POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [09.03.2012, 16:17:32] • Świnoujście

Honda rozbiła się na bmw

Honda rozbiła się na bmw

fot. Sławomir Ryfczyński

Kolizja wyglądała naprawdę groźnie. Rozbity przód Hondy Civic i roztrzaskany bok srebrnego bmw. To efekt piątkowej kolizji, do której doszło na ulicy Chopina około godziny 15.00. Wina leży po stronie kierowcy bmw, jednak, jak twierdzi mężczyzna, honda jechała bardzo szybko. - Nie zauważyłem tego auta – tłumaczy.

Mężczyzna kierujący bmw jechał ulicą Chopina. Skręcając w ulicę Narutowicza, w jego prawy bok uderzyła rozpędzona czerwona Honda Civic. Huk był przeraźliwy.

Honda rozbiła się na bmw

fot. Sławomir Ryfczyński

Na miejsce wezwano policję i pogotowie ratunkowe. Obu mężczyzn podróżujących hondą przetransportowano karetką do szpitala na obserwację. Kierowcy bmw nic się nie stało.

Honda rozbiła się na bmw

fot. Sławomir Ryfczyński

- Jechałem właśnie odebrać córkę ze szkoły. Skręcając nie widziałem w ogóle nadjeżdżającego z naprzeciwka samochodu. Musiał jechać naprawdę szybko – tłumaczy mężczyzna.

Policja wyjaśnia okoliczności kolizji.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 134, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 134

Gość • Sobota [10.03.2012, 12:02:12] • [IP: 92.42.112.***]

IP:74.207.225- raczej pajace z Hondy stanowią zagrożenie z taką prędkością...

Gość • Sobota [10.03.2012, 11:53:20] • [IP: 178.238.251.***]

Ta HONDA to pewnie jakieś WIDMO

Gość • Sobota [10.03.2012, 11:52:10] • [IP: 95.129.224.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość przez duże Gie • Sobota [10.03.2012, 11:42:02] • [IP: 217.97.199.**]

Jak jade mojim lexusem to też nie widze różnych tico, fabji i innych trabantów. To oni majom mnie widzieć.

Bździągwa™ • Sobota [10.03.2012, 11:32:53] • [IP: 79.162.133.***]

Lubię się śmiać z czyjegoś nieszczęścia. A po za tym rozwiązują się same problemy z miejscami parkingowymi.

Gość • Sobota [10.03.2012, 10:46:37] • [IP: 74.207.225.***]

Czy ten niedowidzący z BMW nie stanowi czasem zagrożenia dla uczniów uczęszczajacych do szkoły nr 1? Wczoraj nie zauważył hondy jutro nie zauważy twojego dziecka.

Siwy • Sobota [10.03.2012, 10:37:57] • [IP: 217.97.193.***]

Tak z innej beczki Fafa ty lamusie leb cie nie boli od walki z tą skrzynką elektryczną pod neptunem Nastepnym razem znajdz kogos kto ci odda

Bździągwa™ • Sobota [10.03.2012, 10:29:31] • [IP: 31.63.213.***]

20:03 - Mam nadzieję, że te słowa kierujesz do tego łacha, który kradnie czyjeś nicki? Z drugiej strony w zasadzie chciałbym Ci się jakoś odgryźć, ale nie ma w słowniku ludzi kulturalnych dostatecznie mocnych słów, które wyraziłyby, jak wielkim zerem jesteś.

Gość • Sobota [10.03.2012, 10:16:49] • [IP: 80.245.189.**]

na biednego nie trafilo z betki

mieszkaniec KOLO • Sobota [10.03.2012, 10:05:03] • [IP: 92.42.112.***]

często spaceruje po parku na ul.Chopina i tam średnia prędkość samochodów wynosi około 80km, zamontować progi zwalniające i spokój

Gość • Sobota [10.03.2012, 09:23:13] • [IP: 80.245.190.***]

zółte bmw juz zmienilo wlasciciela, wczesniej jezdzill zeczywicsie * *

Gość • Sobota [10.03.2012, 08:57:07] • [IP: 95.129.228.**]

selekcja debili jest potrzebna jeszcze tylko żółte bmw kabrio padlina jakich mało dawca darmowy debil

Gość • Sobota [10.03.2012, 08:49:15] • [IP: 95.129.226.***]

pajace z hondy zaraz znajda inny zlom do lansowania hehe

Gość • Sobota [10.03.2012, 08:46:58] • [IP: 95.129.224.**]

Skąd wiemy, że jechał szybko? Bo gdyby jechał 40-50 na godz, to nie przestawiłby BMW na chodnik? Kumasz już?

Gość • Sobota [10.03.2012, 08:46:11] • [IP: 80.245.181.***]

Kierowco bmw, proponuję oddać prawko do urzędu.

Gość • Sobota [10.03.2012, 08:41:24] • [IP: 92.42.113.***]

''Skręcając nie widziałem w ogóle nadjeżdżającego z naprzeciwka samochodu'' I OCZYM MY TU DYSKUTUJEMY ?? Z KAD WIE ZE JECHAL SZYBKO JAK GO NIEWIDZIAL!!

Gość • Sobota [10.03.2012, 08:15:44] • [IP: 80.245.185.***]

a taki ładny samochód miał nasz sąsiad :)

Gość • Sobota [10.03.2012, 07:56:21] • [IP: 80.245.190.***]

przecież tam jest spory kawał prostej jak mógł niw widzieć hondy, pewnie skręcil bo był pewien ze mniejsze auto zahamuje, no bo jak bmw nie bedzie czekac aż honda przejedzie...

Gość • Sobota [10.03.2012, 06:09:02] • [IP: 95.49.88.***]

To się nazywa" gapstwo". Droga publiczna to nie bujanie w obłokach.

Gość • Sobota [10.03.2012, 04:58:35] • [IP: 78.8.1.***]

To co się dzieje w Świnoujściu to jakaś MASAKRA. Pamiętam, kiedy byłem w Świnoujściu na święta Bożego narodzenia miałem taka akcję, jakiej nie miałem nigdy. Na szczęście udało się uniknąć zderzenia, ale debili nie brakuje. Ludzie którzy jeżdżą po Ś-ciu to kierowcy popaprańce, którzy mają w dupie i pieszych i rowerzystów i innych kierowców.

Gość • Sobota [10.03.2012, 04:32:09] • [IP: 80.54.123.**]

po co w Swinoujsciu jezdzic samochodem skoro mozna miasto spacerkiem obleciec w 10-minut, moda nastaje aby sarym gratem walnac w dobry samochod, zenujace szkoda mi tego kierowcy z BMW

Gość • Sobota [10.03.2012, 01:46:56] • [IP: 80.245.180.***]

mam hondę...lubię jeździć szybko... ale Ci to już przeginali... ak samo żółte kabrio bmw... i jeszcze paru by się znalazło... ktoś zna jeszcze jakichś" strusi pędziwiatrów"??

ja • Piątek [09.03.2012, 23:51:22] • [IP: 80.245.184.***]

a moze tak w koncu debil z hondy raz a nie z bmwU??

Reaver • Piątek [09.03.2012, 23:43:20] • [IP: 80.245.187.**]

Gość od BMW najpierw mówił do kierowcy Hondy, że widział, ale że jak on nie zapieprzał, a jak policja przyjechała to palił głupa, że nie widział.

Gość • Piątek [09.03.2012, 23:42:26] • [IP: 93.94.186.***]

Trzeba ograniczyć prędkość na ul. Chopina przez zamontowanie progów wyspowych! Ta wysepka na skrzyżowaniu z ul. Paderewskiego jest pomyłką, bo nie daje rezultatów. Codziennie jeżdżą tu jak wariaci, a zaraz wiosna i lato to dojdą jeszcze motory i inne cuda techniki.

Oglądasz 26-50 z 134
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■