POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [08.01.2012, 08:47:28] • Świnoujście

Warto zobaczyć dziś!

Dziś, w dniu finału WOŚP z orkiestrą będziemy stykać przez cały dzień w wielu miejscach. Chcemy jednak zwrócić Państwa uwagę na odbiegające nieco od ogólnopolskiego szaleństwa wydarzenie przygotowane przez młodych mieszkańców naszego miasta. Miejskiej Szopki przygotowanej przez młodzież I LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I nie należy mylić z jasełkami. Śledząc przygotowania do tego wydarzenia możemy z przekonaniem go polecić wszystkim mieszkańcom.

Szopka pt „Sen o 44 wyspach” to pomysł licealistów. Grupa przygotowała swój spektakl pod kierunkiem nauczycielki – Iwony Dominiak. Przedstawienie rozpoczyna się dziś o godz. 17.30 w sali teatralnej Miejskiego Domu Kultury. To dobry czas bo nie koliduje z wieczornymi atrakcjami WOŚP.

W tym momencie, młodzi aktorzy naszego „Mieszka” chcą nas zabrać w niezwykła wyprawę ścieżkami świętej rodziny. Przy okazji popuścić nieco wodze wyobraźni. My już spróbowaliśmy. I, w istocie wiele pytań nasuwa się gdyby to do grodu nad Świną miała zawędrować Maryja z rodziną. Kto witałby ich u bram miasta, Kto byłby Herodem, a kto aniołem. Czy równie trudno byłoby u nas o nocleg czy może oferta Interferie Medical Spa zmieniłaby tok dziejów ludzkości../?/. Pytań i skojarzeń może być tyle ilu mieszkańców. A jak wyobrazili sobie miejska szopkę licealiści. Przyjdźcie i zobaczcie. Naprawdę warto!

Dziś, niedziela, 8 stycznia godz. 17.30 sala teatralna MDK. A zaraz potem można już zajmować miejsca przed sceną, na której wystąpi gwiazda wieczoru Małgorzata Ostrowska.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Zapraszam na posiedzenie Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych Rady Miasta Świnoujście zaplanowanej na dzień 17.04.2024 r. (środa) o godz. 12.00 w sali 315 Miejskiego Domu Kultury, na którym zaprezentowana zostanie koncepcja rozbudowy Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu Sp. z o.o. ■ Joanna Agatowska Prezydentem Świnoujścia w I turze! To historyczne zwycięstwo! Oczywiście musi być potwierdzone oficjalnymi danymi z PKW ale na podstawie protokołów z 27 komisji wyborczych w Świnoujściu Joanna Agatowska w mistrzowskim stylu pokonała trzech swoich konkurentów i w I turze została prezydentem Świnoujścia! ■ Ostateczne rozliczenie tunelu nie zostało jeszcze dokonane. Nastąpi po wydaniu Świadectwa Wykonania, co spodziewane jest ok. września br. Roszczenia obu stron w związku z prowadzonymi mediacjami są objęte tajemnicą mediacji - tłumaczy Jarosław Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Świnoujście ■