POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [29.05.2011, 16:33:49] • Świnoujście

Kobieta wyskoczyła
z wieżowca

Kobieta wyskoczyła<br> z wieżowca

fot. iswinoujscie.pl

24-letnia Natalia M. trafiła do szpitala ze zwichniętym stawem biodrowym i ciężkimi potłuczeniami, po tym jak wyskoczyła z okna mieszkania na drugim piętrze przy ulicy Kujawskiej 4.

Gdy wszystkie światła w mieszkaniach już pogasły, 24-letnia kobieta przebudziła znaczną część lokatorów. – Około godziny 3.40 w nocy, kobieta wyskoczyła z okna na drugim piętrze – mówi sierż. Dorota Małysa ze świnoujskiej policji.

Kobieta wyskoczyła<br> z wieżowca

fot. iswinoujscie.pl

Jak mówią mieszkańcy, huk był niesamowity. Kobieta cudem przeżyła. Nie wiadomo na razie dlaczego podjęła tak drastyczną decyzję. Wyjaśnieniem okoliczności wypadku zajmuje się policja. – Jesteśmy w trakcie przesłuchiwania kobiety. Wiemy jednak, że podczas zdarzenia była pod wpływem alkoholu – podsumowuje sierż. Dorota Małysa.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 111, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 111

Gość • Poniedziałek [30.05.2011, 08:39:23] • [IP: 92.42.114.***]

tacy bylismy jeszcze wczoraj wystarczyl maly gest, w oparach slodkich win, milosc umiera z nami bladym switem.

Gość • Poniedziałek [30.05.2011, 08:31:32] • [IP: 80.54.123.***]

pewnie związała się z jakimś imbecylem który zatruwał jej życie, i tyle...

Gość • Poniedziałek [30.05.2011, 07:47:01] • [IP: 80.245.181.***]

mądrzy ludzie by do takiego czegoś nie dopuścili ale to się wynos z domu z wychowania w tym związku jest małe dziecko które wymaga specjalnej troski a mamusia i tatuś żyją chajlaw zaglądając w czyjś ogródek niech najpierw u siebie zrobią porządek a dopiero błotem obrzucają innych teraz dopiero wyszło jacy to przykładni ludzie no cóż ale lepiej jest krytykować innych i swoje wady ukrywać

Gość • Poniedziałek [30.05.2011, 00:54:17] • [IP: 80.245.189.***]

Wyskoczyła na chwilę a tu taka afera.."W murowanej Piwnicy tańczyli zbójnicy!.."

Gość • Niedziela [29.05.2011, 23:46:41] • [IP: 92.42.119.**]

Też pytam - jakim prawem imię, adres...?!?!?!

Gość • Niedziela [29.05.2011, 23:44:27] • [IP: 92.42.115.**]

ta najlepiej to jeszcze d.pe obrobić.wstydzcie się.i pomyśl jak to kiedyś ty wylądujesz w wydarzeniach i świnoujscie a z ciebie będą robić łacha na forum.przypuszczam ze ludzie też coś na ciebie znajdą.może wtedy coś zrozumiesz ile jesteś wart.

Gość • Niedziela [29.05.2011, 23:37:28] • [IP: 80.245.178.***]

MADRY NIC NIE POWIE TYLKO GLUPIEC ZAWSZE...

Gość • Niedziela [29.05.2011, 23:09:29] • [IP: 80.245.181.***]

taki problem ze dobrze bawiła się w Piwnicy a jej facet jej przerwał bo w domu dziecko i doprowadził do domu ale widać mało było i trzeba było zafundować mieszkańcom taki widok

Gość • Niedziela [29.05.2011, 22:57:31] • [IP: 80.245.184.**]

Ja się zapytam jakim prawem na tej stronie podawane są imiona i pierwsze litery nazwisk? Moze poszkodowana sobie tego nie zyczy. Tak samo adres. Umieszczanie zdjec bez pozwolenia osoby znajdujacej sie na nim jest karalne. Nie podoba mi sie to ze musza wszyscy zawsze wiedziec kto, co i gdzie...

Gość • Niedziela [29.05.2011, 22:31:00] • [IP: 79.184.244.**]

Okropna znieczulica i tyle! Napewno miała jakiś problem?

Gość • Niedziela [29.05.2011, 22:24:07] • [IP: 83.21.77.***]

Kto nie umie pić alkoholu powinien pić mleko !

ryynio • Niedziela [29.05.2011, 22:20:35] • [IP: 83.249.22.***]

we Francji byl rok temu przypadek ze 5-6 osób wyskoczylo z II pietra, byli to afrykamie, wyznawcy voodo, gdy w nocy jeden z nich wrócil z pracy, jedna z kobiet go nie rozpoznala i narobila krzyku, ze to díabel wszedl do mieszkania !... wtedy wszyscy ewakuowali sie skokiem z okna,

Gość • Niedziela [29.05.2011, 22:11:16] • [IP: 92.42.114.***]

Nie mogła sama pojsc do pogotowie? tylko wołac ratowników

Gość • Niedziela [29.05.2011, 22:07:50] • [IP: 92.42.112.**]

ale Wy ludzie, komentujący jesteście popier..eni!! Żeby Wasze dziecko nie znalazło się w takiej sytuacji, różnie bywa w życiu, a wtedy przypomnijcie sobie te komentarze durne co pisaliście trochę wcześniej...NIEFAJNIE NIE?? TO WY IDŻCIE SIĘ LECZYĆ! ZNIECZULICA!

Gość • Niedziela [29.05.2011, 22:01:41] • [IP: 88.156.233.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [29.05.2011, 21:57:44] • [IP: 92.42.118.**]

Szkoda mi tych wszystkich chamskim ludzi którzy moga tak komentować !! Ta kobieta ma jakiś poważny problem a wy sie z niej naśmiewacie widac wasz iloraz inteligencji wielkie brawa dla was... jak widać alkohol był tylko bodźcem do tak desperackiego kroku..."zmarihuanizowana!! " zastanów sie 100 razy zanim taką bzdure napiszesz albo sobie poczytaj w internecie. ..ograniczenie ludzkie nie zna granic;) ciekawa jestem jak byście się zachowali jak by to waszą bliska osobę spotkało ;) Życzę szybkiego powrotu do zdrowia!!

Bździągwa • Niedziela [29.05.2011, 21:56:58] • [IP: 31.63.213.*]

O mój Boże, co się na tym świecie wyrabia najlepszego. Armagedon‼

Gość • Niedziela [29.05.2011, 21:55:54] • [IP: 95.129.225.***]

Nie jest to wydarzenie tak bardzo niezwykłe, bo w tle jest alkohol. Istnieje bardzo szerokie przyzwolenie na picie. Pracowałem w kilku miejscach i zawsze jak wychodziło, że nie piję, to zwłaszcza te sfery sprzątaczkowo-kuchenne w moich miejscach pracy oceniały to jako niemęskie, dochodziły do mnie takie głosy. Oto więc model wzorowego mężczyzny-Polaka:"klnie i chla". A kobieta pijąca? Statystyki:coraz więcej kobiet pije. A one łatwiej się uzależniają.

pazdzioch • Niedziela [29.05.2011, 21:51:50] • [IP: 31.60.58.**]

mam talent

Gość • Niedziela [29.05.2011, 21:49:16] • [IP: 46.134.98.***]

kto to

Gość • Niedziela [29.05.2011, 21:47:31] • [IP: 80.245.187.***]

i znow alkohol odgrywa tu znaczaca role.. po alkoholu skacza z okna, po alkoholu sie zabijaja, po alkoholu sie leja, po alkoholu sa wypadki samochodowe.. ale alkohol jest legalny! nawet dzieci moga sobie go kupic w zaufanych sklepach, ale nieee marihuana to zlo, chociaz nikt od niej nie umarl jest nielegalna! przejrzyjcie na oczy ludzie.

Gość • Niedziela [29.05.2011, 21:36:31] • [IP: 80.245.189.***]

jeszcze po jednym...no to hoop!

Gość • Niedziela [29.05.2011, 21:26:55] • [IP: 95.129.226.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [29.05.2011, 21:04:10] • [IP: 80.245.184.**]

jak jej żle w blokowisku, może sobie wybudować willę...

a • Niedziela [29.05.2011, 21:02:10] • [IP: 79.175.193.***]

przegrala zaklad

Oglądasz 26-50 z 111
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■