POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [06.10.2012, 10:46:25] • Świnoujście

Potrzebują tysiąc złotych na operację pieska

Potrzebują tysiąc złotych na operację pieska

fot. Sławomir Ryfczyński

Suczka, która trafiła właśnie do Schroniska, ma nowotwór szczęki. Placówka zbiera pieniądze na jej operację. Liczy na wasze wsparcie.

Zaniedbana i chora jamniczka należała do osoby z Warszowa. Pieska odebrano. Jest już w schronisku. Je tylko miękkie rzeczy, bo ma nowotwór szczęki. Lekarze ocenili, że można to zoperować i suczka ma szansę normalnie żyć. Schronisko zbiera na to teraz pieniądze. Potrzeba około tysiąca złotych – na operację, leki, dojazdy.

Pieniądze można wpłacić na konto schroniska - PKOBP S.A. 19 1020 4867 0000 1902 0056 9822 albo przynieść do placówki.

- Liczymy na wasze wsparcie – mówi Alina Celniak, która kieruje schroniskiem.- Naprawdę przykre, że wcześniej nikt nas nie powiadomił, że na Warszowie jest taki piesek. Już dawno byśmy go zabrali właścicielowi i byłby leczony.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
Ul. Karsiborska 14
72-600 Świnoujście

z dopiskiem "Na ratowanie suczki"

źródło: www.iswinoujscie.pl


Zaktualizowano: Niedziela [07.10.2012, 20:08:53]

komentarzy: 101, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 101

Gość • Środa [10.10.2012, 18:17:09] • [IP: 83.21.220.**]

zabil a bym te kurw y za to

Gość • Poniedziałek [08.10.2012, 22:52:59] • [IP: 88.156.234.**]

biedne pieski uwazajcie zeby was jakis czlowiek nie pogrysl bo ludzi nie szczepia przeciw wsciekizmie

Ana • Poniedziałek [08.10.2012, 21:43:08] • [IP: 95.40.130.***]

zadziwiające dlaczego zawsze znajdzie się wątpiący w uczciwość. chcesz pomóc - pomóż. nie chcesz - nie pomagaj. twój wybór. ale oskarżanie ludzi, którzy chcą pomagać o nieuczciwość, oszustwo i kradzież jest średnie - mierzysz wszystkich swoją miarą?? ja wpłaciłam - bo mi szkoda psiaka i dlatego ze wierzę, że ludzie maja serca i pomagają takim stworzeniom nie dla zysku, ale z potrzeby serca właśnie.

Gość • Poniedziałek [08.10.2012, 20:24:08] • [IP: 80.245.186.***]

DOBRZE WIECIE, ŻE TEN PSIAK DLUGO PO OPERACJI NIE POCIAGNIE, PO CO MU TO CIERPIENIE I KOSZTY, USPIC!

Pati • Poniedziałek [08.10.2012, 19:11:12] • [IP: 93.94.190.**]

A ja dam

Gość • Poniedziałek [08.10.2012, 16:03:27] • [IP: 109.243.186.***]

Taka operacja kosztuje od 1800 zł. wzwyż Znajomi robiliswojemu pieskowi.

Gość • Poniedziałek [08.10.2012, 12:57:12] • [IP: 109.243.186.***]

IP 80.45.184 rynkowa stójkowa co pleciesz za bzdury Może tak byś sie przeszła do schroniska a nie mielesz złośliwie ozorem. Wszyscy wiedzą i znają psy, które przychodzą na rynek. Właśnie suczka, która przychodzi ma właścielkę, pies również.Wycierasz sobie gębę z zemsty czy głupotyTakim ludziom którzy pomagają zwierzętom nawet do pięt nie dorastasz. Nie nawidzisz ludzi i zwierząt a może sama siebie też.

Gość • Poniedziałek [08.10.2012, 00:27:38] • [IP: 178.238.246.***]

do :" Gość  Niedziela [07.10.2012, 23:50]  [IP: 92.42.114.**] Po co płodzić tyle psów-może jakieś prezerwatywy?" racja tyle ze w tym wypadku rowniez winni sa ludzie decydujacy sie na posiadanie czworonoga. Jak by nie patrzec haslo to pasuje mi bardziej do rodzin wielodzietnych... (pomijajac rodziny ktore swiadomie decyduja sie na kilkoro dzieci i sa w stanie wychowac spora gromadke...)

Gość • Niedziela [07.10.2012, 23:50:03] • [IP: 92.42.114.**]

Po co płodzić tyle psów-może jakieś prezerwatywy?

Gość • Niedziela [07.10.2012, 22:45:36] • [IP: 149.156.67.***]

Dobrze, zobaczymy czy Tobie zwierzątka pomogą czy ludzie. Żenua

Gość • Niedziela [07.10.2012, 21:36:38] • [IP: 93.154.235.***]

A JA WOLE DAC NA ZWIERZETA!DZIECI MAJA RODZICOW I RODZINY!TRZEBA SOBIE UMIEC RADZIC!!ZWIERZE ODPLACI MILOSCIA, A CO DO LUDZI TO WIADOMO ??!

Gość • Niedziela [07.10.2012, 20:32:57] • [IP: 178.238.246.***]

do :" Gość  Niedziela [07.10.2012, 10:27]  [IP: 93.94.187.***] na Dom Dziecka w Lubiniu lepiej wpłacajcie a nie na starego jamnika " bo stary to nie zasluguje na pomoc??glupi tok myslenia staremu czlowiekowi nie dasz lekarstwa bo stary?? smieszne! jezeli czujesz taka potrzebe to pomagaj dzieciakom nie masz prawa mowic kto na co ma swoje pieniadze przeznaczac bo nic ci do tego jedni pomagaja ludziom inni zwierzakom i tak powinno byc z tym ze wole wspomoc zwierzaki bo one o pomoc nie poprosza nie" zalatwia" sobie kasy na leczenie cierpia po cichu... i sa zalezne od nas ludzi (pomijajac pewna" rase podludzi" bez serca)

Gość • Niedziela [07.10.2012, 20:20:28] • [IP: 164.127.77.*]

ale wy wszyscy gadacie glupoty.moja zona i ja co miesieac kupujemy pieskom kasze ryz miesko itp.i daje sobie obciac glowe ze to jest dla tych pieskow.sami wzielismy pieska ze schroniska.znam ta pania jakis czas ona kocha zwierzaki i zrobi dla nich wszystko.takze wy ktorzy niemacie pojecia na ten temat nie wyslawiajcie sie a jesli jestescie tacy super cwani przed monitorem wybierzcie sie do schroniska

nieufna • Niedziela [07.10.2012, 19:49:39] • [IP: 178.238.245.***]

chetnie dalabym nawet cala ta kwote na operacje dla tego pieska, ale nie wierze, ze pojdzie to calkowicie na ten cel.. ludzie jak chodza do schroniska, to zawsze cos zostawia, czy w zamian za zwierzaczka tez oddaja symboliczna kwote, ale ciekawe ile z tego trafia do" kieszeni" schroniska..

Gość • Niedziela [07.10.2012, 19:27:41] • [IP: 46.112.6.***]

Żademn weteryniarz nie zeobi nic za za darmo.Byliśmyw schronisku Widzieliśmy suczkę to koszmar. Lekaekarze zgodzile sie robić operacje ale nie gwarantuja P nic racowniciy szuklają raunku gdzie się da, nawet w niemczech

Gość • Niedziela [07.10.2012, 16:25:45] • [IP: 212.14.0.***]

:( (smutne

Gość • Niedziela [07.10.2012, 14:36:08] • [IP: 178.238.249.**]

Miałam 14 lat kotke.Dalam jej dobre życie przez te lata, po latach odebrałem to życie, usypiajac cierpiące w chorobie zwierze.Miara człowieczeństwa jest stosunek do zwierząt. Ten piesek powinien zostać uśpionym.Ostatnie dni, może tygodnie życia przeżyje niewyobrażalne cierpienia i nie będzie się skarżył.

Loozak • Niedziela [07.10.2012, 13:58:26] • [IP: 77.253.134.***]

Biedny Psiak:(

Gość • Niedziela [07.10.2012, 13:20:22] • [IP: 80.245.191.***]

Pani Celniak po zbiórce pieniędzy chcemy zobaczyc tego psa zoperowanego!!

Gość • Niedziela [07.10.2012, 11:03:03] • [IP: 80.245.191.***]

wpłacam na kogo chce, to moja kasa!

Gość • Niedziela [07.10.2012, 11:01:52] • [IP: 37.31.57.**]

Wolę wpłacić 100 złotych na tego psiaka niż 1 złotówkę na dom dziecka

Gość • Niedziela [07.10.2012, 10:58:02] • [IP: 93.94.188.***]

A może jakieś dane a nie tylko sam numer konta np: -nazwa odbiorcy -adres odbiorcy -z jakim dopiskiem Chciałem cos przelac ale nie moge do brakuje ważnych informacji.

Gość • Niedziela [07.10.2012, 10:55:14] • [IP: 88.156.232.***]

Biedactwo: (Cierpi i potrzebna jest pomoc.Mam nadzieje, ze pomoc znajdzie się dla zwierzaka.Mimo różnych wpisów musimy mieć chęć pomagania WSZYSTKIM w takiej samej mierze ludziom jak i zwierzętom.Pochylmy się nad cierpieniem i pomagajmy.

Gość • Niedziela [07.10.2012, 10:39:09] • [IP: 149.156.67.***]

Jak nazbieracie na leczenie wszystkich chorych i potrzebujących dzieci to się wtedy psami zajmijcie.

Gość • Niedziela [07.10.2012, 10:27:04] • [IP: 93.94.187.***]

na Dom Dziecka w Lubiniu lepiej wpłacajcie a nie na starego jamnika

Oglądasz 1-25 z 101
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ OBLODZENIE / GOŁOLEDŹ, OPADY MARZNĄCE Ostrzeżenie meteorologiczne od godz. 06:00 dnia 03-12-2022 do godz. 10:00 dnia 04-12-2022. Obszar: województwo zachodniopomorskie - całe. Przebieg: Prognozuje się występowanie marznących opadów śniegu i deszczu ze śniegiem powodujących gołoledź i oblodzenia. Opady najpierw zaczną występować w południowych rejonach i będą się przesuwać w kierunku na północ i północny wschód obszaru. Najdłużej zagrożenia utrzymają się w powiatach północnych i wschodnich. Skutki: utrudnienia komunikacyjne; śliskie powierzchnie dróg i chodników; zjawisko gołoledzi. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky Sp. z o.o. ■ Podczas nadzwyczajnego posiedzenia Rada Miasta przyjęła treść apelu do firmy Fresenius o pozostawienie w Świnoujściu sprzętu do dializ i przekazaniu go miastu, które chce działalność stacji powierzyć Szpitalowi Miejskiemu ■ Naczelnik Wydziału Ochrony Srodowiska i Leśnictwa Tułodziecka-Terenda; "uważam za ogromny sukces, że mamy w Świnoujściu parking na którym możemy przechować odholowane pojazdy i wraki ■ Radna Agatowska: apeluję do wydziału gospodarki komunalnej i środowiska o spotkanie z Policją i ustalenie zasad dotyczących usuwania samochodów i wraków zaparkowanych w pasie drogowym ulic ■ 94 wnioski na zakup węgla w Świnoujściu, w większości wnosokują o to mieszkańcy praworzeża ■ Prezydent Miasta; „postanowiłem wyłączyć po zmroku oświetlenie promenady i parków bo nikt z tego teraz nie korzysta” ■ Ćwiczenia „NEPTUN-22” w Świnoujściu – utrudnienia w ruchu. 25 listopada 2022 roku, od godziny 07:30 do godziny 14:30, na terenie dzielnicy Warszów w Świnoujściu, odbędą się ćwiczenia dowódczo-sztabowe pod kryptonimem „NEPTUN-22”, w związku z czym, należy spodziewać się utrudnień w ruchu w rejonie terminala LNG i przyległego kompleksu leśnego. W tym czasie ruch pojazdów na ul. Ku Morzu, na odcinku od zjazdu z wiaduktu do ronda przy parkingu, zostanie wstrzymany. Organizatorzy ćwiczeń - Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie oraz Komenda Miejska Policji w Świnoujściu przepraszają za możliwe utrudnienia. ■ W ciągu dnia w pasie częściowo centralnym i zachodnim będą występować spadki temperatury powietrza i gruntu do oraz poniżej 0°C powodujące oblodzenia wilgotnych i mokrych nawierzchni dróg oraz chodników, ponadto w województwie podkarpackim i lubelskim od rana będą występować gęste mgły ograniczające widzialność poziomą do 50 - 100 m. ■ Taksówkarze (przedsiębiorcy) chcący zachować dotychczasowe licencje wydane przed 1 stycznia 2020r. powinni do 31 grudnia 2022r. złożyć wniosek o dostosowanie licencji do obecnych ustawowych wymogów. Wniosek należy złożyć w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Świnoujście ■ Mężczyzna wypadł przez okno na 4. piętrze. Do tego zdarzenia doszło nad ranem 3.11.2022r. Z okna znajdującego się na czwartym piętrze budynku przy ulicy Matejki 1a, wypadł mężczyzna. Na skutek upadku doznał licznych obrażeń, został przewieziony do szczecińskiego szpitala ■ Multipleks Cinema3D zlokalizowany w Galerii Corso od 28 października br. funkcjonuje pod nową nazwą Multikino. Zmienione zostały wszystkie logotypy znajdujące się w centrum handlowym w Świnoujściu oraz na jego fasadzie ■ Portal iswinoujscie.pl wygrał w sądzie z gminą miasto Świnoujście. Wygrana właściciela i naczelnego redakcji dotyczy nieprawnego żądania usunięcia z portalu, artykułu: „Czy Urząd Miasta ustawił zakup auta dla prezydenta Janusza Żmurkiewicza?” ■ Rano i przed południem w głębi województw północnych, wschodnich oraz miejscami na południu spodziewane są gęste mgły ograniczające widzialność poziomą do 100-300 metrów ■ Ze Świnoujścia znika stacja dializ. To początek horroru dla pacjentów. Już w grudniu swoją działalność zakończy stacja dializ w Świnoujściu. To bardzo zła wiadomość dla wszystkich pacjentów korzystających ze stacji dializ znajdującej się w "Rusałce" ■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 18 października (wtorek) o godz. 17:00 – na spotkanie autorskie z Panem Markiem Żymłą. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Galerii Biblioteki Głównej przy ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■ Mieszkańcy Świnoujścia, zainteresowani zakupem węgla opałowego, proszeni są o zgłaszanie zapotrzebowania w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie, pod numerem telefonu 091 32 25 491. W terminie do 10 października 2022 roku należy zgłosić zapotrzebowanie na cały sezon grzewczy. Szacowana cena opału wyniesie około 2600-2800 zł brutto za tonę. W ofercie znajdzie się: miał węglowy, groszek oraz orzech 2. W Świnoujściu węgiel będzie można nabyć w miejskiej spółce PEC lub w innych podmiotach wskazanych przez Prezydenta Miasta. Opał pochodzić będzie z zasobów zorganizowanych przez PGE Paliwa sp. z o.o. oraz spółkę OT Port. ■ Informacja banku. Punkt kasowy w urzędzie. Jak informuje Bank Pekao S.A., od dnia 3 października 2022r. do odwołania punkt kasowy banku przy ul. Wojska Polskiego 1/5 (budynek urzędu miasta) będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.45 – 15.30, dla petentów urzędu miasta w godz. 08.00 – 15.15. Przerwa w obsłudze w godz. 12.00 -12.15 ■