POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [10.03.2012, 18:33:11] • Świnoujście

Pijany rozbił głowę na chodniku

Pijany rozbił głowę na chodniku

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 18.00.(fot. iswinoujscie.pl )

Odurzony alkoholem mężczyzna przewrócił się przy Placu Kościelnym. Nie obeszło się bez interwencji pogotowia ratunkowego. Ratownicy medyczni zdecydowali, że zabiorą mężczyznę do szpitala na obserwację.

Mężczyzna niefortunnie upadł na skwerku przed kościołem w centrum miasta. O zdarzeniu powiadomił nas Czytelnik.

Pijany rozbił głowę na chodniku

fot. iswinoujscie.pl

- Przechodnie na widok leżącego na ziemi mężczyzny zadzwonili po pogotowie. Karetką przetransportowano go do szpitala. Miał rozbitą głowę – powiedział jeden z przechodniów.

Na miejsce przyjechała też policja.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 46, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-46 z 46

PAPAZ • Sobota [10.03.2012, 21:01:18] • [IP: 80.54.123.**]

pijany nie pijany, człowiek i rozwalona głowa, pogotowie jest od ratowania życia a nie od oceniania tego człowieka

Gość • Sobota [10.03.2012, 20:56:33] • [IP: 92.42.115.**]

A to ci dopiero interesujaca sprawa! pijak rozwalil leb! przy placu koscielnym to normalka.Panowie w Sukienkach musza baczniej obserwowac teren wokol swojej posesji!

ICE CUBE. • Sobota [10.03.2012, 20:48:51] • [IP: 164.126.7.**]

WIDZIAŁEM TO NA ŻYWO :D

Maślankiewicz • Sobota [10.03.2012, 20:43:36] • [IP: 193.188.198.**]

W normalnych warunkach ubezpieczony, który ma ważne skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu, musi szukać szpitala, w którym zrobią mu rezonans, tomograf czy takie tam inne duperele. Będzie szczęśliwy, jeśli trafi termin 8-10 miesięcy. Do tego wyjazdy samochodem - na przykład do Szczecina - kilka razy w celu załatwienia wszelkich formalności, a takie zabawy kosztują. Przez ten czas chory musi i tak chodzić do pracy, bo bez wyników takiego badania ZUS jest w stanie nawet nieboszczyka zmusić do roboty. Mój znajomy sanitariusz i kierowca karetki powiedział mi kiedyś: -Wacek! Czyś ty głupi? Wychlaj se trochę i wezwij karetkę, że spadłeś ze schodów! Zrobią ci wszystkie badania w jeden wieczór. Helikopterem się przelecisz do Szczecina, a jak ci się uda, to nawet trochę dalej. Wszyscy specjaliści od setki różnych chorób będą wkoło ciebie skakać, jak jakieś baletnice. A najlepiej, żebyś se zafundował kontuzję na publicznej ulicy, na jakimś rynku, na deptaku. Ja mam cię uczyć, jak się w Polsce choruje?

Gość • Sobota [10.03.2012, 20:26:40] • [IP: 80.245.181.**]

A, że stracił przytomność po uderzeniu głową to nikt nie napisał, że stracił oddech i był reanimowany przez przechodniów.

Gość • Sobota [10.03.2012, 20:24:09] • [IP: 178.238.249.**]

Kazda osoba nietrzeźwa, ktorej udzielono pomocy medycznej powinna odpracowac na rzecz sluzby zdrowia co najmniej rownowartosc trzech sum kosztow leczenia.

Gość • Sobota [10.03.2012, 20:17:40] • [IP: 217.97.199.**]

Próbowałem jakiś czas temu wezwać pogotowie do ciężko chorego ojca. Olali sprawę i kazali mi zawieźć go do lekarza rodzinnego. Następnym razem powiem, że ojciec się narąbał i leży nieprzytomny w rowie. To powinno poskutkować.

Gość • Sobota [10.03.2012, 20:15:38] • [IP: 92.42.118.**]

jak by nie chlał to by się nie obalił nie powinni takich zabierać do szpitala

Gość • Sobota [10.03.2012, 19:55:36] • [IP: 95.129.224.**]

To wstyd, aby w samym środku miasta znajdował się tak zaniedbany teren. Do kogo należy? Czy właściciel tego skrawka nie może go chociaż uporządkować, skoro już od tylu lat nie jest w stanie go zabudować? To nie pierwsza osoba, która się tam" wyłożyła". Szczególnie osoby starsze i dzieci są narażone na upadek i frakturę kończyn. Leczenie poszkodowanych powinno być pokrywane z jego ubezpieczenia.

Gość • Sobota [10.03.2012, 19:46:13] • [IP: 83.183.109.***]

Odrazu choroba, to już człowiek sie napić nie moze??A upadek każdemu moze sie zdarzyć!

Gość • Sobota [10.03.2012, 19:41:28] • [IP: 83.8.1.***]

No i co z tego, że się upił. Na ubezpieczenie płacił więc należy mu się pomoc

Bździągwa™ • Sobota [10.03.2012, 19:38:33] • [IP: 79.162.133.***]

Na takim chodniku, to nie trzeba być pijanym, żeby rozbić głowę.

Gość • Sobota [10.03.2012, 19:38:26] • [IP: 80.245.188.**]

Ale przypie...ił :P

Anonim • Sobota [10.03.2012, 19:34:32] • [IP: 62.92.247.***]

Hipokryci i biurokraci. Każdemu należy się opieka medyczna. Nawet jak nie stać danej osoby na polisę. !!

Gość • Sobota [10.03.2012, 19:30:03] • [IP: 83.21.45.***]

tam trzewemu duzo nie brakuje by rozbic sobie glowe:)

Gość • Sobota [10.03.2012, 19:28:37] • [IP: 217.97.193.***]

jak bylem na izbie przyjęć w szpitalu z ponad 40 stopni gorączką to lekarza najbardziej interesowało moje ubezpieczenie a menela nikt o to nie pyta. PRZYJAZNY KRAJ - ale dla meneli

Gość • Sobota [10.03.2012, 19:03:03] • [IP: 80.245.179.***]

Za Friko !!Poleży, wytrzeźwieje i do domu.

Gość • Sobota [10.03.2012, 18:55:22] • [IP: 94.254.193.***]

coz, to choroba...a jak ktos naprawde bedzie potrzebowal karetki, to zobaczymy czy tak szybko przyjada

Gość • Sobota [10.03.2012, 18:51:01] • [IP: 80.245.186.**]

ja byłe tam :P

abstynent-Berserker's Tea • Sobota [10.03.2012, 18:46:31] • [IP: 178.238.253.***]

mugl nie pic.

Gość • Sobota [10.03.2012, 18:40:14] • [IP: 82.210.150.***]

A ubezpieczenie ma żeby go przyjęli do szpitala czy tak za friko??

Oglądasz 26-46 z 46
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■