POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [16.05.2011, 16:04:46] • Świnoujście

„Dziewczyny” pozostają w programie „X Factor”

„Dziewczyny” pozostają w programie „X Factor”

fot. TVN

Już za cztery tygodnie finał pierwszej polskiej edycji programu X-Factor w telewizji TVN. Świnoujście ma tam swojego ambasadora, a dokładnie – ambasadorki; Aleksandrę Nowak i Annę Karamon. Ola – świnoujścianka, od wielu lat znana na wyspie z występów solowych i w zespołach. Ola ukończyła studiawokalne na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Ania – pochodzi z Jasła. Jako wokalistka do Świnoujścia zawędrowała wraz z uczestnikami festiwalu FAMA. Ich znajomość zaowocowała powstaniem jednej z najciekawszych formacji wokalnych w Polsce. Dziś przeszły pomyślnie kolejny etap w drodze do finału X-Factor.

Na początku (rok 2008) był duet: Anna Karamon i Aleksandra Nowak. Od marca 2009 – już zespół. Wśród osiągnięć duetu można wymienić m.in. Nagrodę Grand Prix przyznaną przez TVP za Największą Osobowość Festiwalu Spotkania Zamkowe 2008, nagrodę Festiwalu Piosenki Studenckiej 2008, liczne nagrody publiczności. W maju 2009 zespół DZIEWCZYNY debiutuje w pełnym składzie, dwukrotnie wygrywając program Hit Generator (TVP 2). Następnie nagrywa klip do piosenki „Chimera”, wypuszcza singiel „NIGDY”, nagrywa płytę oraz kwalifikuje się z piosenką „Cash box” do Krajowego Finału Eurowizji 2010 roku. We wczorajszym , sobotnim odcinku X-Factor zaśpiewały znany hit grupy „No Doubt” pt „Say that you love me”. I mimo, że każdy z jurorów starał się przekonać pozostałych do swoich „podopiecznych” to w przypadku dziewczyn wszyscy byli jednomyślni. Najbardziej , za ta kandydaturą była oczywiście Maja Sablewska, która w programie opiekuje się Anią i Olą. Jednak reakcja widowni po ogłoszeniu werdyktu świadczy o tym, że także postronnym widzom występ „Dziewczyn przypadł do gustu. Finał coraz bliżej. Trzymajcie kciuki!!!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 72, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 72

Gość • Poniedziałek [16.05.2011, 23:43:51] • [IP: 192.168.1.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [16.05.2011, 23:24:23] • [IP: 93.94.188.***]

coz z tego jak odpadna w nastepna niedziele.. zreszta juz swoje zrobily i szanse powinien dostac ktos kto naprawde nie mial do czynienia ze scena.. stawiam na loske to jest to!! a z sentymentu kibicuje...

Gość • Poniedziałek [16.05.2011, 23:06:58] • [IP: 195.117.222.*]

ola ma lepszy wokal, tylko straszne smęty śpiewaja..

Gość • Poniedziałek [16.05.2011, 23:05:26] • [IP: 80.245.178.***]

JESTESCIE EXXXTRRRAAA DZIEWCZYNY

Gość • Poniedziałek [16.05.2011, 22:44:58] • [IP: 178.238.251.***]

Mnie nie rajcują.

Gość • Poniedziałek [16.05.2011, 22:35:06] • [IP: 88.156.233.**]

OLA JESTEŚCIE GENIALNE TRZYMAM ZA WAS KCIUKI :)))

Gość • Poniedziałek [16.05.2011, 22:07:29] • [IP: 80.54.123.***]

coco-jambo i do przodu.

Gość • Poniedziałek [16.05.2011, 21:59:14] • [IP: 83.20.74.***]

BOSKIE :D

Gość • Poniedziałek [16.05.2011, 21:58:36] • [IP: 80.245.178.***]

DZIEWCZYNY JESTESCIE WSPANIALE. WYGRALYSCIE JUZ DAWNO!!

Gość • Poniedziałek [16.05.2011, 21:56:29] • [IP: 80.245.178.***]

ola w kapeluszu, nasza uzdolniona swinoujscianka!!

Gość • Poniedziałek [16.05.2011, 21:31:18] • [IP: 77.255.167.**]

Zauroczyły mnie

Gość • Poniedziałek [16.05.2011, 21:12:11] • [IP: 217.97.199.**]

A własciwie która jest która?

Gość • Poniedziałek [16.05.2011, 21:07:40] • [IP: 88.156.233.**]

super trzymam za Was kciuki ;**

Gość • Poniedziałek [16.05.2011, 20:47:35] • [IP: 80.245.188.***]

trzymam kciuki za DZIEWCZYNY!:)

Marek • Poniedziałek [16.05.2011, 20:47:31] • [IP: 178.36.13.**]

Są naprawdę sympatyczne i niezłe, powinny unikać starych standardów, bo to oklepane, ale w jazzujących utworach czują się najlepiej. Polecam dixie. Gratuluję i życzę sukcesów.

Gość • Poniedziałek [16.05.2011, 20:36:36] • [IP: 80.245.178.***]

OLA JEST NAJLEPSZA!!

Gość • Poniedziałek [16.05.2011, 20:35:17] • [IP: 80.245.178.***]

JESTESCIE NAJLEPSZE DZIEWCZYNY!!

Adrian • Poniedziałek [16.05.2011, 20:26:48] • [IP: 80.54.123.**]

dwie dziw...yyy

Gość • Poniedziałek [16.05.2011, 20:19:25] • [IP: 80.245.191.***]

Nie widze w nich nic urokliwego.Muzyka też..nie bardzo, ale pokibicować mogę.Wkońcu są ze świnoujścia

Gość • Poniedziałek [16.05.2011, 20:07:01] • [IP: 80.245.185.***]

Ola jestes samotna czy masz kogos. ... podobasz mi sie bardzo zaopiekowal bym sie Toba

Gość • Poniedziałek [16.05.2011, 20:06:34] • [IP: 80.245.178.*]

Kocham Cie Olu :)

Gość • Poniedziałek [16.05.2011, 20:01:23] • [IP: 80.245.184.***]

Ola jesteś NAJLEPSZA!! Pamiętam Ciebie jak śpiewałaś w Sunny Holiday Band, pamiętam jak wygrałaś jeden z odcinków takiego programu w TVN, w którym przewodniczącą jury była Ewa Bem. Pamiętam też Ciebie Olu na koncercie w Mielnie gdzie śpiewałaś wspólnie z Jose Torres. Masz wspaniały głos. Pozdrawiam Ciebie serdecznie :-)

Adamek • Poniedziałek [16.05.2011, 19:59:13] • [IP: 88.156.235.***]

A niech sobie pozostają, co mnie to interesuje ;\

Gość • Poniedziałek [16.05.2011, 19:54:04] • [IP: 80.245.185.***]

Super głos Ola- dla mnie jak Melani C, którą osobiście lubię słuchać, zaśpiewaj cosik z jej repertuaru:)

Gość • Poniedziałek [16.05.2011, 19:38:31] • [IP: 83.11.56.*]

Ysię to ona już dawno przeskoczyła

Oglądasz 26-50 z 72
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■