POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [09.03.2012, 16:17:32] • Świnoujście

Honda rozbiła się na bmw

Honda rozbiła się na bmw

fot. Sławomir Ryfczyński

Kolizja wyglądała naprawdę groźnie. Rozbity przód Hondy Civic i roztrzaskany bok srebrnego bmw. To efekt piątkowej kolizji, do której doszło na ulicy Chopina około godziny 15.00. Wina leży po stronie kierowcy bmw, jednak, jak twierdzi mężczyzna, honda jechała bardzo szybko. - Nie zauważyłem tego auta – tłumaczy.

Mężczyzna kierujący bmw jechał ulicą Chopina. Skręcając w ulicę Narutowicza, w jego prawy bok uderzyła rozpędzona czerwona Honda Civic. Huk był przeraźliwy.

Honda rozbiła się na bmw

fot. Sławomir Ryfczyński

Na miejsce wezwano policję i pogotowie ratunkowe. Obu mężczyzn podróżujących hondą przetransportowano karetką do szpitala na obserwację. Kierowcy bmw nic się nie stało.

Honda rozbiła się na bmw

fot. Sławomir Ryfczyński

- Jechałem właśnie odebrać córkę ze szkoły. Skręcając nie widziałem w ogóle nadjeżdżającego z naprzeciwka samochodu. Musiał jechać naprawdę szybko – tłumaczy mężczyzna.

Policja wyjaśnia okoliczności kolizji.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 134, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 134

Gość • Piątek [27.07.2012, 19:47:44] • [IP: 95.160.37.**]

Jeśli faktycznie kierowca BMW wyjechał na jezdnię, gdy nie miał możliwości zauważenia rozpędzonej Hondy, to miał pierszeństwo. Kierowca Hondy jechał za szybko i to jego wina.

Gość • Czwartek [15.03.2012, 01:59:42] • [IP: 109.243.116.**]

pajece jak macie cos to sie frajeze podpisz !

Bździągwa • Wtorek [13.03.2012, 22:18:36] • [IP: 88.156.233.***]

przepraszam za swoje zachowanie ;/

Gość • Wtorek [13.03.2012, 17:06:13] • [IP: 141.105.195.**]

Dobrze ze wszyscy zyja, pozdro Henry

Marta • Niedziela [11.03.2012, 14:15:24] • [IP: 88.156.235.*]

Przechodziłam tamtędy akurat ;d. Szkoda bmki.

Gość • Niedziela [11.03.2012, 10:57:33] • [IP: 88.156.234.***]

Jezeli Bzdziagwa wyglada tak jak sie wypowiada to llepiej ze go nie widze. ...

Gość • Niedziela [11.03.2012, 01:30:25] • [IP: 93.94.191.**]

whoa :P ta honda to jakieś padło xD szkoda bety oj szkoda :/

Gość • Sobota [10.03.2012, 23:32:53] • [IP: 93.94.186.***]

dotyczy [IP: 80.245.184.***] żaden znak nie pomoże jeśli myśli się o" dupie marynie" a nie o tym aby bezpiecznie się poruszać pojazdem. ...nie on pierwszy i nie ostatni

Gość • Sobota [10.03.2012, 22:34:03] • [IP: 80.245.184.***]

hondy rzadza!:)

Gość • Sobota [10.03.2012, 21:18:41] • [IP: 80.245.184.***]

Ciekawe dlaczego skrzyżowanie Szopena/ Paderewskiego (która jest jednokierunkowa) jest tak" dobrze" zabezpieczone w znaki, pasy na jezdni, a w ul.Narutowicza prowadzącą do szkoły zabrakło" dobrego"

Gość • Sobota [10.03.2012, 21:12:32] • [IP: 88.156.232.***]

Błagam niech mi ktoś powie co jest rajcującego w pierdzącym wydechu ?? jak to słyszę to wstępują we mnie najdziksze instynkty aż raz sobie język przegryzłem.

Gość • Sobota [10.03.2012, 20:34:19] • [IP: 80.245.177.***]

ustawione wiem o tym

Bździągwa™ • Sobota [10.03.2012, 19:49:26] • [IP: 79.162.133.***]

Londynczyk, Ty tam gary zmywaj, bo za chwilę nie ogarniesz się na tym zmywaku.

Londynczyk • Sobota [10.03.2012, 18:03:11] • [IP: 2.31.208.***]

Bzdzagwa smieciu nie zasmiecaj forum

Bździągwa™ • Sobota [10.03.2012, 17:50:53] • [IP: 79.162.133.***]

14:56 - A Ty jesteś operator kombajnu do zbierania kur po wioskach i d_pa ptaka.

Gość • Sobota [10.03.2012, 16:51:21] • [IP: 95.129.228.***]

kolizje drogowe byly sa i benda

Gość • Sobota [10.03.2012, 14:57:43] • [IP: 88.156.233.**]

Pan z bmw powinien przesiasc sie na rower i po chodniczku jezdzic :-)

Gość • Sobota [10.03.2012, 14:56:33] • [IP: 80.245.180.***]

Bździągwa to pajac szkoda czasu na niego

Gość • Sobota [10.03.2012, 14:43:07] • [IP: 95.129.224.**]

Po co te komentarze dziwne.Winny pan kierowca z BMW bo zajechał drogę.

Bździągwa™ • Sobota [10.03.2012, 13:53:32] • [IP: 79.162.133.***]

12:58 - W ilu byś się nie zjednoczył bękarcie, to i tak jesteś odbyt.

Pan Cogito • Sobota [10.03.2012, 13:48:38] • [IP: 80.245.180.**]

Szkoda mi nawet tego Bździągwy, tak samo jak wszystkich, którzy potrafią tylko siedzieć na internecie i wyzywać innych. Myślicie, że naprawicie świat waląc w kółko teksty jacy to tu debile, ćpuny i złodzieje mieszkają i jak bardzo jesteśmy pokrzywdzeni? Naprawdę mi was szkoda.

Bździągwa™ • Sobota [10.03.2012, 13:38:58] • [IP: 79.162.133.***]

12:58 - Naucz się pisać analfabeto. W ilu byś się nie zjednoczył, to i tak jesteś pipą. Masz ochotę na konfrontacje cieciu?

Gość • Sobota [10.03.2012, 12:58:14] • [IP: 37.30.61.**]

musimy się zjednoczyć w walce żeby uderzać w pajaca zwanego bzdiągwą bo on tylko psuje poziom

Gość • Sobota [10.03.2012, 12:40:45] • [IP: 93.94.184.***]

W Swinoujsciu jest pod dostatkiem nacpanych swirow, to miasto zlodziei i cpunow!Pozdrawiam!

Gość • Sobota [10.03.2012, 12:19:27] • [IP: 178.238.251.***]

To była ustawka gość z bmw zapłacił małolatowi żeby w niego przywalił!! i sosik z ubezpieczalni jest

Oglądasz 1-25 z 134
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■