POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [24.05.2011, 19:42:44] • Świnoujście

Policjant ze Świnoujścia jednym z najlepszych
w województwie!

Policjant ze Świnoujścia jednym z najlepszych<br> w województwie!

Komendant Wojewódzkiej Policji nadinspektor Wojciech Olbryś wręcza puchar za drugie miejsce st.sierż. Dariuszowi Konopackiemu z KMP w Świnoujściu.(fot. Policja )

St.sierż. Dariusz Konopacki z KMP w Świnoujściu to finalista wojewódzkich eliminacji konkursu „Policjant Ruchu Drogowego Roku 2011”. Funkcjonariusz wśród 21 policjantów z całego województwa zachodniopomorskiego uplasował się na wysokim 2 miejscu. Z 75 punktami na koncie dumnie stanął na podium.

Naszego funkcjonariusza w wyścigu o wygraną przegonił jedynie kolega ze Szczecina. St.asp. Adam Czarnecki uzyskał zaledwie 0.5 punktu więcej niż świnoujścianin.

Zawody odbyły się w Zachodniopomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach. Policjanci rozwiązywali test ze znajomości przepisów ruchu drogowego, przepisów służbowych oraz z zasad udzielania pomocy ofiarom wypadków.

Mundurowi musieli m.in. przejechać przez specjalnie przygotowanym tor przeszkód. Wszyscy sprawdzili również swoje umiejętności w kierowaniu ruchem na skrzyżowaniu ulic: Popiela, Staszica i Krzywoustego w Stargardzie Szczecińskim.

Wyróżnieni policjanci otrzymali nagrody rzeczowe oraz pieniężne. Najlepsi z nich pojadą na ogólnopolski finał konkursu już 20 czerwca do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.


komentarzy: 90, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-75 z 90

Gość • Wtorek [24.05.2011, 22:59:53] • [IP: 93.94.184.***]

Gościu z 22:43 widzę że klapki na ślepiach całkowicie przysłoniły ci rzeczywistość. ;

Gość • Wtorek [24.05.2011, 22:43:04] • [IP: 93.94.190.***]

taki zerowiec policyjny, i strach pomyśleć że taki osobnik płci męskiej może odejść na emeryturę po 15 latach- panie TUSK zabierz Pan im wszelkie przywileje szczególnie policji ale tak żeby nikt ze starych nie zdążył uciec na emeryturę

Gość • Wtorek [24.05.2011, 22:36:15] • [IP: 80.245.182.**]

Brawo !!

Gość • Wtorek [24.05.2011, 22:27:56] • [IP: 93.94.184.***]

Kij mu w oko walnął mi mandat za brak dokumentów w momencie kontroli ale od tego jest i życzę mu powodzenia !!

Gość • Wtorek [24.05.2011, 22:16:38] • [IP: 80.245.184.***]

a wlepianie mandatów biednemu społeczeństwu za niezapalone światła w lato, to też taka konkurencja była?

Gość • Wtorek [24.05.2011, 22:14:44] • [IP: 80.245.183.***]

sympatyczny pan może dla ładnych pań...

Gość • Wtorek [24.05.2011, 22:14:06] • [IP: 81.219.110.***]

GRATULUJE. TO POLICJANT Z SERCEM I ROZUMEM.OSOBISCIE MI POMAGAL W KLOPOTACH Z SAMOCHODEM NA DRODZE. A ZAZNACZAM, ZE GO NIGDY WCZESNIEJ NIE MIALAM OKAZJI POZNAC. OBY WSZYSCY POLICJANCI TACY BYLI.

Gość • Wtorek [24.05.2011, 22:09:36] • [IP: 217.97.199.**]

Gratulacje, to policjant o wysokiej kulturze osobistej.

Gość • Wtorek [24.05.2011, 21:58:44] • [IP: 88.156.235.***]

nagrody za prowadzenie spraw kibiców też bym dała - kombinator roku bym ją nazwała.

Gość • Wtorek [24.05.2011, 21:54:47] • [IP: 46.113.136.***]

...a bajzel w mieście dalej, helmuty jeżdżą jak chcą i gdzie chcą, buraki parkują byle jak, cwaniaki jeżdżą za szybko a super policji nie widać, BRAWO

Gość • Wtorek [24.05.2011, 21:51:10] • [IP: 93.94.184.***]

Osu i powodzenia

Bździągwa • Wtorek [24.05.2011, 21:40:09] • [IP: 31.63.252.***]

Praktyka jest całkiem inna niż wiedza książkowa.

Gość • Wtorek [24.05.2011, 21:39:55] • [IP: 80.245.189.***]

Darku gratulacje, to wielki sukces.

Gość • Wtorek [24.05.2011, 21:19:03] • [IP: 93.94.190.***]

st. sierż zaczął jako post skończy jako sierść (potoczne określenie sierzanta), aha zna niemiecki czy dalej będą pouczali Niemców zamiast karać ich mandatami karnymi gotówkowymi??

Gość • Wtorek [24.05.2011, 21:15:22] • [IP: 77.255.20.***]

Na Boga Niemcy dalej jezdza bez swiatel i pod prąd

Gość • Wtorek [24.05.2011, 21:10:30] • [IP: 93.94.190.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [24.05.2011, 21:01:51] • [IP: 46.113.107.***]

Gratulacje Darek pozdrowienia ze Szczecina

Gość • Wtorek [24.05.2011, 20:56:18] • [IP: 93.94.184.***]

HAhahahahaa

Gość • Wtorek [24.05.2011, 20:53:08] • [IP: 178.238.249.***]

a co na to sekretarz?

Gość • Wtorek [24.05.2011, 20:50:37] • [IP: 80.245.184.***]

Gratulacje. To naprawdę duży sukces.

Gość • Wtorek [24.05.2011, 20:48:37] • [IP: 80.54.123.**]

dwoch cyganow w netto oszukalo ekspedientki na stary numer ze stowami UWAGA

Gość • Wtorek [24.05.2011, 20:46:18] • [IP: 93.94.184.***]

Hahahahahaha.

Gość • Wtorek [24.05.2011, 20:41:35] • [IP: 93.94.185.***]

gratulacje-życzę dalszych sukcesów

Gość • Wtorek [24.05.2011, 20:34:20] • [IP: 80.245.179.***]

a kiedy na podjum w konkursie stana dzielnicowi?? np.za lojalnosc wobec petenta, ofiary przemocy, zglaszajacego MU interwencji? duzo im brakuje nawet na tak niskim szczeblu swoich obowiazkow! Komendacie zrobcie roszade wsrod dzielnicowych bo patrza na petenta jak na wilka !

Gość • Wtorek [24.05.2011, 20:28:18] • [IP: 92.42.112.***]

swietny policjant miałem przyjemnosc sie z tym Panem spotkac podczas kontroli i zyczyłbym wszystkim funkcjonariuszom takiej postawy jaką ten Pan prezentuje, jeszcze raz moje gratulacje

Oglądasz 51-75 z 90
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■