POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [06.10.2012, 10:46:25] • Świnoujście

Potrzebują tysiąc złotych na operację pieska

Potrzebują tysiąc złotych na operację pieska

fot. Sławomir Ryfczyński

Suczka, która trafiła właśnie do Schroniska, ma nowotwór szczęki. Placówka zbiera pieniądze na jej operację. Liczy na wasze wsparcie.

Zaniedbana i chora jamniczka należała do osoby z Warszowa. Pieska odebrano. Jest już w schronisku. Je tylko miękkie rzeczy, bo ma nowotwór szczęki. Lekarze ocenili, że można to zoperować i suczka ma szansę normalnie żyć. Schronisko zbiera na to teraz pieniądze. Potrzeba około tysiąca złotych – na operację, leki, dojazdy.

Pieniądze można wpłacić na konto schroniska - PKOBP S.A. 19 1020 4867 0000 1902 0056 9822 albo przynieść do placówki.

- Liczymy na wasze wsparcie – mówi Alina Celniak, która kieruje schroniskiem.- Naprawdę przykre, że wcześniej nikt nas nie powiadomił, że na Warszowie jest taki piesek. Już dawno byśmy go zabrali właścicielowi i byłby leczony.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
Ul. Karsiborska 14
72-600 Świnoujście

z dopiskiem "Na ratowanie suczki"

źródło: www.iswinoujscie.pl


Zaktualizowano: Niedziela [07.10.2012, 20:08:53]

komentarzy: 101, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 101

Gość • Środa [10.10.2012, 18:17:09] • [IP: 83.21.220.**]

zabil a bym te kurw y za to

Gość • Poniedziałek [08.10.2012, 22:52:59] • [IP: 88.156.234.**]

biedne pieski uwazajcie zeby was jakis czlowiek nie pogrysl bo ludzi nie szczepia przeciw wsciekizmie

Ana • Poniedziałek [08.10.2012, 21:43:08] • [IP: 95.40.130.***]

zadziwiające dlaczego zawsze znajdzie się wątpiący w uczciwość. chcesz pomóc - pomóż. nie chcesz - nie pomagaj. twój wybór. ale oskarżanie ludzi, którzy chcą pomagać o nieuczciwość, oszustwo i kradzież jest średnie - mierzysz wszystkich swoją miarą?? ja wpłaciłam - bo mi szkoda psiaka i dlatego ze wierzę, że ludzie maja serca i pomagają takim stworzeniom nie dla zysku, ale z potrzeby serca właśnie.

Gość • Poniedziałek [08.10.2012, 20:24:08] • [IP: 80.245.186.***]

DOBRZE WIECIE, ŻE TEN PSIAK DLUGO PO OPERACJI NIE POCIAGNIE, PO CO MU TO CIERPIENIE I KOSZTY, USPIC!

Pati • Poniedziałek [08.10.2012, 19:11:12] • [IP: 93.94.190.**]

A ja dam

Gość • Poniedziałek [08.10.2012, 16:03:27] • [IP: 109.243.186.***]

Taka operacja kosztuje od 1800 zł. wzwyż Znajomi robiliswojemu pieskowi.

Gość • Poniedziałek [08.10.2012, 12:57:12] • [IP: 109.243.186.***]

IP 80.45.184 rynkowa stójkowa co pleciesz za bzdury Może tak byś sie przeszła do schroniska a nie mielesz złośliwie ozorem. Wszyscy wiedzą i znają psy, które przychodzą na rynek. Właśnie suczka, która przychodzi ma właścielkę, pies również.Wycierasz sobie gębę z zemsty czy głupotyTakim ludziom którzy pomagają zwierzętom nawet do pięt nie dorastasz. Nie nawidzisz ludzi i zwierząt a może sama siebie też.

Gość • Poniedziałek [08.10.2012, 00:27:38] • [IP: 178.238.246.***]

do :" Gość  Niedziela [07.10.2012, 23:50]  [IP: 92.42.114.**] Po co płodzić tyle psów-może jakieś prezerwatywy?" racja tyle ze w tym wypadku rowniez winni sa ludzie decydujacy sie na posiadanie czworonoga. Jak by nie patrzec haslo to pasuje mi bardziej do rodzin wielodzietnych... (pomijajac rodziny ktore swiadomie decyduja sie na kilkoro dzieci i sa w stanie wychowac spora gromadke...)

Gość • Niedziela [07.10.2012, 23:50:03] • [IP: 92.42.114.**]

Po co płodzić tyle psów-może jakieś prezerwatywy?

Gość • Niedziela [07.10.2012, 22:45:36] • [IP: 149.156.67.***]

Dobrze, zobaczymy czy Tobie zwierzątka pomogą czy ludzie. Żenua

Gość • Niedziela [07.10.2012, 21:36:38] • [IP: 93.154.235.***]

A JA WOLE DAC NA ZWIERZETA!DZIECI MAJA RODZICOW I RODZINY!TRZEBA SOBIE UMIEC RADZIC!!ZWIERZE ODPLACI MILOSCIA, A CO DO LUDZI TO WIADOMO ??!

Gość • Niedziela [07.10.2012, 20:32:57] • [IP: 178.238.246.***]

do :" Gość  Niedziela [07.10.2012, 10:27]  [IP: 93.94.187.***] na Dom Dziecka w Lubiniu lepiej wpłacajcie a nie na starego jamnika " bo stary to nie zasluguje na pomoc??glupi tok myslenia staremu czlowiekowi nie dasz lekarstwa bo stary?? smieszne! jezeli czujesz taka potrzebe to pomagaj dzieciakom nie masz prawa mowic kto na co ma swoje pieniadze przeznaczac bo nic ci do tego jedni pomagaja ludziom inni zwierzakom i tak powinno byc z tym ze wole wspomoc zwierzaki bo one o pomoc nie poprosza nie" zalatwia" sobie kasy na leczenie cierpia po cichu... i sa zalezne od nas ludzi (pomijajac pewna" rase podludzi" bez serca)

Gość • Niedziela [07.10.2012, 20:20:28] • [IP: 164.127.77.*]

ale wy wszyscy gadacie glupoty.moja zona i ja co miesieac kupujemy pieskom kasze ryz miesko itp.i daje sobie obciac glowe ze to jest dla tych pieskow.sami wzielismy pieska ze schroniska.znam ta pania jakis czas ona kocha zwierzaki i zrobi dla nich wszystko.takze wy ktorzy niemacie pojecia na ten temat nie wyslawiajcie sie a jesli jestescie tacy super cwani przed monitorem wybierzcie sie do schroniska

nieufna • Niedziela [07.10.2012, 19:49:39] • [IP: 178.238.245.***]

chetnie dalabym nawet cala ta kwote na operacje dla tego pieska, ale nie wierze, ze pojdzie to calkowicie na ten cel.. ludzie jak chodza do schroniska, to zawsze cos zostawia, czy w zamian za zwierzaczka tez oddaja symboliczna kwote, ale ciekawe ile z tego trafia do" kieszeni" schroniska..

Gość • Niedziela [07.10.2012, 19:27:41] • [IP: 46.112.6.***]

Żademn weteryniarz nie zeobi nic za za darmo.Byliśmyw schronisku Widzieliśmy suczkę to koszmar. Lekaekarze zgodzile sie robić operacje ale nie gwarantuja P nic racowniciy szuklają raunku gdzie się da, nawet w niemczech

Gość • Niedziela [07.10.2012, 16:25:45] • [IP: 212.14.0.***]

:( (smutne

Gość • Niedziela [07.10.2012, 14:36:08] • [IP: 178.238.249.**]

Miałam 14 lat kotke.Dalam jej dobre życie przez te lata, po latach odebrałem to życie, usypiajac cierpiące w chorobie zwierze.Miara człowieczeństwa jest stosunek do zwierząt. Ten piesek powinien zostać uśpionym.Ostatnie dni, może tygodnie życia przeżyje niewyobrażalne cierpienia i nie będzie się skarżył.

Loozak • Niedziela [07.10.2012, 13:58:26] • [IP: 77.253.134.***]

Biedny Psiak:(

Gość • Niedziela [07.10.2012, 13:20:22] • [IP: 80.245.191.***]

Pani Celniak po zbiórce pieniędzy chcemy zobaczyc tego psa zoperowanego!!

Gość • Niedziela [07.10.2012, 11:03:03] • [IP: 80.245.191.***]

wpłacam na kogo chce, to moja kasa!

Gość • Niedziela [07.10.2012, 11:01:52] • [IP: 37.31.57.**]

Wolę wpłacić 100 złotych na tego psiaka niż 1 złotówkę na dom dziecka

Gość • Niedziela [07.10.2012, 10:58:02] • [IP: 93.94.188.***]

A może jakieś dane a nie tylko sam numer konta np: -nazwa odbiorcy -adres odbiorcy -z jakim dopiskiem Chciałem cos przelac ale nie moge do brakuje ważnych informacji.

Gość • Niedziela [07.10.2012, 10:55:14] • [IP: 88.156.232.***]

Biedactwo: (Cierpi i potrzebna jest pomoc.Mam nadzieje, ze pomoc znajdzie się dla zwierzaka.Mimo różnych wpisów musimy mieć chęć pomagania WSZYSTKIM w takiej samej mierze ludziom jak i zwierzętom.Pochylmy się nad cierpieniem i pomagajmy.

Gość • Niedziela [07.10.2012, 10:39:09] • [IP: 149.156.67.***]

Jak nazbieracie na leczenie wszystkich chorych i potrzebujących dzieci to się wtedy psami zajmijcie.

Gość • Niedziela [07.10.2012, 10:27:04] • [IP: 93.94.187.***]

na Dom Dziecka w Lubiniu lepiej wpłacajcie a nie na starego jamnika

Oglądasz 1-25 z 101
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Stowarzyszenie Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego opracowuje plan zrównoważonej mobilności miejskiej do roku 2030. Mieszkańcy naszego miasta będą mieli możliwość zabrania głosu 6 lutego od godziny 17:00 do 20:00 w MDK. Zainteresowanych zapraszamy! Dzięki konsultacjom zostanie przygotowana diagnoza - uzyskanie zwrotnej informacji o oczekiwaniach, potrzebach, obawach, preferencjach, pozwalająca na postawienie roboczych hipotez dotyczących celów strategicznych, do późniejszej weryfikacji w ramach badań i ekspertyz ■ Od 1 lutego w Świnoujściu działa stacja dializ. Po tym, jak pod koniec ubiegłego roku z prowadzenia stacji zrezygnowała prywatna firma, pacjenci musieli dojeżdżać do najbliższej jednostki w Szczecinie ■ Zanim w tunelu pod Świną pojadą samochody, władze miasta chcą zaprosić mieszkańców do podwodnego spaceru pomiędzy wyspami. Nie znamy jeszcze terminu tej przechadzki. Prezydent Świnoujścia konsultuje datę z wykonawcą tunelu ■ Na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Nowokarsiborskiej nie będzie ronda lecz skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną ■ Od najbliższego piątku, 27 stycznia wznawia działalność stacja dializ w Świnoujściu ■ Kiedy 8 lat temu przygotowywana była dokumentacja projektowa przebudowy ulicy Wojska Polskiego na odcinku od ulicy Leśmiana do ulicy Matejki projektant uwzględnił zatoczkę dla przystanku autobusowego przy ul. Wojska Polskiego vis’a vis Urzędu Miasta (budynek12). Przystanek powstał, ale nie taki jak przewidywał projekt. Miała być zatoka autobusowa a wyszedł przystanek przychodnikowy, który przy okazji blokuje ruch samochodów. Czy to przypadek, nie sądzę... Konia z rzędem więc temu kto wytłumaczy dlaczego w tak newralgicznym miejscu autobusy miejskie nie mogą schować się spokojnie w zatoczce przy jezdni. Powstaje więc pytanie kto zdecydował i zmienił na gorsze rozwiązanie ■ Dramatyczny wypadek na S3 w pobliżu Skwierzyny. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką zginął 44 - letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 - letnia córka ■ Tragiczny wypadek wydarzył się na S3 w pobliżu miejscowości Skwierzyna w województwie lubuskim na drodze prowadzącej do Zielonej Góry. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką amerykańskiej armii zginęli na miejscu 44 – letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 – letnia córka. Zdjęcia z miejsca wypadku są wstrząsające. Widać na nich, że po kamperze którym podróżowały ofiary wypadku zostało jedynie podwozie. 44 – latek był znanym nie tylko w Świnoujściu ale także w całej Polsce miłośnikiem i pasjonatem caravaningu ■ Wygląda na to, że zeszłoroczne liście będą nam towarzyszyć przez całą zimę. Dopóki nie rozwieje ich wiatr lub nie usuną wiosenne porządki. Miasto, w bardzo wielu punktach pokryte jest liśćmi w różnym stopniu rozkładu. Zależnie od pogody, albo wirują unoszone podmuchami wiatru, albo, po dłuższych opadach, które mamy od kilku dni, zalegają na chodnikach, przy krawężnikach, na skwerach. A przecież tak niewiele trzeba, aby było czyściej, ładniej... ■ Spłonął punkt gastronomiczny na promenadzie! Świadkowie pożaru usłyszeli huk. Zobacz film! ■ Na pomoc pogorzelcom z Kodrąbka W domu państwa Piątkowskich wybuchł pożar, który pozbawił ich całego dorobku. Z ogniem, który wybuchł rano, walczyło 7 zastępów Straży Pożarnej, jednak po ugaszeniu zostało tylko pogorzelisko. Państwo Piątkowscy zdołali opuścić płonący dom, lecz nie zdążyli zabrać ze sobą niczego - uciekli z pożaru w piżamach. Żeby znów mogli zamieszkać pod własnym dachem, trzeba przeprowadzić gruntowny remont całego domu, kupić meble i sprzęty, które spłonęły. Konieczna jest wymiana wszystkich drzwi, okien, podłóg, trzeba skuć tynki i położyć je od nowa, wymalować, wymienić instalację elektryczną i wiele innych rzeczy. Dlatego została zorganizowana akcja zbierania pieniędzy na rzecz pogorzelców z Kodrąbka, liczy się każda złotówka, nie bądźmy obojętni wobec tej tragedii. https://zrzutka.pl/jmufu4 ■