SŁONECZKO POLSATU • Wtorek [17.05.2011, 09:39:43] • [IP: 80.245.191.**]

O CO CHODZI Z TYM SŁONECZKIEM POLSATU WYTATUOWANYM NA BARKU?

Gość • Wtorek [17.05.2011, 09:38:22] • [IP: 80.245.190.***]

najlepszy jest Gienek

Gość • Wtorek [17.05.2011, 09:32:49] • [IP: unknown]

Ładne szelmy !

Oglądasz 1-25 z 72
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■