POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [29.05.2011, 16:33:49] • Świnoujście

Kobieta wyskoczyła
z wieżowca

Kobieta wyskoczyła<br> z wieżowca

fot. iswinoujscie.pl

24-letnia Natalia M. trafiła do szpitala ze zwichniętym stawem biodrowym i ciężkimi potłuczeniami, po tym jak wyskoczyła z okna mieszkania na drugim piętrze przy ulicy Kujawskiej 4.

Gdy wszystkie światła w mieszkaniach już pogasły, 24-letnia kobieta przebudziła znaczną część lokatorów. – Około godziny 3.40 w nocy, kobieta wyskoczyła z okna na drugim piętrze – mówi sierż. Dorota Małysa ze świnoujskiej policji.

Kobieta wyskoczyła<br> z wieżowca

fot. iswinoujscie.pl

Jak mówią mieszkańcy, huk był niesamowity. Kobieta cudem przeżyła. Nie wiadomo na razie dlaczego podjęła tak drastyczną decyzję. Wyjaśnieniem okoliczności wypadku zajmuje się policja. – Jesteśmy w trakcie przesłuchiwania kobiety. Wiemy jednak, że podczas zdarzenia była pod wpływem alkoholu – podsumowuje sierż. Dorota Małysa.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 111, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 76-100 z 111

Gość • Niedziela [29.05.2011, 19:05:47] • [IP: 88.156.233.**]

szybkiego powrotu do zdrowia !!

Gość • Niedziela [29.05.2011, 18:54:56] • [IP: 195.117.222.*]

ani strach ani odwaga -głupota

ryynio • Niedziela [29.05.2011, 18:50:29] • [IP: 83.249.22.***]

miala juz dosc zycia w tym kolchozie, takie otoczenie wyniszcza psychike, powinien byc zakaz budowania tego typu blokowisk

Gość • Niedziela [29.05.2011, 18:45:39] • [IP: 195.117.222.*]

z 2 piętra się nie skacze

alesciema • Niedziela [29.05.2011, 18:30:29] • [IP: 188.33.16.***]

a widzicie to dziwne światełko na 2 zdjęciu podejrzana sprawa

Gość • Niedziela [29.05.2011, 18:26:52] • [IP: 92.42.112.***]

to chyba za mało wypiła...

Gość • Niedziela [29.05.2011, 18:22:48] • [IP: 178.238.251.***]

kazali jej skoczyć po flaszke...

Gość • Niedziela [29.05.2011, 18:20:58] • [IP: 92.42.118.***]

popieram ten komentarz :D

Gość • Niedziela [29.05.2011, 18:18:35] • [IP: 178.238.243.***]

dziewczyna poczuła sie spidermenem haha. mogla juz z dachu skakac a nie z 2 pietra chyba ze chciala zobaczyc jak to jest jak sie lata

Gość • Niedziela [29.05.2011, 18:18:21] • [IP: 95.129.225.**]

...taa Allah..żeby czasami w nocy do ciebie nie przyszedł z laską dynamitu w *

Gość • Niedziela [29.05.2011, 18:01:33] • [IP: 178.238.251.***]

Napewno, nie chciała się zabić. Tam są krzaki, amortyzują upadek. Wytrzeźwieje to powie...może okno z drzwiami pomyliła?

porucznikborewicz • Niedziela [29.05.2011, 17:57:32] • [IP: 80.245.191.**]

Bździągwa. Wyświadcz społeczeństwu przysługę i zrób to samo co ta kobieta.

Gość • Niedziela [29.05.2011, 17:55:39] • [IP: 217.97.199.**]

Pomyliła okno, z drzwiami do toalety. Zdarza się spożyciu nadmiernej ilości alkoholu, zwłaszcza niewiadomego pochodzenia i zakąszanego prochami.

Gość • Niedziela [29.05.2011, 17:50:04] • [IP: 92.42.114.***]

Jaką aktywność fizyczną preferujesz? -jestem hardkorem

Gość • Niedziela [29.05.2011, 17:49:40] • [IP: 95.129.224.**]

może tak z głową u tej pani coś nie tak??

Gość • Niedziela [29.05.2011, 17:47:28] • [IP: 83.21.177.***]

SAMOBÓJSTWO TO STRACH CZY ODWAGA?? I STRACH PRZED OTACZAJĄCYM ŚWIATEM A JEDNOCZEŚNIE I ODWAGA. BO PRZECIEŻ ZADAJĄC SOBIE BÓL TRZEBA MIEĆ NIESAMOWITĄ ODWAGĘ. MIMO, ŻE CIERPIENIE TRWA CHWILĘ, TO TAK NAPRAWDĘ DLA SAMOBÓJCY TWA ONO DŁUGO. KAŻDY SAMOBÓJCA MA ŚWIADOMOŚĆ TEGO CO ROBI, MIMO, ŻE CZUJE STRACH TO POSUWA SIĘ DO ODEBRANIA SOBIE ŻYCIE. DLA TEGO JEST JEST TO STRACH A ZARAZEM ODWAGA

Gość • Niedziela [29.05.2011, 17:40:57] • [IP: 83.21.177.***]

Nie śmiejcie się z dziewczyny. Nikt z nas nie wie co było powodem takiego czynu. Kobieta potrzebuje opieki psychologa i psychiatry. Na pewno jedną z przyczyn tak drastycznego kroku była długotrwała depresja. 99 procent niedoszłych samobójców cechują zaburzenia obsesyjne Samobójstwo nie jest kwestią wyboru.Próby jego podjęcia następują gdy cierpienia przekraczają siłę do walki z nim. Zatem jest to choroba zarówno ciała jak i duszy. Nikt z nas nie rodzi się samobójcą.Istnieje kilka czynników powodujących jego " rozwój' Czynnikami sprzyjającymi osobom chcącym odebrać sobie życie są a) depresja, b) alkoholizm c) schizofrenia. (prawie każdy nieleczony schizofrenik przynajmniej raz w próbował targnąć się na życie) d) impulsywność. Samobójcy prawie zawsze wysyłają sygnały do świata zewnętrznego. Tylko my nie umiemy z nich skorzystać. Samobójcy to ludzie przewlekle chorzy.Zatem decyzja o odebraniu sobie życia nie jest kwestią jednego dnia. Czy to odwaga, a może strach?? Na tę pytanie nie ma odpowiedzi.

Gość • Niedziela [29.05.2011, 17:38:04] • [IP: 88.156.233.***]

gość  Niedziela [29.05.2011, 17:12]  [IP: 31.63.195.***] Każdy lubi robić mały skok w bok.////////////////////////////////////////////////
ale Ona zrobiła skok w dół a nie w bok..

Gość • Niedziela [29.05.2011, 17:25:09] • [IP: 80.245.187.***]

REEEEEEEEEEEEEEEEEEEDDDDBUUUUUUUUUUUUULLLLLLLLLL poszło 0.7 butelka leci na parkiet

Killer Klałn • Niedziela [29.05.2011, 17:23:35] • [IP: 31.63.195.***]

J E S T E M__H A R D K O R E M ! ! !

Killer Klaun • Niedziela [29.05.2011, 17:22:52] • [IP: 31.63.195.***]

ja jak bym chciał się zabić, to bym odkręcił gaz, żeby jak najwięcej osób za sobą pociągnąć - Allah na to zwraca szczególną uwagę.

Gość • Niedziela [29.05.2011, 17:22:21] • [IP: 46.134.110.**]

widocznie miała powód

Gość • Niedziela [29.05.2011, 17:19:31] • [IP: 80.54.123.**]

załamałą się bo menchester przegrał

Gość • Niedziela [29.05.2011, 17:17:01] • [IP: 92.42.113.**]

powinna wjechac na dach to bylo by pewniejsze.

Gość • Niedziela [29.05.2011, 17:16:48] • [IP: 80.245.191.***]

znam ją musiała mieć powód tylko jaki dowiemy się wkrótce

Oglądasz 76-100 z 111
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■