POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [19.05.2011, 23:30:39] • Świnoujście

Cofając przejechał po rowerze małego chłopca i odjechał

Cofając przejechał po rowerze małego chłopca i odjechał

fot. Sławomir Ryfczyński

Nieznany sprawca nie hamując przejechał po rowerku małego chłopca, po czym, jak gdyby nigdy nic, odjechał. O zdarzeniu poinformowano policję.

Wszystko wydarzyło się ok. 18.30 na podwórku przy ulicy Kołłątaja (pomiędzy ulicą Wilków Morskich a Kościuszki).

Kierowca białego forda transita nie zauważył ustawionego roweru i najechał na niego tylnymi kołami pojazdu.

Rower nadaje się do naprawy. Mama chłopca chce odnaleźć sprawcę, aby ten naprawił wyrządzone szkody. Chłopiec jest zszokowany całą sytuacją.

- Kierowca oddalił się białym fordem transitem - mówi sierż. Dorota Małysa z KMP w Świnoujściu. Policja oraz rodzina malca proszą o pomoc w odnalezieniu sprawcy.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 73, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 73

Gość • Piątek [20.05.2011, 11:54:29] • [IP: 80.245.179.***]

rozhisteryzowana mamuśka zrobiła raban że musze to czytać. Tyle jest chamstwa na ulicach wśród kierowców, że to tylko jeden z wielu przykładów

Gość • Piątek [20.05.2011, 11:47:41] • [IP: 92.42.116.***]

heheh jesteście śmieszni!! gdzie była mama? co za głupie pytanie!! a co Wasze dzici nie wychodzą na podwórko samemu? zawsze z nimi jesteście?? to bylo osiedle więc ten kierowca ma zasrany obowiązek uważać!!

Gość • Piątek [20.05.2011, 11:46:40] • [IP: 87.60.233.***]

Cham wjechał na rowerek dziecka a inne chamy szukają rodziców dzieciaka. Przecież bawił się na podwórku. Po tym pokazie komentatorskiego CHAMSTWA czekamy aż ktoś pobije dziecko na przejściu dla pieszych jak to już w Polsce bywało. Brawo chamstwo świnoujskie!

Gość • Piątek [20.05.2011, 11:46:30] • [IP: 95.129.224.**]

Kierowca jak najechał to powinien szkodę naprawić.dziecko chyyba nie podrapało forda i nie koniecznie musialo miec opiekę

Gość • Piątek [20.05.2011, 11:39:49] • [IP: 80.245.188.***]

Jak byscie nie czytali wydarzylo sie to na podworku BARANY takie komentarze to se zostawcie dla siebie dziecko sie bawi spokojnie rowerek sobie stoji a Burak w Bialym Fordzie nie widzi ze rower stoji na drodze ?? Jest jedno wyjscie wyslac do okulisty moze ma cos nie tak z oczami szkoda mi chlopaczka bo teraz bedzie czekal az rowerek mu naprawia!! Chyba jest to nie mozliwe zeby nie slyszec ani nie poczuc ze cos bylo pod kolami Kierowca powinien za wszystko zaplacic i jeszcze mandat za ucieczke mu wlepic !! A ja sie pytam gdzie wasze mozgi ??

Gość • Piątek [20.05.2011, 10:48:10] • [IP: 80.245.179.***]

Chamstwo i jeszcze raz chamstwo - zycze temu kierowcy, by po rowerze jego dzieciaka ktos tak jeżdzil. Brak wyobraźni to niestety cecha wielu naszych kierowcow. Widzac dziecko na rowerze nie jeden tempak nawet nie zwolni...

Gość • Piątek [20.05.2011, 10:39:58] • [IP: 46.113.147.***]

Nie każda morda pasuje do forda... a na rower skoro był źle zaparkowany niech straż założy blokadę :)

Gość • Piątek [20.05.2011, 10:35:42] • [IP: 80.245.186.***]

GDZIE BYŁA MAMA TEGO CHŁOPCA ? TAK BEZ OPIEKI, COŚ TU JEST NIE TAK. ...SPRAWY BY NIE BYŁO, GDYBY DZIECKO BYŁO POD OPIEKĄ OSOBY DOROSŁEJ...

Gość • Piątek [20.05.2011, 10:35:13] • [IP: 92.42.119.***]

Pan Policjant przyjechał do obrony kierowcy bo Mały najwyrażniej chce Panu Kierowcy forda dać z liścia.

Gość • Piątek [20.05.2011, 10:09:25] • [IP: 195.117.222.*]

penie dizeciak samopas a rowerek porzucony, no to przejechał po tej kupie złomu mamusiu

Gość • Piątek [20.05.2011, 09:47:11] • [IP: 93.94.184.***]

Gość • Piątek [20.05.2011, 07:36] • [IP: 93.94.184.***] To by się pogieło.

Gość • Piątek [20.05.2011, 09:44:01] • [IP: 80.245.184.***]

a co ten rower tam robil?dlaczego lezal porzucony na chodniku?niech sie dzieciak nie szlaja po ulicy samopas z rowerkiem

Gość • Piątek [20.05.2011, 09:42:42] • [IP: 80.245.191.***]

Rodzice kierowcy?

Gość • Piątek [20.05.2011, 09:42:27] • [IP: 80.54.123.**]

Dzieciaki są bardzo ufne, dlatego czeto do tragedi.

Gość • Piątek [20.05.2011, 09:30:23] • [IP: 93.94.190.***]

Gdzie rodzice byli się pytam ?

Gość • Piątek [20.05.2011, 09:26:07] • [IP: 46.46.232.***]

a może mały celowo szedł na stłuczkę co by odszkodowanie dostać :D

Gość • Piątek [20.05.2011, 09:24:50] • [IP: 80.54.123.**]

"ryynio • Piątek [20.05.2011, 08:15] • [IP: 83.249.31.**] ten malec wierzy ze policjant mu pomoze". .. NAIWNY

ryynio • Piątek [20.05.2011, 08:15:58] • [IP: 83.249.31.**]

ten malec wierzy ze policjant mu pomoze

Gość • Piątek [20.05.2011, 08:11:59] • [IP: 178.238.251.***]

Taki mały chłopczyk, bez opieki...dobrze, że nie siedział na rowerku!

kiki • Piątek [20.05.2011, 08:02:09] • [IP: 83.9.9.**]

Nie ma co się podniecą, jednostronna wersja wydarzeń jest podana i już z góry wina osądzona. Albo rower był porzucony tam gdzie nie powinien, albo kierowca nie zachował należytej ostrożności. Więc nie ma co tu gdakać. Nie ma danych, nie ma samosądów.

Gość • Piątek [20.05.2011, 07:54:15] • [IP: 80.245.191.***]

dobrze ze chlopca nie bylo na rowerze! az strach pomyslec co by bylo jak. by siedzial na nim.swinia i cham ze odjechal jak gdyby nic.

Matka Polka • Piątek [20.05.2011, 07:47:56] • [IP: 195.117.222.*]

Co się dzieje w tym poronionym mieście i popieprzonych czasach, oby mu to nie zostało darowane znaleźć gnoja i * mu

Gość • Piątek [20.05.2011, 07:47:32] • [IP: 95.129.226.***]

a opiekunowie dziecka?wszystkie okoliczności trzeba znać by wypowiadać się na ten temat, dzieci też nie są bez winy.Jazda dzieci po ulicach bez nadzoru dorosłych, to też problem.

Gość • Piątek [20.05.2011, 07:40:01] • [IP: 217.97.199.**]

mały w lej mu

Gość • Piątek [20.05.2011, 07:36:58] • [IP: 93.94.184.***]

A gdyby na rowerku było dziecko ?

Oglądasz 26-50 z 73
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■