POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [16.05.2011, 16:05:44] • Świnoujście

Hamburgerów na razie nie zjemy. McDonald’s dał za mało pieniędzy

Hamburgerów na razie nie zjemy. McDonald’s dał za mało pieniędzy

fot. Sławomir Ryfczyński

Miasto wystawiło na przetarg dwie działki przy ulicy 11 Listopada. Obie mają w sumie około 5 tys. metrów kwadratowych. W obu przypadkach cena wywoławcza wynosiła ponad 1,9 mln złotych. Do przetargu na pierwszą działkę (bliżej parkingu) stanęło 3 oferentów, w tym McDonald’s. Firma zaproponowała jednak zbyt małą kwotę.

Ostatecznie teren ten poszedł za 4,43 mln złotych. Zapłaciła spółka z Poznania.

- Ci sami inwestorzy wystąpili też w drugim przetargu. Tym razem jednak nie mieli konkurencji. Sąsiednią działkę kupli za 2,4 mln złotych – mówią urzędnicy. – Obie mają mieć przeznaczenie usługowo-handlowe.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 142, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-75 z 142

Gość knaipy typu gospoda • Poniedziałek [16.05.2011, 23:42:03] • [IP: 88.156.235.*]

Przeczytałem komentarze i muszę stwierdzić że chyba większości stałych bywalców (komentatorów) na tym forum dolegają takie przypadłości umysłowe jakby cały czas korzystali z usług rozmaitych KFC, Mc Donaldów i king burgerów itp etc. Sorki!, ale wszystko co przeczytałem jest w stylu:" Leci pies przez wieś, pewnie się coś stało, gdyby leciał drugi toby dwóch leciało"

Gość • Poniedziałek [16.05.2011, 23:38:14] • [IP: 178.238.247.**]

prezio nigdy sie nie zgodzi przed wyborami na fast-fooda ze wzgledu na biznesmenów koszacych turystów na rybce fryteczkach rocznik 2010 smazonych na oleju rocznik 2009

Gość • Poniedziałek [16.05.2011, 23:02:32] • [IP: 80.245.178.***]

BARDZO DOBRZE NIE POTRZEBA TEGO TU, MALO TO GRUBASOW JEST!

Gość • Poniedziałek [16.05.2011, 22:49:24] • [IP: 80.245.181.***]

obejrzyjcie film" KRZYŻ" bo warto!!

Gość • Poniedziałek [16.05.2011, 22:41:40] • [IP: 88.156.233.**]

SZKODA : (JESTEŚMY NARODEM BARDZO WYCHUDZONYM I McDonald`s BY NAS POSTAWIŁ NA NOGI, PRZYTYLIBYŚMY A TAK TO NICI Z BRZUSZKÓW ŁAKOMCZUSZKÓW

Gość • Poniedziałek [16.05.2011, 22:34:20] • [IP: 88.156.233.***]

runio w Szczecinie Makdonaldy wcina i w d** ma wszystko:))

Gość • Poniedziałek [16.05.2011, 22:09:23] • [IP: 83.249.182.*]

mogly tluki z urzedu wydzierzawic, to by Mc.D. byl, a tak beda tzw. produkty pizzo i kebabo podobne:)

Gość • Poniedziałek [16.05.2011, 22:01:39] • [IP: 80.54.123.***]

spółka z poznania hmm. to pyry zasadzą, i otworzą warzywniak.a ludzie z miasta będą mieli zatrudnienie na wykopkach, i dobrze będzie dla wszystkich.

Gość • Poniedziałek [16.05.2011, 21:58:27] • [IP: 83.20.74.***]

ja bym wolal na obu dzialkach wybudowac centrum hadnlowe z prawdziwego zdarzenia... takie jak np. galaxy, browar, galeria krakowska :)

Spoc • Poniedziałek [16.05.2011, 21:43:19] • [IP: 93.94.190.***]

To pierwsza dobra wiadomość w tym tyg :) ta chemiodajnia niech wyp. . ... największa tandeta jaka jest!!

Gość • Poniedziałek [16.05.2011, 21:37:32] • [IP: 92.42.116.***]

A do diabła z tym ścierwem, lepszy by był KFC albo Pizza Hot!!

Gość • Poniedziałek [16.05.2011, 21:36:53] • [IP: 80.54.123.**]

Wielka szkoda.

Szkuciak • Poniedziałek [16.05.2011, 21:36:37] • [IP: 46.113.146.**]

Choć nie mieszkam już (dzięki bogu) w tej prowincjonalnej pipidówce, jednakże nie ukrywam, że zawsze mi tutaj jakiegoś fast fooda brakowało. Wolałbym jednak KFC. Do tych co krytykują Mc Donald: może i nie jest on najzdrowszy, do tego żarcie w nim jest mocno kaloryczne, jednakże piszecie że to syf a pewnie sami żrecie kebaby z mięsem nieznanego pochodzenia a na zakupy chodzicie do najbardziej syfnych marketów: Lidl i biedronka ;]

Gość • Poniedziałek [16.05.2011, 21:32:09] • [IP: 80.54.123.**]

O i jest Bździągwa, a myślałam, że zaniemogłeś

Gość • Poniedziałek [16.05.2011, 21:27:43] • [IP: 88.156.235.***]

no wlasnie, gdzie jest ryynio??

Gość • Poniedziałek [16.05.2011, 21:25:22] • [IP: 80.245.190.***]

jak Poznan to pewnie znowu firma WUPRINŻ Spółka Akcyjna ktora ostro inwestuje w s-ciu

Gość • Poniedziałek [16.05.2011, 21:24:41] • [IP: 95.129.228.***]

jeśli hamburgery to tylko z BURGERKING'a

Gość • Poniedziałek [16.05.2011, 21:21:47] • [IP: 83.21.221.***]

hymmmm...

Gość • Poniedziałek [16.05.2011, 21:16:26] • [IP: 195.117.222.*]

głosowac grubasyyy

Bździągwa • Poniedziałek [16.05.2011, 20:56:54] • [IP: 31.63.208.***]

Mam do tego ambiwalentny stosunek.

Gość • Poniedziałek [16.05.2011, 20:56:00] • [IP: 178.238.251.***]

ciekawie co na to rynio ?!

Gość • Poniedziałek [16.05.2011, 20:52:06] • [IP: 92.42.114.***]

Czyli bedzie dlasza rozbudowa o blokowiska-koszary, wiezienia?

Gość • Poniedziałek [16.05.2011, 20:50:35] • [IP: 92.42.114.***]

Nie jestem krolik bym kapuste wciagal :(

Gość • Poniedziałek [16.05.2011, 20:46:09] • [IP: 178.238.251.***]

tylko, na te" śmieci" szkoły robią dzieciakom wycieczki do SZCZECINA. Dokąd były by wycieczki szkolne, jakbyśmy mieli u siebie?! KTOŚ za tą dezyzją stoi.

Gość • Poniedziałek [16.05.2011, 20:41:44] • [IP: 178.238.251.***]

Ikea, to super pomysł! Międzyzdroje mają kino, Aleje gwiazd, Planetarium, Figury woskowe, no i Molo! My, będziemy mieli, co najwyżej drugi Uznam! Jakiego mamy prezydenta, każdy widzi...zaczęta Stacja paliw na ul.11 Listopada...ul.Wojska Polskiego w opłakanym stanie.Teraz będzie ładna droga rowerowa na przeciw Urzędu Miasta, po to, żeby za jakiś czas ją zniszczyć..."reperując" ulicę!

Oglądasz 51-75 z 142
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■