POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [24.05.2011, 19:42:44] • Świnoujście

Policjant ze Świnoujścia jednym z najlepszych
w województwie!

Policjant ze Świnoujścia jednym z najlepszych<br> w województwie!

Komendant Wojewódzkiej Policji nadinspektor Wojciech Olbryś wręcza puchar za drugie miejsce st.sierż. Dariuszowi Konopackiemu z KMP w Świnoujściu.(fot. Policja )

St.sierż. Dariusz Konopacki z KMP w Świnoujściu to finalista wojewódzkich eliminacji konkursu „Policjant Ruchu Drogowego Roku 2011”. Funkcjonariusz wśród 21 policjantów z całego województwa zachodniopomorskiego uplasował się na wysokim 2 miejscu. Z 75 punktami na koncie dumnie stanął na podium.

Naszego funkcjonariusza w wyścigu o wygraną przegonił jedynie kolega ze Szczecina. St.asp. Adam Czarnecki uzyskał zaledwie 0.5 punktu więcej niż świnoujścianin.

Zawody odbyły się w Zachodniopomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach. Policjanci rozwiązywali test ze znajomości przepisów ruchu drogowego, przepisów służbowych oraz z zasad udzielania pomocy ofiarom wypadków.

Mundurowi musieli m.in. przejechać przez specjalnie przygotowanym tor przeszkód. Wszyscy sprawdzili również swoje umiejętności w kierowaniu ruchem na skrzyżowaniu ulic: Popiela, Staszica i Krzywoustego w Stargardzie Szczecińskim.

Wyróżnieni policjanci otrzymali nagrody rzeczowe oraz pieniężne. Najlepsi z nich pojadą na ogólnopolski finał konkursu już 20 czerwca do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.


komentarzy: 90, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 90

Gość • Wtorek [31.05.2011, 12:59:20] • [IP: 92.42.118.***]

W Warszawie będzie dużo trudniej.

Gość • Poniedziałek [30.05.2011, 15:52:05] • [IP: 195.117.222.*]

Ten pan powinien dostać puchar też w innej dziedzinie.

Gość • Piątek [27.05.2011, 18:38:05] • [IP: 95.41.169.***]

Wspaniale panie Darku! Gratuluję sukcesu. Jest Pan bardzo sympatycznym policjantem.

Gość • Czwartek [26.05.2011, 05:36:11] • [IP: 24.145.75.***]

wlepia mandaty za byle co to go zostal najlepszym.czemu nie stana na weekend pod promem i nie zajma sie rozladowaniem korkow tylko wlepia mandaty za zle parkowanie.pan Kru... (ptak) chyba jest zazdrosny. ... tyle starania, ganiania i lipa.

Gość • Czwartek [26.05.2011, 00:58:08] • [IP: 80.245.182.***]

, , państwo policyjne - królestwo policyjne, , - czemu tu się więc dziwić, że chłopaczek zbiera tyle pochwał

Gość • Czwartek [26.05.2011, 00:18:44] • [IP: 93.94.190.***]

uczesz się chłopczyku i naucz kultury, po drugie ucz się niemieckiego bo chyba często pouczacie Niemców za brak świateł--takimi przypadkami powinien zainteresować się Wydział Kontroli wiadomo po co, po trzecie obywatele nagrywajcie na np telefony regułki jakie mówią ci z drogówki- czy są zgodne z rozporządzeniami i wewnętrznymi przepisami

Gość • Środa [25.05.2011, 23:50:30] • [IP: 80.245.182.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [25.05.2011, 22:50:59] • [IP: 77.255.150.***]

ON JEST Z MIĘDZYZDROJÓW

Gość • Środa [25.05.2011, 21:47:52] • [IP: 80.245.179.**]

Możemy być dumni że mamy tak zdolnego policjanta w Świnoujściu. Szczere wyrazy uznania i gratulacje dla niego!

Gość • Środa [25.05.2011, 21:45:34] • [IP: 92.42.116.**]

Panie Darku do dzieła, proszę pokazać mieszkańcom tego miasta że tutaj też obowiązuja przepisy ruchu. Jak dotąd to wolna amerykanka. Liczymy że będzie można pana czesto spotkać na ulicach naszego miasta.

Gość • Środa [25.05.2011, 21:31:15] • [IP: 80.245.183.***]

wysłać go na nauke J.Niemieckiego jak taki dobry. Niech traktyje tak niemców jak polaków

Gość • Środa [25.05.2011, 21:24:44] • [IP: 80.245.183.***]

Jeszcze Pare lat i bedzie też każdemu prawił MONGOLSKIE teorie. POLICJA w wiekszych miastach jest bardziej normalna a nasza to jak VIP-y sie panoszą. pozdro dla normalnych policjantów

Gość • Środa [25.05.2011, 19:16:56] • [IP: 95.129.225.***]

Darku, gratulacje :)

Bździągwa • Środa [25.05.2011, 18:54:09] • [IP: 31.63.211.**]

Dzisiaj widziałem tego jegomościa jak śmigał na Hondzie.

Gość • Środa [25.05.2011, 18:38:17] • [IP: 2.149.50.***]

Mam wrażenie że te wszystkie wpisy, które zostały usunięte to autorzy którzy zostali ukarani mandatami przez Pana Policjanta. Ścigać piratów drogowych z takim samym skutkiem jaki wynik na zawodach.Powodzenia.

Gość • Środa [25.05.2011, 18:21:27] • [IP: 79.187.173.***]

mundur maja ci co wlasnie nigdy jaj nie mieli i teraz chca pokazac ze niby je maja!! * hahahah

Gość • Środa [25.05.2011, 18:04:15] • [IP: 80.245.187.**]

miał na kim cwiczyc w swinoujsciu wiec niech teraz ładnie podziekuje wszystkim ktorzy mandaciki dostali ;)

ryynio • Środa [25.05.2011, 16:55:16] • [IP: 83.249.22.**]

a co sie stalo z tymi co zajeli ostatnie miejsca w konkursie? wrócili do pracy w drogówce jakby nigdy nic? start w takim konkursie obnaza slabosci i braki wiedzy tych co zajma ostatnie miejsca

Gość • Środa [25.05.2011, 16:18:59] • [IP: 93.94.190.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [25.05.2011, 16:13:43] • [IP: 83.21.11.**]

Graty Darek ;))

Gość • Środa [25.05.2011, 16:02:51] • [IP: 195.117.222.*]

najlepśi bo otoczeni wodą haha

Gość • Środa [25.05.2011, 14:46:54] • [IP: 195.117.222.*]

może to klon jego

Gość • Środa [25.05.2011, 14:34:34] • [IP: 195.117.222.*]

Komendant ten pan w białej koszuli z twarzy jest bardzo podobny do Żmurkiewicza

ryynio • Środa [25.05.2011, 13:33:22] • [IP: 83.249.22.**]

wyraznie podlamany...liczyl na wiecej? chciazby dodatkowy tydzien urlopu !

Gość • Środa [25.05.2011, 13:19:51] • [IP: 192.168.100.***]

Brawo panie Darku. Kretyńskimi wpisami niech się pan nie przejmuje, bo to pisze sami nieudacznicy życiowi.

Oglądasz 1-25 z 90
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■