POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [16.05.2012, 01:28:48] • zachodniopomorskie

Tragiczny wypadek

W wyniku nieszczęśliwego wypadku na skutek doznanych obrażeń ciała zmarł 58-latek. Do tego zdarzenia doszło na jednej z posesji w Grabowie, kiedy na mężczyznę zsunął się podniesiony na lewarku naprawiany pojazd marki Opel Omega.

Wczoraj około godziny 22.00 na jednej z posesji w miejscowości Grabowo doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Otóż, według wstępnych ustaleń 58-letni mężczyzna naprawiając samochód marki Opel Omega podniósł go do góry na lewarku. Najprawdopodobniej w wyniku nieszczęśliwego wypadku pojazd zsunął się i przygniótł znajdującego się pod nim mężczyznę.

Świadkowie zdarzenia wyciągnęli 58-latka i natychmiast podjęli czynności reanimacyjne, które następnie kontynuowali ratownicy pogotowia. Mimo podjętych działań, na skutek doznanych obrażeń ciała mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Stargardzcy policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia i pod nadzorem prokuratora wykonali czynności dochodzeniowo – śledcze, które pomogą ustalić przyczyny i okoliczności tragicznego w skutkach wypadku.

mł.asp. Łukasz Famulski/AG


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Sobota [19.05.2012, 19:00:10] • [IP: 195.117.222.*]

a tyle sie pisze, zeby nie klasc sie pod samochod podparty tylko lewarkiem.

✄⋯⋯⋯⋯⋯ • Piątek [18.05.2012, 12:44:45] • [IP: 79.162.136.**]

Lewarek, to nie wszystko. Trzeba jeszcze coś podłożyć pod samochód np.kolo, trylinkę, jakiegoś koziołka. ..

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Zaproszenie na obchody Narodowego Dnia Zwycięstwa 8 maja 2025 r. Uroczystość rozpocznie o godz. 11.00 na Placu Słowiańskim pod pomnikiem „Bohaterom Walki o Niepodległość Rzeczpospolitej” poprzez złożenie kwiatów przez władze administracyjne i samorządowe, służby mundurowe, poczty sztandarowe, delegacje organizacji, związków, stowarzyszeń, szkół oraz mieszkańców i gości. Druga część uroczystości odbędzie się o godzinie 11.30 na Cmentarzu Komunalnym w Świnoujściu przy „Kwaterze Wiecznego Spoczynku Weteranów II Wojny Światowej” ■