POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [09.03.2012, 16:17:32] • Świnoujście

Honda rozbiła się na bmw

Honda rozbiła się na bmw

fot. Sławomir Ryfczyński

Kolizja wyglądała naprawdę groźnie. Rozbity przód Hondy Civic i roztrzaskany bok srebrnego bmw. To efekt piątkowej kolizji, do której doszło na ulicy Chopina około godziny 15.00. Wina leży po stronie kierowcy bmw, jednak, jak twierdzi mężczyzna, honda jechała bardzo szybko. - Nie zauważyłem tego auta – tłumaczy.

Mężczyzna kierujący bmw jechał ulicą Chopina. Skręcając w ulicę Narutowicza, w jego prawy bok uderzyła rozpędzona czerwona Honda Civic. Huk był przeraźliwy.

Honda rozbiła się na bmw

fot. Sławomir Ryfczyński

Na miejsce wezwano policję i pogotowie ratunkowe. Obu mężczyzn podróżujących hondą przetransportowano karetką do szpitala na obserwację. Kierowcy bmw nic się nie stało.

Honda rozbiła się na bmw

fot. Sławomir Ryfczyński

- Jechałem właśnie odebrać córkę ze szkoły. Skręcając nie widziałem w ogóle nadjeżdżającego z naprzeciwka samochodu. Musiał jechać naprawdę szybko – tłumaczy mężczyzna.

Policja wyjaśnia okoliczności kolizji.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 134, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-75 z 134

Gość • Piątek [09.03.2012, 23:39:03] • [IP: 164.126.124.***]

Grubciu zawodnik ; D

Gość • Piątek [09.03.2012, 23:20:39] • [IP: 93.94.186.***]

bylem tam i widac ze pasazer hondy nie mial zapietych pasow bo przywalil glowa w szybe przyjzyjcie sie na 1 zdjeciu widac stluczone szklo od strony pasazera

Gość • Piątek [09.03.2012, 23:17:47] • [IP: 93.94.186.***]

mieszkam w kamienicy obok a huknelo tak ze ja to przez zamkniete okna slyszalem

KPT BOMBA • Piątek [09.03.2012, 22:55:08] • [IP: 95.129.225.***]

TYLKO CZEKAC JAK ZAWINIE SIE NA DRZEWIE TA ZOLTA KABRIO PADLINA BIEMDABLJU CO EWIDENTNIE PRZEGINA...

Gość • Piątek [09.03.2012, 22:50:21] • [IP: 93.94.184.***]

Szalony palant z Hondy już na szczęście nie bedzie świrował po mieście bo jeszcze by niewinnych zabił. Dobrze że trafił w betkę.

Gość • Piątek [09.03.2012, 22:48:46] • [IP: 95.129.224.**]

Honda musiała nieźle grzać...A gdyby ktoś przechodził przez ulicę? Nie zdążyłby chłopak wyhamować na bank: (Z jakiegoś powodu kierowca bemki nie widział tej hondy-może jechała bez włączonych świateł?

Gość • Piątek [09.03.2012, 22:47:31] • [IP: 93.94.185.***]

Szkoda Bumy a chłopakom z HONDY wylizania ran zycze, niech zrobia gdzies na drugiej stronie tor do wyzycia sie a nie ronda robia gdzie chodniki ukladaja na piachu, a gdzie jest cement? spadnie deszcz i lipa, nie ma gdzie pojezdzic mloda krew az wrze mieli pecha

Gość • Piątek [09.03.2012, 22:47:03] • [IP: 80.54.123.***]

to prawda ulica szopena to tor wyscigowy ostatnio ulica piastowska tak samo

j444 • Piątek [09.03.2012, 22:32:46] • [IP: 80.245.182.***]

Pomimo wymuszenia Hondzie, kierowcy tego pojazdu mnie nie szkoda, przez krótki czas szaleniec uziemiony, a co do kierowcy BMW to osoby niedowidzące nie powinny posiadać dokumentów uprawniających do prowadzenia pojazdów samochodowych.

Krzysztof Kozłowski • Piątek [09.03.2012, 22:30:39] • [IP: 83.21.7.***]

Ludzie to jakiś wariat kierował ta hondą ciekawe czy sprawdzili go na obecność narkotyków ? Tylko wariat albo naćpany tak szybko jechał by tą czerwoną padliną !

ICE CUBE. • Piątek [09.03.2012, 22:30:25] • [IP: 46.112.6.**]

FAJNA TA BETA BYŁA !! DOBRE BMW. :D

Gość • Piątek [09.03.2012, 22:30:10] • [IP: 80.245.184.***]

Do Gość • Piątek [09.03.2012, 21:17] • [IP: 95.129.226.*] Już mu pękła, a ponadto zaraz utopi się we własnym jadzie, hahahaha

Gość • Piątek [09.03.2012, 22:16:39] • [IP: 93.94.185.***]

Rozsądny masz dyszkę za ortografie na e-pulsie od Wąskiego!;D pozdro

Krzysztof Kozłowski • Piątek [09.03.2012, 22:14:50] • [IP: 83.21.7.***]

Chwilę przed tym wypadkiem kierowca hondy o mało nie potrącił mnie na przejściu dla pieszych !

Gość • Piątek [09.03.2012, 21:17:19] • [IP: 95.129.226.*]

Gościu z 20.15 uważaj bo z zazdrości ci pęknie żółć. Jesteś jakiś niedowartościowany.

Gość • Piątek [09.03.2012, 21:09:05] • [IP: 92.42.117.**]

Jadąc Chopina od Matejki (tak jak BMW) widać pięknie całą ulicę aż do Piłsudskiego. Nie można było nie widzieć tej Hondy. Wina kierowcy BMW jest bezsprzeczna, ale Honda na 100% przekroczyła dozwoloną prędkość, co widać choćby po zniszczeniach obu samochodów. Tym samym obaj kierowcy powinni dostać mandaty, a kierowca Hondy nie powinien dostać ani grosza z ubezpieczenia (chyba, że miał AC).

Gość • Piątek [09.03.2012, 20:56:49] • [IP: 93.94.186.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Rozsądny • Piątek [09.03.2012, 20:56:08] • [IP: 92.42.117.**]

"nie zauważyłem CHONDY!, bo mam Bolid Młodzieży Wiejskiej" :-)

Gość • Piątek [09.03.2012, 20:42:57] • [IP: 82.160.33.*]

Jednego przygłupa w hondzie mniej. Zostało jeszcze dwóch.

Gość • Piątek [09.03.2012, 20:39:06] • [IP: 80.245.178.***]

przekraczanie szybkości powinno być karane z grubej rury.

Gość • Piątek [09.03.2012, 20:23:59] • [IP: 92.42.116.***]

Zgadzam sie z Gość • Piątek [09.03.2012, 18:34] • [IP: 93.94.186.**] nawet jeśli honda nie hamowała to tak lekki samochód przy szybkości 50 km/h nie przestawił by tak cieżkiego samochodu jakim jest BMW tak daleko od miejsca w którym doszło do kolizji.

Gość • Piątek [09.03.2012, 20:15:50] • [IP: 217.97.199.**]

Arystokracja jeżdżąca BMW nie zauważa pospolitych samochodzików dla prostego ludu jak ta hondzina. Trzeba się z tym pogodzić, przeprosić dobrodzieja i podziękować, że mordy nie obił.

Gość • Piątek [09.03.2012, 20:04:00] • [IP: 92.42.112.***]

AAlee Urrwał

Gość • Piątek [09.03.2012, 20:03:43] • [IP: 178.238.246.**]

Bździągwa twoje teorie już nie raz się sprawdzały ostatnio planowałeś pierdnąć a narobiłeś w pampersa

Gość • Piątek [09.03.2012, 20:01:46] • [IP: 93.94.186.***]

ulica Chopina to dla niektorych kierowcow tor wyscigowy jezdza jak szalency zbliza sie sezon to znow zaczna sie popisowki zwlaszcza wieczorami i noca

Oglądasz 51-75 z 134
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■