POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [29.05.2011, 16:33:49] • Świnoujście

Kobieta wyskoczyła
z wieżowca

Kobieta wyskoczyła<br> z wieżowca

fot. iswinoujscie.pl

24-letnia Natalia M. trafiła do szpitala ze zwichniętym stawem biodrowym i ciężkimi potłuczeniami, po tym jak wyskoczyła z okna mieszkania na drugim piętrze przy ulicy Kujawskiej 4.

Gdy wszystkie światła w mieszkaniach już pogasły, 24-letnia kobieta przebudziła znaczną część lokatorów. – Około godziny 3.40 w nocy, kobieta wyskoczyła z okna na drugim piętrze – mówi sierż. Dorota Małysa ze świnoujskiej policji.

Kobieta wyskoczyła<br> z wieżowca

fot. iswinoujscie.pl

Jak mówią mieszkańcy, huk był niesamowity. Kobieta cudem przeżyła. Nie wiadomo na razie dlaczego podjęła tak drastyczną decyzję. Wyjaśnieniem okoliczności wypadku zajmuje się policja. – Jesteśmy w trakcie przesłuchiwania kobiety. Wiemy jednak, że podczas zdarzenia była pod wpływem alkoholu – podsumowuje sierż. Dorota Małysa.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 111, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-75 z 111

Gość • Niedziela [29.05.2011, 21:00:34] • [IP: 80.245.184.**]

do karoliny: chyba zabrakło wódy i skoczyła z rozpaczy...

Gość • Niedziela [29.05.2011, 21:00:32] • [IP: 80.245.178.***]

Pod wpływem alkoholu? nie możliwe! na pewno jakieś zmarihuanizowana!!

Gość • Niedziela [29.05.2011, 20:58:52] • [IP: 83.21.177.***]

OCZYWIŚCIE, ŻE SAMOBÓJSTWO TO STRACH, A ZARAZEM ODWAGA. TO STRACH PRZED OTACZAJĄCYM NAS ŚWIATEM I NIEMOŻLIWOŚCIĄ PORADZENIA SOBIE TU Z PRZYZIEMNYMI PROBLEMAMI. A CZY SAMOBÓJCÓW MOŻNA NAZWAĆ LUDŹMI ODWAŻNYMI.? UWAŻAM, ŻE MOŻNA. BO JAKĄ TRZEBA MIEĆ ODWAGĘ, ABY SKOCZYĆ Z DACHU DZIESIĘCIOPIĘTROWEGO WIEŻOWCA?? JAK MOŻNA BYĆ NIEULĘKŁYM I POWIESIĆ SIĘ NA SZNURKU CZY LINIE?? A JAK OCENIĆ SYTUACJĘ W KTÓREJ DESPERAT KOŃCZY ŻYCIE WSKAKUJĄC DO GŁĘBINY MORZA, JEZIORA CZY RZEKI PO CZYM UMIERA W STRASZNYCH CERPIENIACH. RÓŻNE SĄ TECHNIKI PODEJMOWANIA SAMOBÓJSTW. JEDNAK WSZYSTKIE MAJĄ WSPÓLNĄ CECHĘ. DO NICH POTRZEBA ODWAGI, KTÓREJ SAMOBÓJCOM NA PEWNO NIE BRAKUJE. KAŻDY SAMOBÓJCA JEST ŚWIADOMY I WIE, ZA NIM ODEJDZIE Z TEGO ŚWIATA SPOTKA SIĘ Z BÓLEM, KTÓREGO W DANEJ CHWILI SIĘ NIE BOI I O KTÓRYM NIE MYŚLI.

Gość • Niedziela [29.05.2011, 20:56:05] • [IP: 80.245.180.***]

Tak sie bawi tak sie bawi ku-ja-wska :D

Gość • Niedziela [29.05.2011, 20:52:19] • [IP: 80.245.180.***]

Szybkiego powrotu do Zdrowia Zycze ;*

Gość • Niedziela [29.05.2011, 20:45:53] • [IP: 41.194.25.***]

Osiołku jeden z drugim. ... zanim napiszesz coś napiszesz to może skorzystsz ze soich szarych komurek. ... chyba że ich nie posiadasz. Nie ważne z którego piętra skoczyła (dobrze że z tego i żyje) ... ważny jest sam fakt podjęcia takiego kroku co świadczy o jej stanie. ..., kłopotach. Co musi się takiego wydażyć aby człowiek chciał odebrać sobie życie? Wyśmiewać sie jest najłatwiej ale wyciągnąć pomocną dłoń to już problem. Szybkiego powrotu do zdrowia. Te wszystkie kretyńskie komentaże na pewno jejnie pomogą.

Paweł • Niedziela [29.05.2011, 20:42:41] • [IP: 80.245.184.***]

"Jak mówią mieszkańcy, huk był niesamowity"... Ja do końca życia nie zapomnę dźwięku, który towarzyszył upadkowi młodego człowieka w środku dnia latem 1999 roku z wysokiego piętra bloku na Os. Zachodnim. Niestety, nie przeżył :- (Skąd takie desperackie ruchy wśród młodych ludzi? Młodzież, studenci, oprócz problemów w szkole, nauce i oprócz problemów" sercowych" nie mają na tyle skomplikowanego życia, aby podejmować się prób samobójczych? Najgorsze dopiero przed nimi. W większości przypadków zapewne jest szansa na wyprostowanie swoich spraw, chwilowych kryzysów, z pomocą rodziny, przyjaciół, szkoły(?) Są odpowiednie organizacje i placówki, które mogą pomóc w wielu sytuacjach. Gorzej mają osoby po tzw. przejściach, które naprawdę mają poważne problemy, nie widzą szansy na ich rozwiązanie i nie dostrzegają sensu życia. Ale tak naprawdę chyba dla każdego w kryzysowej sytuacji można znaleźć pomoc zanim dojdzie do tragedii. Musimy tylko nauczyć się poza sobą dostrzegać innych i w porę reagować gdy dzieje się źle...

Gość • Niedziela [29.05.2011, 20:40:11] • [IP: 178.238.251.***]

i do czego może doprowadzidzić alkochol

Gość • Niedziela [29.05.2011, 20:39:10] • [IP: 88.156.232.***]

popieram ten komenterz... SAMOBÓJSTWO TO STRACH CZY ODWAGA?? I STRACH PRZED OTACZAJĄCYM ŚWIATEM A JEDNOCZEŚNIE I ODWAGA. BO PRZECIEŻ ZADAJĄC SOBIE BÓL TRZEBA MIEĆ NIESAMOWITĄ ODWAGĘ. MIMO, ŻE CIERPIENIE TRWA CHWILĘ, TO TAK NAPRAWDĘ DLA SAMOBÓJCY TWA ONO DŁUGO. KAŻDY SAMOBÓJCA MA ŚWIADOMOŚĆ TEGO CO ROBI, MIMO, ŻE CZUJE STRACH TO POSUWA SIĘ DO ODEBRANIA SOBIE ŻYCIE. DLA TEGO JEST JEST TO STRACH A ZARAZEM ODWAGA. ...

Karolina . • Niedziela [29.05.2011, 20:37:08] • [IP: 195.117.222.***]

Z jakiego powodu wyskoczyła z wieżowca?. ..

PAPAZ • Niedziela [29.05.2011, 20:24:43] • [IP: 80.54.123.**]

TRZYMAJ SIĘ NATALKO, BĘDZIE DOBRZE

Gość • Niedziela [29.05.2011, 20:17:56] • [IP: 88.156.233.***]

wyskoczyła z wieżowca??chyba z okna??

Gość • Niedziela [29.05.2011, 20:12:42] • [IP: 82.134.81.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [29.05.2011, 20:12:30] • [IP: 80.245.179.***]

te wpisy są dowodem na jej decyzje

Gość • Niedziela [29.05.2011, 20:08:04] • [IP: 93.94.184.***]

Również uważam że nie powinno siępokazywać adresu oraz imienia... Za to właśnie Was nie lubię... ludzie mają prawo wiedzieć, a Wy macie prawo informować, ale proszę...

Gość • Niedziela [29.05.2011, 20:03:30] • [IP: 92.42.112.***]

Po co Ona to zrobiła i dlaczego nikt Jej nie powstrzymał? Jest jeszcze bardzo młoda, życzę Jej szybkiego powrotu do zdrowia i współczuję PT Rodzicom.

Gość • Niedziela [29.05.2011, 20:00:17] • [IP: 80.245.186.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [29.05.2011, 19:47:13] • [IP: 80.245.182.**]

... ŻENADA !! . ... Te wasze wpisy.

Gość • Niedziela [29.05.2011, 19:41:01] • [IP: 46.46.222.**]

porucznikborewicz - no popatrz tyle wpisów a jego jeszcze nie ma, czyżby Ciebie posłuchał :D

Gość • Niedziela [29.05.2011, 19:39:48] • [IP: 80.245.190.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [29.05.2011, 19:38:01] • [IP: 178.238.251.***]

Czy to jest w porządku, że pisze się imie i pierwszą literę nazwiska, wiek i adres...To mała mieścina, ludzie się znają i napewno duża część czytających, wie o kogo chodzi...nie zrobi dziewczynie krzywdy? Jeśli ma depresję, to podanie tego faktu do publicznej wiadomości, tylko spotęguje schorzenie...po takim upadku, może być kaleką, dojdzie stres po przeczytaniu komentarzy i może się skończyć tragicznie.

Bździągwa • Niedziela [29.05.2011, 19:37:31] • [IP: 31.63.213.*]

porucznikborewicz - podobno Ci głowę zjadły muchy. To prawda?

Gość • Niedziela [29.05.2011, 19:22:10] • [IP: 80.245.181.***]

niema co się dziwić jak się jest z takim jak jej konkubent mogla tego niewytrzymań a z drugiej strony pewnie ja sumienie ruszyło za to co zrobiła innym

GośćDZWON • Niedziela [29.05.2011, 19:21:45] • [IP: 95.129.224.***]

ale urwała!!

Gość • Niedziela [29.05.2011, 19:06:53] • [IP: 92.42.112.***]

to obcy...szłyszała jakieś szepty...

Oglądasz 51-75 z 111
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■