POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [06.10.2012, 10:46:25] • Świnoujście

Potrzebują tysiąc złotych na operację pieska

Potrzebują tysiąc złotych na operację pieska

fot. Sławomir Ryfczyński

Suczka, która trafiła właśnie do Schroniska, ma nowotwór szczęki. Placówka zbiera pieniądze na jej operację. Liczy na wasze wsparcie.

Zaniedbana i chora jamniczka należała do osoby z Warszowa. Pieska odebrano. Jest już w schronisku. Je tylko miękkie rzeczy, bo ma nowotwór szczęki. Lekarze ocenili, że można to zoperować i suczka ma szansę normalnie żyć. Schronisko zbiera na to teraz pieniądze. Potrzeba około tysiąca złotych – na operację, leki, dojazdy.

Pieniądze można wpłacić na konto schroniska - PKOBP S.A. 19 1020 4867 0000 1902 0056 9822 albo przynieść do placówki.

- Liczymy na wasze wsparcie – mówi Alina Celniak, która kieruje schroniskiem.- Naprawdę przykre, że wcześniej nikt nas nie powiadomił, że na Warszowie jest taki piesek. Już dawno byśmy go zabrali właścicielowi i byłby leczony.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
Ul. Karsiborska 14
72-600 Świnoujście

z dopiskiem "Na ratowanie suczki"

źródło: www.iswinoujscie.pl


Zaktualizowano: Niedziela [07.10.2012, 20:08:53]

komentarzy: 101, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 101

Gość • Środa [10.10.2012, 18:17:09] • [IP: 83.21.220.**]

zabil a bym te kurw y za to

Gość • Poniedziałek [08.10.2012, 22:52:59] • [IP: 88.156.234.**]

biedne pieski uwazajcie zeby was jakis czlowiek nie pogrysl bo ludzi nie szczepia przeciw wsciekizmie

Ana • Poniedziałek [08.10.2012, 21:43:08] • [IP: 95.40.130.***]

zadziwiające dlaczego zawsze znajdzie się wątpiący w uczciwość. chcesz pomóc - pomóż. nie chcesz - nie pomagaj. twój wybór. ale oskarżanie ludzi, którzy chcą pomagać o nieuczciwość, oszustwo i kradzież jest średnie - mierzysz wszystkich swoją miarą?? ja wpłaciłam - bo mi szkoda psiaka i dlatego ze wierzę, że ludzie maja serca i pomagają takim stworzeniom nie dla zysku, ale z potrzeby serca właśnie.

Gość • Poniedziałek [08.10.2012, 20:24:08] • [IP: 80.245.186.***]

DOBRZE WIECIE, ŻE TEN PSIAK DLUGO PO OPERACJI NIE POCIAGNIE, PO CO MU TO CIERPIENIE I KOSZTY, USPIC!

Pati • Poniedziałek [08.10.2012, 19:11:12] • [IP: 93.94.190.**]

A ja dam

Gość • Poniedziałek [08.10.2012, 16:03:27] • [IP: 109.243.186.***]

Taka operacja kosztuje od 1800 zł. wzwyż Znajomi robiliswojemu pieskowi.

Gość • Poniedziałek [08.10.2012, 12:57:12] • [IP: 109.243.186.***]

IP 80.45.184 rynkowa stójkowa co pleciesz za bzdury Może tak byś sie przeszła do schroniska a nie mielesz złośliwie ozorem. Wszyscy wiedzą i znają psy, które przychodzą na rynek. Właśnie suczka, która przychodzi ma właścielkę, pies również.Wycierasz sobie gębę z zemsty czy głupotyTakim ludziom którzy pomagają zwierzętom nawet do pięt nie dorastasz. Nie nawidzisz ludzi i zwierząt a może sama siebie też.

Gość • Poniedziałek [08.10.2012, 00:27:38] • [IP: 178.238.246.***]

do :" Gość  Niedziela [07.10.2012, 23:50]  [IP: 92.42.114.**] Po co płodzić tyle psów-może jakieś prezerwatywy?" racja tyle ze w tym wypadku rowniez winni sa ludzie decydujacy sie na posiadanie czworonoga. Jak by nie patrzec haslo to pasuje mi bardziej do rodzin wielodzietnych... (pomijajac rodziny ktore swiadomie decyduja sie na kilkoro dzieci i sa w stanie wychowac spora gromadke...)

Gość • Niedziela [07.10.2012, 23:50:03] • [IP: 92.42.114.**]

Po co płodzić tyle psów-może jakieś prezerwatywy?

Gość • Niedziela [07.10.2012, 22:45:36] • [IP: 149.156.67.***]

Dobrze, zobaczymy czy Tobie zwierzątka pomogą czy ludzie. Żenua

Gość • Niedziela [07.10.2012, 21:36:38] • [IP: 93.154.235.***]

A JA WOLE DAC NA ZWIERZETA!DZIECI MAJA RODZICOW I RODZINY!TRZEBA SOBIE UMIEC RADZIC!!ZWIERZE ODPLACI MILOSCIA, A CO DO LUDZI TO WIADOMO ??!

Gość • Niedziela [07.10.2012, 20:32:57] • [IP: 178.238.246.***]

do :" Gość  Niedziela [07.10.2012, 10:27]  [IP: 93.94.187.***] na Dom Dziecka w Lubiniu lepiej wpłacajcie a nie na starego jamnika " bo stary to nie zasluguje na pomoc??glupi tok myslenia staremu czlowiekowi nie dasz lekarstwa bo stary?? smieszne! jezeli czujesz taka potrzebe to pomagaj dzieciakom nie masz prawa mowic kto na co ma swoje pieniadze przeznaczac bo nic ci do tego jedni pomagaja ludziom inni zwierzakom i tak powinno byc z tym ze wole wspomoc zwierzaki bo one o pomoc nie poprosza nie" zalatwia" sobie kasy na leczenie cierpia po cichu... i sa zalezne od nas ludzi (pomijajac pewna" rase podludzi" bez serca)

Gość • Niedziela [07.10.2012, 20:20:28] • [IP: 164.127.77.*]

ale wy wszyscy gadacie glupoty.moja zona i ja co miesieac kupujemy pieskom kasze ryz miesko itp.i daje sobie obciac glowe ze to jest dla tych pieskow.sami wzielismy pieska ze schroniska.znam ta pania jakis czas ona kocha zwierzaki i zrobi dla nich wszystko.takze wy ktorzy niemacie pojecia na ten temat nie wyslawiajcie sie a jesli jestescie tacy super cwani przed monitorem wybierzcie sie do schroniska

nieufna • Niedziela [07.10.2012, 19:49:39] • [IP: 178.238.245.***]

chetnie dalabym nawet cala ta kwote na operacje dla tego pieska, ale nie wierze, ze pojdzie to calkowicie na ten cel.. ludzie jak chodza do schroniska, to zawsze cos zostawia, czy w zamian za zwierzaczka tez oddaja symboliczna kwote, ale ciekawe ile z tego trafia do" kieszeni" schroniska..

Gość • Niedziela [07.10.2012, 19:27:41] • [IP: 46.112.6.***]

Żademn weteryniarz nie zeobi nic za za darmo.Byliśmyw schronisku Widzieliśmy suczkę to koszmar. Lekaekarze zgodzile sie robić operacje ale nie gwarantuja P nic racowniciy szuklają raunku gdzie się da, nawet w niemczech

Gość • Niedziela [07.10.2012, 16:25:45] • [IP: 212.14.0.***]

:( (smutne

Gość • Niedziela [07.10.2012, 14:36:08] • [IP: 178.238.249.**]

Miałam 14 lat kotke.Dalam jej dobre życie przez te lata, po latach odebrałem to życie, usypiajac cierpiące w chorobie zwierze.Miara człowieczeństwa jest stosunek do zwierząt. Ten piesek powinien zostać uśpionym.Ostatnie dni, może tygodnie życia przeżyje niewyobrażalne cierpienia i nie będzie się skarżył.

Loozak • Niedziela [07.10.2012, 13:58:26] • [IP: 77.253.134.***]

Biedny Psiak:(

Gość • Niedziela [07.10.2012, 13:20:22] • [IP: 80.245.191.***]

Pani Celniak po zbiórce pieniędzy chcemy zobaczyc tego psa zoperowanego!!

Gość • Niedziela [07.10.2012, 11:03:03] • [IP: 80.245.191.***]

wpłacam na kogo chce, to moja kasa!

Gość • Niedziela [07.10.2012, 11:01:52] • [IP: 37.31.57.**]

Wolę wpłacić 100 złotych na tego psiaka niż 1 złotówkę na dom dziecka

Gość • Niedziela [07.10.2012, 10:58:02] • [IP: 93.94.188.***]

A może jakieś dane a nie tylko sam numer konta np: -nazwa odbiorcy -adres odbiorcy -z jakim dopiskiem Chciałem cos przelac ale nie moge do brakuje ważnych informacji.

Gość • Niedziela [07.10.2012, 10:55:14] • [IP: 88.156.232.***]

Biedactwo: (Cierpi i potrzebna jest pomoc.Mam nadzieje, ze pomoc znajdzie się dla zwierzaka.Mimo różnych wpisów musimy mieć chęć pomagania WSZYSTKIM w takiej samej mierze ludziom jak i zwierzętom.Pochylmy się nad cierpieniem i pomagajmy.

Gość • Niedziela [07.10.2012, 10:39:09] • [IP: 149.156.67.***]

Jak nazbieracie na leczenie wszystkich chorych i potrzebujących dzieci to się wtedy psami zajmijcie.

Gość • Niedziela [07.10.2012, 10:27:04] • [IP: 93.94.187.***]

na Dom Dziecka w Lubiniu lepiej wpłacajcie a nie na starego jamnika

Oglądasz 1-25 z 101
■ OSTRZEŻENIE BURZE od godz. 14:00 dnia 17-05-2021 do godz. 18:00 dnia 17-05-2021 województwo zachodniopomorskie, wielkopolskie. Prognozowane są pojedyncze burze, którym towarzyszyć będą lokalnie intensywne opady deszczu od 15 do 20 mm/m2 oraz porywy wiatru do 70 km/h. Skutki: łamanie gałęzi; ryzyko utraty życia; ryzyko wybuchu pożaru; utrudnienia komunikacyjne; zaburzenia w pracy urządzeń elektrycznych. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky Sp. z o.o. ■ Łza się kręci w oku na ten widok! We wtorek dok świnoujskiej MSR odpłynął do Szczecina. Zobacz film! ■ Matka chłopca odnaleziona. Kilkanaście minut przed godziną 20:00 policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu zauważyli chłopczyka błąkającego się przy ulicy Hetmańskiej. Chłopiec wie, że ma 4 lata, jednak nie był w stanie powiedzieć, jak się nazywa ani gdzie mieszka. Na szczęście wszystko skończyło się szczęśliwie ■ Dla Niemców nie jesteśmy już krajem wysokiego ryzyka. Są nowe regulacje dla podróżnych Niemcy przestały uznawać Polskę za kraj wysokiego ryzyka. W związku z tym od niedzieli, 9 maja do naszych niemieckich sąsiadów wjedziemy bez konieczności wykonywania testu na koronawirusa przed przekroczeniem granicy ■ Mimo kilkudniowego przestoju na początku kwietnia. Wyspiarka na szczęście drąży i nie ogląda się za siebie. Mamy już 330 metrów tunelu! ■ Tarcza antykryzysowa - zmiany od 4 maja Od 4 maja 2021 r. przedsiębiorcy z określonych branż będą mogli wystąpić o zwolnienie ze składek za marzec i kwiecień 2021 roku. Będą też mogli otrzymać świadczenie postojowe do pięciu razy ■ Zaszczepiono już ponad 100 tys. funkcjonariuszy służb mundurowych 100 171 – dokładnie tylu funkcjonariuszy służb mundurowych przyjęło już pierwszą dawkę szczepionki. Zaszczepionych zostało prawie 43,6 tys. policjantów, niemal 28,2 tys. strażaków-ochotników, prawie 10,8 tys. funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej oraz ponad 5,1 tys. strażników granicznych. Funkcjonariusze szczepieni są preparatem AstraZeneca. ■ Prawdziwy horror rozegrał się w czwartek, około godziny 1:00 w nocy w bloku przy ulicy Steyera 15 w Świnoujściu. Pomiędzy mężczyznami doszło do awantury, w trakcie której jeden z mężczyzn został ugodzony ostrym narzędziem w klatkę piersiową. 36 – latek nie żyje. Jak udało nam się ustalić policja zatrzymała już sprawcę. Na miejscu przez całą noc do rana pracowali policjanci, którzy zbierali materiały dowodowe i oględziny miejsca zdarzenia. ■ Nie będzie punktu szczepień na Prawobrzeżu Świnoujścia. O losie mieszkańców Warszowa, Przytoru, Łunowa, Ognicy i Karsibora zdecydowali bliżej nieokreśleni specjaliści w tym ze Szpitala, WSPL oraz Uzdrowiska ■ Prezydent Andrzej Duda podziękował pracownikom szpitala w Świnoujściu za ich wytężoną pracę. Zobacz film! ■ Wielkanoc - czas nadziei i budzenia się do życia W tym roku, z racji na pandemię koronawirusa, życzenia zdrowia niech będą najważniejsze. Spokoju, pięknych chwil spędzonych w gronie najbliższych, nadziei na lepszy czas, miłości wobec wszystkiego, co nas otacza oraz radości ze zmartwychwstania Chrystusa. Wszystkim Czytelnikom życzymy, aby te w święta docenili najdrobniejsze okruchy dobra i optymizmu ■ Niepokojąca cisza zapadła nad miejscem budowy tunelu. Od wtorku, pod placem budowy stałej przeprawy pod kanałem, zapadła martwa cisza. I nie wiadomo jak długo potrwa, ani jakie są jej przyczyny? Tak czy inaczej, czujemy się zaniepokojeni tą ciszą. I będziemy nasłuchiwać odgłosów z placu budowy sztandarowej narodowej inwestycji, która w końcu przyłączy Świnoujście do Polski ■ Łączność z bliskimi tylko przez telefony i komunikatory W związku z sytuacją epidemiczną nie można odwiedzać swoich bliskich hospitalizowanych w Szpitalu Miejskim. Jest z nimi jakiś kontakt? - W związku z sytuacją epidemiczną nie ma odwiedzin w szpitalu - informuje Dorota Konkolewska, prezes zarządu Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu. - Pacjenci kontaktują się z rodziną telefonicznie, wykorzystując telefony komórkowe własne lub stacjonarne szpitala. W szpitalu jest ogólnodostępny internet. - Istnieje możliwość nawiązania kontaktu za pomocą komunikatorów zainstalowanych na laptopach, tabletach, telefonach. Personel pomaga obsłużyć urządzenia – zapewnia prezes. ■