POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [21.05.2011, 06:27:37] • Świnoujście

Dziś otwierają park linowy

Dziś otwierają park linowy

Park linowy jest na przeciw kortów tenisowych, przy ulicy Matejki.(fot. Sławomir Ryfczyński )

Dziś otwarty zostanie park linowy przy ulicy Matejki. W wakacje będzie czynny codziennie, a po sezonie - na życzenie. Tę nową atrakcję uruchomił Mariusz Barański, dawny mieszkaniec Świnoujścia.

Do dyspozycji są cztery trasy. Na pierwszej – mogą się bawić raczkujące dzieci. Na drugiej trzeba mieć minimum 1,20 metra wzrostu, na trzeciej i czwartej-co najmniej 1,40. Przed ruszeniem w trasę szkoli nas pracownik. Ubieramy tez certyfikowany sprzęt- kask, uprząż, szelki.

- Jak ktoś gdzieś zawiśnie, to go zdejmiemy – zapewnia Mariusz Barański, właściciel.- Nie ma żadnych ograniczeń wiekowyych. W jednym z takich parków bawiła się para 70-latków.

W Polsce jest już około 80 takich miejsc. Na wybrzeżu- także można je znaleźć. Brakowało jednak parku linowego w Świnoujściu.

Wstęp kosztuje 20, 25 i 30 zł. Cena zależy od wybranej trasy.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 122, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 122

Gość • Sobota [23.07.2011, 10:18:53] • [IP: 89.78.212.***]

polecam granatowy! :)

Gość • Środa [20.07.2011, 23:12:53] • [IP: 217.97.193.***]

ktos wie w jakich godzinach jest otwarty??!! czekam na odpowiedzi!!

kot • Niedziela [29.05.2011, 12:22:52] • [IP: 93.94.184.**]

nawet fajne ale dużo się płaci

Gość • Poniedziałek [23.05.2011, 09:50:57] • [IP: 95.129.228.***]

Pan inwestor Mariusz Barański wychodzi zapewne z założenia - " kto nie ryzykuje ten nie pije szampana" ..., w Porcie Handlowym już raz zaryzykował i niestety nie wypił... :)))))

Gość • Poniedziałek [23.05.2011, 09:22:56] • [IP: 93.94.185.***]

Ja * Ale faza na tym. POLECAM POMARAŃCZOWY POZIOM ;)) a dla początkujących zielony ; >

Gość • Niedziela [22.05.2011, 22:03:33] • [IP: 80.245.190.***]

we Wrocławiu jest taki park że pokonanie wszystkich tras zajmuje trzy godziny, a cena za całość to góra 50 zł. Bez porównania z tym co u nas, ale z drugiej strony fajnie że cokolwiek jest. A kto tego pilnuje nocą?

zawias • Niedziela [22.05.2011, 21:07:28] • [IP: 77.115.85.***]

Dlaczego ucięli mi głowę na zdjęciu... ;/

Gość • Niedziela [22.05.2011, 17:42:52] • [IP: 95.129.224.**]

Ostatnie dwa wpisy też są z tego samego IP.Czy ktoś tu napisał, że chciałby korzystać z czegoś za darmo?? Gdzie jest tak napisane? Hołota bez pieniędzy-bardzo ładnie. Szkoda, ze przy okazji obraża się kogos kogo nie będzie stać na tę rozrywkę...A Ci, których stać a nie chcą żeby ich ładować Panu kasy do kieszeni, bo szanują swoje pieniądze jak Pan nazwie?

Gość • Niedziela [22.05.2011, 15:53:47] • [IP: 93.94.184.***]

To te same, ciągle powtarzające się IP. Hołota bez pieniędzy co by wszystko za darmo chciała zamiast zrobić coś w swoim marnym życiu, żeby było stać na więcej. Żal. Dokładnie tak jak w reklamie HOOP COLA. Zysk gwarantowany. Nie ma się co przejmować.

Gość • Niedziela [22.05.2011, 12:44:57] • [IP: 93.94.184.***]

Widzę, że niektórzy są tu sto lat za murzynami... Wiadomo, że jeżeli ktoś otwiera jakiś interes to nie będzie to rozrywka za darmo, bo ten ktoś też sporo zainwestował i robi wszystko żeby mu się zwróciły koszta oraz żeby odniósł zysk. Tyle na ten temat.

Gość • Niedziela [22.05.2011, 10:34:15] • [IP: 93.94.186.**]

Jezeli was nie stac.. to nie chodzic. Zabawa jest przednia i bardzo mili ludzie to prowadza:)

Gość • Niedziela [22.05.2011, 09:37:17] • [IP: 95.129.226.**]

Heide parku nawet nie porownujcie z tym, a taka jest prawda zrobił u nas park linowy ceny znalał z kosmosu do tego jest jede wilki szajs, nie mowiąc juz o szkodach jakie drzewo odniesie przez ten sezon, tak odemnie i moich znajomych zyczymy szybkiego upadku! pozadrawiamy:)

Gość • Niedziela [22.05.2011, 09:21:20] • [IP: 109.107.7.***]

Ostatnio w Kolibki Adventure Park na parku linowym spadła i zginęła dwudziestokilkuletnia dziewczyna.

tubylec • Niedziela [22.05.2011, 09:19:57] • [IP: 92.42.115.***]

super sprawa, napewno powiedzie sie interes. jestem pod wrazeniem pomyslowosci zycze powodzenia

Gość • Niedziela [22.05.2011, 06:41:51] • [IP: 88.156.234.**]

Szkoda parku ! To moje zdanie.

Bździągwa • Sobota [21.05.2011, 23:52:37] • [IP: 79.162.129.***]

Może to i dobre, ale mnie to nie kręci. Nie ma w tym nic adrenaliny. Już wolę wspinać się po balkonach, drzewach i słupach. Przy odrobinie szczęścia co najwyżej dostałbym mandat 50zł.

Bździągwa • Sobota [21.05.2011, 23:47:25] • [IP: 79.162.129.***]

16:53 - Boże chłopie, Ty nic nie wiesz. Na jakim świecie żyjesz? Odmul się i zmień dragi na lżejsze.

Gość • Sobota [21.05.2011, 23:14:04] • [IP: 95.129.224.**]

do IP [IP: 95.129.228.***] -100% racji:) Mało tego ośmiesza się i myśli, że my nie wiemy że to właściciel parku broni swojego interesu z taką zaciętością, że bije po oczach:)))) Rozumiem, ze poniósł Pan duże koszta otwierając ten park, tylko, że z góry nastawił się Pan na szybki zysk i zwrot kosztów jeszcze w tym sezonie.A co do Heide Parku-parku linowego może i tam nie ma, ale jest tak dużo innych atrakcji, ze brakuje dnia, zeby zaliczyć wszystko.Logiczne, ze za 30 euro (a nie erło) się go nie zaliczy, bo trzeba dodać koszta dojazdu.Ale i tak warto. P.S. Tak arogancką postawą (chodzi mi o wpisy) raczej traci Pan klientów, niż zyskuje, proszę o tym pomyśleć.

Gość • Sobota [21.05.2011, 21:47:26] • [IP: 195.117.222.*]

fajnie sie zpaowiada park, a cena? wiaodmo drogo dosyc, ale nie chodzi tam sie codziennie!

Gość • Sobota [21.05.2011, 21:40:06] • [IP: 95.129.228.***]

Czytając wszystkie komentarze odniosłam wrażenie, że jest pewien" gość", który bardzo promuje tą nową nazwijmy to atrakcję, za" kupę kasy"..., pan inwestor pomylił realia, tu mieszkańcy nie mają za dużo kasy...

Gość • Sobota [21.05.2011, 21:37:40] • [IP: 93.94.184.***]

Do Gość • Sobota [21.05.2011, 20:15] • [IP: 80.245.181.***]A powiedz mi gdzie w Heide parku jest park linowy ? Pokaż to palcem bo może nie widzę. Jeden woli do Haide drugi woli w Poland. Przecież nikt Wam nie każe iść jak nie stać. A jak myślisz, że wypad do Heide Parku wyjdzie Cię 30 erła to powodzenia.

Gość • Sobota [21.05.2011, 21:26:56] • [IP: 80.245.191.***]

Byłam dzisiaj w parku linowym, i na początku myślałam, że beznadziejnie wydawać 30zł, za kilka przeszkód.Ale gdy przeszłam je wszystkie, zrozumiałam, że było warto.! WIELKIE EMOCJE, I STRACH...! Wydaje mi się, że takie ceny są to nie jest za drogo...Są ludzie którzy się tam zajmują, są młodzi, doświadczeni i przedewszystkim mili!

Gość • Sobota [21.05.2011, 21:14:47] • [IP: 95.129.228.***]

Ma pan Mariusz głowę na karku, były prezio Portu Handlowego...

Gość • Sobota [21.05.2011, 21:06:32] • [IP: 95.129.228.***]

Ma pan Mariusz głowę do interesu, były prezio Port Handlowego.

Gość • Sobota [21.05.2011, 20:15:02] • [IP: 80.245.181.***]

Do gościa z godz.1930 Nie bądź taki hej do przodu wolę wziąć dzieci i za 30 euro na cały dzień ich do Heide Parku zawieść a nie za 30 zł na krótkie przejście po tym parku linowym

Oglądasz 1-25 z 122
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■