POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [09.03.2012, 16:17:32] • Świnoujście

Honda rozbiła się na bmw

Honda rozbiła się na bmw

fot. Sławomir Ryfczyński

Kolizja wyglądała naprawdę groźnie. Rozbity przód Hondy Civic i roztrzaskany bok srebrnego bmw. To efekt piątkowej kolizji, do której doszło na ulicy Chopina około godziny 15.00. Wina leży po stronie kierowcy bmw, jednak, jak twierdzi mężczyzna, honda jechała bardzo szybko. - Nie zauważyłem tego auta – tłumaczy.

Mężczyzna kierujący bmw jechał ulicą Chopina. Skręcając w ulicę Narutowicza, w jego prawy bok uderzyła rozpędzona czerwona Honda Civic. Huk był przeraźliwy.

Honda rozbiła się na bmw

fot. Sławomir Ryfczyński

Na miejsce wezwano policję i pogotowie ratunkowe. Obu mężczyzn podróżujących hondą przetransportowano karetką do szpitala na obserwację. Kierowcy bmw nic się nie stało.

Honda rozbiła się na bmw

fot. Sławomir Ryfczyński

- Jechałem właśnie odebrać córkę ze szkoły. Skręcając nie widziałem w ogóle nadjeżdżającego z naprzeciwka samochodu. Musiał jechać naprawdę szybko – tłumaczy mężczyzna.

Policja wyjaśnia okoliczności kolizji.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 134, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 76-100 z 134

Gość • Piątek [09.03.2012, 19:42:49] • [IP: 79.191.71.***]

W tym dniu było kilka wypadków, ale później brak sprawnej organizacji ruchu na ulicach gdzie zdarzyła się kolizja.

Gość • Piątek [09.03.2012, 19:40:44] • [IP: 92.42.117.***]

Wina ewidentna BMki, ale ci w hondzie często jezdza jak deible po swinoujsciu nie zwracajac na nic.Ostatnio na grunwladzkiej z pod świateł gnali ile fabryka im dala pod machą. Pomyslcie co by bylo gdybo oni jechali taka bmką ?? Strach pomyslec ? Ciesze sie z tego ze jak juz ich fury nie ma na miescie bedzie troszke bezpieczniej.

Gość • Piątek [09.03.2012, 19:34:56] • [IP: 80.245.181.***]

10 minut wczesniej ta chonda wymusila pierszenstwo prze promie a zapierdzielał jak gupi i sam bylem ciekawy kiedy sie rozwali

Gość • Piątek [09.03.2012, 19:34:39] • [IP: 217.97.193.***]

jak mozna nie zauwazyc jadacego auta z naprzeciwka?

Gość • Piątek [09.03.2012, 19:34:33] • [IP: 217.97.193.***]

Spock • Piątek [09.03.2012, 18:03] • [IP: 93.94.190.***] to ty jesteś zakompleksiony kupując sobie najbardziej penerskie auto w Europie i nie błaznuj, pisząc że inni zazdroszczą bo ich nie stać. Zauważ że w mieście nie brakuje droższych aut ale nie bmw.

Gość • Piątek [09.03.2012, 19:32:27] • [IP: 93.94.188.***]

Ata honda nie jechal przypadkiem ten malolat od czeronego BMW na niemieckich numerach?

Gość • Piątek [09.03.2012, 19:29:48] • [IP: 93.94.191.***]

leszek sie zaplacze;(

Gość • Piątek [09.03.2012, 19:07:21] • [IP: 92.42.114.**]

tak sie sklada ze wlasciciel tej hondy zawsze sie spieszy, moze nie byla jego wina ale predkosc na 100% przekroczyl. Winny jeden jak i drugi.

Gość • Piątek [09.03.2012, 18:55:16] • [IP: 37.47.37.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [09.03.2012, 18:54:53] • [IP: 217.97.199.**]

to przez wybuchy na Sloncu

Bździągwa™ • Piątek [09.03.2012, 18:48:40] • [IP: 92.42.113.***]

jak niewidzial hondy to skad wie ze jechala szybko ?? musial ja widziec i myslal ze sie przeslizgnie HAHAHA mam tu teorie SPISKOWA

Gość • Piątek [09.03.2012, 18:47:37] • [IP: 92.42.113.***]

jADAC 50 KM/H BEZ HAMOWANIA BO KTOS ZROBIL MANEWR KTOREGO NIEMOZNA BYLO PRZEWIDIEC TO WLASNIE TAK WYGLADAJA ZNISZCZENIA.

Gość • Piątek [09.03.2012, 18:46:34] • [IP: 80.245.184.***]

Powinno być więcej policji na ulicach, nie byłoby wyścigów!! Szybka i nieostrożna jazda jest nagminna na ulicach Świnoujścia. Pan z BMW jest bardzo ostrożnym i dobrym kierowcą. I całe szczęście, że nie było dzieci w aucie bo kierowca Hondy zrobiłby im krzywdę.

Gość • Piątek [09.03.2012, 18:44:52] • [IP: 88.156.234.***]

, , , I już banda zakompleksionych tatusiów ciśnie po" bmw" powiem wam worki kompleksów że po pierwsze nigdy was stać nie będzie na takie auto po drugie jakbyście byli na miejscu tej" bemki" to z waszych pojazdów dla dżentelmenów(a nie dresów) został by szrot a was rodzina odwiedzała by w szpitalu. Każdy mógł spowodować wypadek to nie marka prowadzi''. jakbym był na miejscu tego w BMW to jeżdżąc bym myślał!!

Gość • Piątek [09.03.2012, 18:38:39] • [IP: 92.42.113.***]

DO BMW- JAK PAN NIEWIDZI AUT Z NAPRZECIWKA TO POLECAL BYM NA ROWER SIE PRZESIASC. hONDA TA TO NIE FERRARI ZEBY W 3 SEC MIALO 100km/h WTEDY MOZNA NIEWIDZIEC !!

Gość • Piątek [09.03.2012, 18:34:59] • [IP: 93.94.186.**]

dac malolatom samochod...Honda jechala po chopina prawie 100 /h...nigdy by nie doszlo do takiego wypaku gdyby miala 50 na liczniku...dlaczego policja nie bierze tego pod uwage ze 2 tonowe bmw zostalo obrocone o 360 stopni o odrzucone na 15 metrow...bez jaj ta policja...ciekawe ile narkotykow mieli w organizmie...

Gość • Piątek [09.03.2012, 18:22:50] • [IP: 88.156.232.***]

No nie, nie zauważyć czerwonego auta?Ta honda tak szybko nie jeździ!Wymusił pieszeństwo i jeszcze głupio się tłumaczy

Gość Szkwał • Piątek [09.03.2012, 18:21:50] • [IP: 109.243.108.***]

wielokrotnie widziałem jak ten stary czerwoniak -prawie setką pędził wybrzeżem Wł. IV

Gość • Piątek [09.03.2012, 18:07:09] • [IP: 80.245.183.***]

Wgniecenie Hondy nie wyglada raczej na wgniecenie wywolane przepisowa jazda. Gdyby jechal przepisowo to by na pewno mniejsze obrazenia byly, bo przynajmniej troche by wyhamowal, tak wiec rozsadny bylby wniosek, ze wina jest obustronna.

Spock • Piątek [09.03.2012, 18:03:08] • [IP: 93.94.190.***]

I już banda zakompleksionych tatusiów ciśnie po" bmw" powiem wam worki kompleksów że po pierwsze nigdy was stać nie będzie na takie auto po drugie jakbyście byli na miejscu tej" bemki" to z waszych pojazdów dla dżentelmenów(a nie dresów) został by szrot a was rodzina odwiedzała by w szpitalu. Każdy mógł spowodować wypadek to nie marka prowadzi.

Gość • Piątek [09.03.2012, 18:02:57] • [IP: 79.185.218.**]

zamiast BMW okulary se chłopie kup...

Gość • Piątek [09.03.2012, 17:59:49] • [IP: 80.245.190.***]

buuuu

Gość • Piątek [09.03.2012, 17:54:22] • [IP: 217.97.193.***]

takie głupie tłumaczenie tylko kierowca bmw jest w stanie wymyśleć

Gość • Piątek [09.03.2012, 17:51:34] • [IP: 37.47.235.***]

jeden i drugi na PUCHE teraz powinni iść

lolodolo • Piątek [09.03.2012, 17:46:00] • [IP: 80.245.178.***]

Niestety nie każdy może dosiadać Bolidu Młodego Wieśniaka. Najpierw trzeba nauczyć się jazdy powożąc mniejszym autkiem. A kto tego nie zrobi, to potem takie efekty mamy. Teraz kierowca nieudacznik będzie twierdził, że Honda pomykała z taką szybkością jakby akurat wychodziła z nad przestrzeni i się o burtę beemki rozbiła.

Oglądasz 76-100 z 134
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■