POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [31.05.2011, 07:32:26] • Świnoujście

Kowalski dostanie nagrodę za hotelik w amfiteatrze

Kowalski dostanie nagrodę za hotelik w amfiteatrze

fot. Sławomir Ryfczyński

Świnoujski amfiteatr doczekał się zaplecza z prawdziwego zdarzenia. Miejski Dom Kultury będzie zarabiał na wynajmowaniu pokoi. Z apartamentów, sali konferencyjnej i garderoby będą korzystały także gwiazdy przyjeżdżające do amfiteatru. Prezydent Janusz Żmurkiewicz obiecał, że przyzna nagrodę Leonowi Kowalskiemu za dobrze wykonaną pracę.

Zamiast nowych mebli kupiono używane. Według urzędników dzięki temu zaoszczędzono sporo pieniędzy.

Hotelik po raz pierwszy obejrzeli radni. Wszyscy byli pod wrażeniem.

- To co dziś państwo oglądacie było możliwe do wykonania między innymi dzięki wam – mówił na otwarciu hoteliku prezydent miasta Janusz Żmurkiewicz. – Bo to rada miasta zdecydowała o przyznaniu 50 tys. złotych na wyposażenie. Teraz możecie się państwo przekonać, że było warto. Te pieniądze nie zostały zmarnowane. Przeciwnie, dzięki nim dom kultury będzie zarabiał. To dodatkowy plus.

Stare pomieszczenia zostały kompletnie przebudowane. Dobudowano też część wejściową. W środku jest pięć pokoi dwuosobowych, jeden jednoosobowy, trzy apartamenty, sala konferencyjna, nowe przestronne garderoby dla artystów i hol . We wszystkich pokojach jest telewizor, Internet, łazienka. Jest także kompletnie wyposażona kuchnia z jadalnią, z której mogą korzystać goście chcący samemu przygotować sobie posiłek.

Całkowity koszt modernizacji zaplecza amfiteatru to 2,9 mln złotych z budżetu miasta.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 72, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 72

Gość • Poniedziałek [19.08.2024, 15:07:17] • [IP: 83.26.237.***]

Żenada!

Gość • Środa [01.06.2011, 21:25:07] • [IP: 80.245.186.***]

TO CO TEN PAN MA W OBOWIAZKACH?JEŻELI ZA TO CO ZROBIŁ DOSYANIE EKSTRA KASĘ?

Gość • Środa [01.06.2011, 12:49:13] • [IP: 217.97.193.***]

Może zamist sie wygłupiać z kasa za wykonywanie obowiązkow dać mu Trytona. Chłop na pewno sie ucieszy a miasto sie nie wygłupi i zaoszczędzi.

Gość • Środa [01.06.2011, 10:23:52] • [IP: 80.245.184.**]

Ja również bardzo dobrze wykonuję swoją pracę! I do tego pracuję w zakładzie podległym prezydentowi miasta. dlatego wnioskuję o premię dla siebie i moich koleżanek i kolegów! Niech p.Żmurkiewicz przyzna nam fundusze na premię, bo dyrekcja nie chce nam dać nagrody już od kilku lat!

Gość • Środa [01.06.2011, 08:13:40] • [IP: 80.245.186.**]

Ludzie czego wy chcecie Leonowi się należy przecie zaoszczędził na mebelkach-a tak naprawde dla tych dwóch taczki są potrzebne.

gienekpal • Środa [01.06.2011, 07:51:48] • [IP: 178.238.246.**]

To co ?- Kowalski machał kielnią i pędzlem osobiście ?

Bździągwa • Środa [01.06.2011, 00:30:06] • [IP: 31.63.237.*]

Wróciłem dzisiaj z pracy i żądam w trybie natychmiastowym nagrodę! Fasola przemyśl to!

Gość • Środa [01.06.2011, 00:26:25] • [IP: 80.245.182.**]

Uwielbiam te szczere spojrzenie zmura. Od razu jestem back in USSR. Ale to dziwne miasteczko, które głosuje na takich ludzi.

Gość • Wtorek [31.05.2011, 23:23:57] • [IP: 178.238.247.**]

"czy sie stoi czy sie leży politycznym oficerom sie należny" PRL- BIS

Gość • Wtorek [31.05.2011, 23:18:08] • [IP: 93.94.189.***]

Ciekawe kto się źle czuje-Żmurkiewicz czy Kowalski?

Gość • Wtorek [31.05.2011, 22:33:26] • [IP: 178.238.249.**]

Co chcieliście to macie, a to dopiero czubek góry lodowej ich poczynań.

Gość • Wtorek [31.05.2011, 22:17:43] • [IP: 217.97.199.**]

wierzyc sie nie chce!! to chyba jakaś pomyłka z tą nagrodą.Za to że ktoś normalnie pracuje przyznaje sie w urzędzie nagrody?

Gość • Wtorek [31.05.2011, 22:14:47] • [IP: 92.42.118.***]

Niezła kwota za kilkanaście zaledwie pomieszczeń - 2, 9 mln zł. Nagroda się należy.

Gość • Wtorek [31.05.2011, 22:09:24] • [IP: 217.97.199.**]

to się nazwa drenowaniem miejskiej kasy. Za przekręty NAGRODA. To tylko żmuras z lełonem mogli wymyśleć.

Gość • Wtorek [31.05.2011, 21:48:50] • [IP: 92.42.116.***]

Jaka nagroda za co się pytam??

Gość • Wtorek [31.05.2011, 21:04:43] • [IP: 80.245.178.**]

hahahahahahahhahhaa :))))))))))))

Gość • Wtorek [31.05.2011, 20:43:56] • [IP: 80.245.191.***]

\nie nazekajcie wybraliście taką władze to teraz macie. A propo to przeciezolesie. Trzy miliony to jakieś żarty.

Gość • Wtorek [31.05.2011, 20:33:49] • [IP: 92.42.114.**]

Ale tanio się tu buduje-czy nikt nie kontroluje wydawania naszych pieniędzy?

Gość • Wtorek [31.05.2011, 20:30:23] • [IP: 92.42.114.**]

Biznesik w zakładzie pracy?

Bździągwa • Wtorek [31.05.2011, 19:34:38] • [IP: 31.63.237.*]

Sprzątaczki, Ekspedientki, Ja, Szewce, Zegarmistrze, Złotnicy i inni też powinni dostać nagrodę, o wykonują swoją pracę i też oszczędzają żeby przeżyć. powinien dostać plaskacza ten dziadyga.

Gość • Wtorek [31.05.2011, 18:48:23] • [IP: 80.245.178.**]

To teraz daje się nagrodę po prostu za to, że ktoś robi co do niego należy? No to super!;) Szkoda tylko, że z naszych pieniędzy.

Gość • Wtorek [31.05.2011, 18:47:53] • [IP: 79.184.5.***]

A za meble z odzysku dostanie nagrodę?

Gość • Wtorek [31.05.2011, 18:15:16] • [IP: 87.205.232.**]

Ciekawe za co ta nagroda pracuje za nasze podatki wiec niech cos robi a nie pieniadze brac za darmo chapcie puki jestes przy korytach bo juz wiecej was nikt nie wybierze.

Gość • Wtorek [31.05.2011, 17:14:41] • [IP: 95.129.225.**]

Ciekawe czy gdyby dyrektorem był ktoś inny a nie towarzysz Kowalski to też dostałby od prezydenta nagrodę za pracę, której wykonywanie jest przecież obowiazkiem. Naprawdę i smieszno i straszno.

Gość • Wtorek [31.05.2011, 17:10:06] • [IP: 178.238.247.**]

do nagrody proponuje duży wiec poparcia dla Janusza Żmurkiewicza i odczyt okolicznościowy na cześć towarzysza dyrektora z zawodu niech zyje nam prezes naszego klubu tęcza sto lat! Bareja miałby kolejny zalążek scenariusza na dobra komedie Miś 1/2

Oglądasz 1-25 z 72
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■