POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [15.03.2012, 16:14:34] • Świnoujście

Młodzi siatkarze z podstawówki w półfinale wojewódzkim

Młodzi siatkarze z podstawówki w półfinale wojewódzkim

fot. Szkoła Podstawowa nr 1

9 marca w Szkole Podstawowej nr 3 w Gryficach odbył się finał regionu "B" w mini piłce siatkowej chłopców. W turnieju wzięło udział sześć zespołów - mistrzów powiatu: Szkoła Podstawowa nr 2 w Kołobrzegu, Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach, Szkoła Podstawowa nr 12 w Szczecinie, Szkoła Podstawowa nr 3 w Nowogardzie, Szkoła Podstawowa nr 1 w Międzyzdrojach i Szkoła Podstawowa nr 1 w Świnoujściu.

Zespół ze Świnoujścia zajął II MIEJSCE i zakwalifikował się do najlepszej ósemki województwa, gdzie będzie walczył o półfinał województwa zachodniopomorskiego.

Skład drużyny SP1:

Tomek BILSKI
Kuba MIGAS
Oliwer EJSMONT
Kacper OLEJNICZAK
Damian KAŁUŻA
Miłosz KRUK
Szymek KIN
Mateusz ZABOROWSKI
Kuba PAWŁOWSKI

Opiekunem drużyny jest pan Henryk KRET.


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

Gość • Czwartek [22.03.2012, 16:02:16] • [IP: 92.42.115.***]

Nie tylko najlepszy wuefista ale i najlepszy wychowawca!!

Gość • Wtorek [20.03.2012, 18:15:21] • [IP: 88.156.234.***]

Najlepszy nauczyciel w-f'u s Świnoujściu!

Gość • Czwartek [15.03.2012, 19:35:37] • [IP: 93.94.188.**]

GRATULACJE DLA CAŁEJ DRUŻYNY I DLA TRENERA.

Gość • Czwartek [15.03.2012, 18:42:26] • [IP: 217.97.193.***]

Gratuluję Pani dyrektor mądrych decyzji, Panu Kretowi dobrych wyników w pracy a chłopcom życzę awansu do finału wojewódzkiego. Brawo !!

Oglądasz 1-4 z 4
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ 19 września, jak co roku, Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Świnoujściu obchodzi Dzień Patrona. Uroczystości rozpoczną się barwnym korowodem uczniów i nauczycieli ulicami miasta. Przemarsz wystartuje o godz. 10.00 sprzed budynku szkoły. Trasa prowadzić będzie ulicami: Piastowską, Konstytucji 3 Maja, przez plac Wolności, następnie ul. Piłsudskiego i ponownie ul. Piastowską do liceum. Na czas przejścia kolumny mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu drogowym. Mieszkańcy oraz pasażerowie komunikacji miejskiej powinni liczyć się z krótkimi opóźnieniami autobusów kursujących w centrum Świnoujścia. Organizatorzy proszą o wyrozumiałość ■ Ostrzeżenie pierwszego stopnia, wydane przez IMGW, dotyczy wystąpienia silnego wiatru na wybrzeżu województwa zachodniopomorskiego. Od wtorku 16 września do czwartku 18 września przewidywany jest wiatr o średniej prędkości do 70 km/h, w porywach dochodzący do 85 km/h, który będzie wiał z południowego-zachodu. Na środę 17 września prognozy przewidują także intensywne opady deszczu, które mogą wynieść nawet 60 mm w ciągu 24 godzin. Dodatkowo, opadom deszczu mogą towarzyszyć burze. ■ Nowy rok szkolny 2025/2026 rozpoczęło łącznie 4330 uczniów uczęszczających do szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Świnoujście. Wśród nich 323 dzieci po raz pierwszy przekroczyło próg szkoły podstawowej, rozpoczynając tym samym swoją przygodę z edukacją. Z kolei naukę w szkołach ponadpodstawowych rozpoczęło 195 uczniów. Do miejskich przedszkoli przyjęto również 255 nowych przedszkolaków w wieku od 3 do 6 lat. We wszystkich placówkach oświatowych podlegających pod Urząd Miasta Świnoujście pracuje 811 osób. W tym gronie znajduje się 577 nauczycieli wspierających dzieci i młodzież na każdym etapie edukacji, a także 234 pracowników obsługi i administracji, dbających o sprawne funkcjonowanie szkół i przedszkoli ■