POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [04.12.2012, 12:33:55] • Świnoujście

13 medali młodych świnoujskich karateków

13 medali młodych świnoujskich karateków

fot. Świnoujska Akademia Karate Kyokushin

23-osobowa drużyna ze Świnoujskiej Akademii Karate Kyokushin reprezentowała nasze miasto na Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin „KYOKUSHIN CHALLENGE 2012”. Startowało w sumie 243 zawodników. W klasyfikacji drużynowej reprezentacja ŚAKK zajęła trzecie miejsce.

Aż 13 młodych świnoujskich karateków zdobyło medale indywidualnie, w tym 5 złotych – mówi sensei Paweł Sujka ze ŚAKK.

Organizatorem zawodów był Szczeciński Klub Sportowy HUSARIA. Mistrzostwa otworzył członek zarządu Polskiego Związku Karate sensei Andrzej KŁUJSZO, który pełnił jednocześnie funkcję sędziego głównego turnieju.

Oto miejsca i medale zdobyte przez zawodników ŚAKK:

Marika Kułagin - I miejsce w kumite bez kontaktu dziewcząt 7 lat

Piotr Sujka - I miejsce w kumite bez kontaktu chłopców 7 lat

Mateusz Radzio - III miejsce w kumite bez kontaktu chłopców 7 lat

Nikola Grabowska - II miejsce w kumite bez kontaktu dziewcząt 7 lat

Kornelia Lichocka - II miejsce w kumite bez kontaktu dziewcząt 8 lat

Kornelia Lichocka - III miejsce w kumite dziewcząt 8 lat

Tymon Kondratenko - III miejsce w kumite bez kontaktu chłopców 8 lat

Wiktoria Skarżycka - II miejsce w kumite dziewcząt 10-11 lat

Dawid Guzik - I miejsce w kumite kadetów 12-13 lat -45kg

Dominik Elbiński - I miejsce w kumite kadetów 12-13 lat +45kg

Natalia Czuba - III miejsce w kumite kadetek 12-13 lat

Weronika Radecka - III miejsce w kumite młodziczek 14-15 lat

Kamil Rusiecki - I miejsce w kumite juniorów 16-17 lat +70kg

Info i fot. ŚAKK


komentarzy: 5, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-5 z 5

Gość • Sobota [08.12.2012, 13:24:36] • [IP: 92.42.119.**]

Gratulacje dla Akademii, a zwłaszcza dzieci i młodzieży! Tak trzymać poziom i do przodu:) Rośne nam nowy, zawodowy narybek i niech ta pasja zostanie im na całe życie. Każdy rodzaj sportu, to zdrowie, sprawność i siła. Popieram 146.

Gość • Wtorek [04.12.2012, 21:58:34] • [IP: 92.42.118.**]

Brawa dla wszystkich maluchów !!

Gość • Wtorek [04.12.2012, 15:40:38] • [IP: 80.245.185.***]

I miejsce w kumite bez kontaktu chłopców 7 lat

Gość • Wtorek [04.12.2012, 15:35:10] • [IP: 94.254.146.**]

Brawa dla Akademii każde dziecko które trenuje zasługuje na uznanie:-)

Gość • Wtorek [04.12.2012, 14:36:08] • [IP: 31.63.247.***]

Takie karate, to nie karate, ale gratuluję udziału w tym cyrku.

Oglądasz 1-5 z 5
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ 19 września, jak co roku, Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Świnoujściu obchodzi Dzień Patrona. Uroczystości rozpoczną się barwnym korowodem uczniów i nauczycieli ulicami miasta. Przemarsz wystartuje o godz. 10.00 sprzed budynku szkoły. Trasa prowadzić będzie ulicami: Piastowską, Konstytucji 3 Maja, przez plac Wolności, następnie ul. Piłsudskiego i ponownie ul. Piastowską do liceum. Na czas przejścia kolumny mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu drogowym. Mieszkańcy oraz pasażerowie komunikacji miejskiej powinni liczyć się z krótkimi opóźnieniami autobusów kursujących w centrum Świnoujścia. Organizatorzy proszą o wyrozumiałość ■ Ostrzeżenie pierwszego stopnia, wydane przez IMGW, dotyczy wystąpienia silnego wiatru na wybrzeżu województwa zachodniopomorskiego. Od wtorku 16 września do czwartku 18 września przewidywany jest wiatr o średniej prędkości do 70 km/h, w porywach dochodzący do 85 km/h, który będzie wiał z południowego-zachodu. Na środę 17 września prognozy przewidują także intensywne opady deszczu, które mogą wynieść nawet 60 mm w ciągu 24 godzin. Dodatkowo, opadom deszczu mogą towarzyszyć burze. ■ Nowy rok szkolny 2025/2026 rozpoczęło łącznie 4330 uczniów uczęszczających do szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Świnoujście. Wśród nich 323 dzieci po raz pierwszy przekroczyło próg szkoły podstawowej, rozpoczynając tym samym swoją przygodę z edukacją. Z kolei naukę w szkołach ponadpodstawowych rozpoczęło 195 uczniów. Do miejskich przedszkoli przyjęto również 255 nowych przedszkolaków w wieku od 3 do 6 lat. We wszystkich placówkach oświatowych podlegających pod Urząd Miasta Świnoujście pracuje 811 osób. W tym gronie znajduje się 577 nauczycieli wspierających dzieci i młodzież na każdym etapie edukacji, a także 234 pracowników obsługi i administracji, dbających o sprawne funkcjonowanie szkół i przedszkoli ■