POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [03.01.2013, 15:20:59] • Świnoujście

„Prawobrzeże” rozpoczyna przygotowania

„Prawobrzeże” rozpoczyna przygotowania

fot. UKS PRAWOBRZEŻE Świnoujście

Od halowego turnieju piłki nożnej, który odbędzie się 6 stycznia w miejscowości Ahlbecku zawodnicy „Prawobrzeża” Świnoujście rozpoczną przygotowania do wiosennych zmagań ligowych. Po popularnej „halówce” wznowione zostaną treningi dwa razy w tygodniu oraz dodatkowo sparingi w sobotnie popołudnia. Plan przygotowań do rundy wiosennej klubu ze Świnoujścia obejmuje około 10 meczy kontrolnych, które zostaną rozegrane na sztucznej murawie przy ul. Matejki. Pierwszy oficjalny mecz towarzyski piłkarze z „Prawobrzeża” zagrają w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu.

Przeciwnikiem w spotkaniu którego celem jest zbiórka pieniędzy w ramach imprez na terenie miasta Świnoujścia będą rezerwy świnoujskiej Floty. Mecz odbędzie się 12 stycznia- sobota godz. 12.00 na stadionie przy ul. Matejki lub sztucznej murawie w zależności od panujących warunków atmosferycznych. Informacja o miejscu rozegrania spotkania zostanie podana w późniejszym terminie. Serdecznie zapraszamy na zmagania piłkarzy z naszych wysp oraz wsparcie szczytnych celów jakim jest 21 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu.


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

Gość • Sobota [05.01.2013, 15:56:22] • [IP: 93.94.190.***]

Piter dawaj dawaj jeden z lepszych piłkarzy w tym klubie...oprócz tego pełna kultura

Gość • Piątek [04.01.2013, 20:25:36] • [IP: 93.94.190.***]

jak to możliwe skoro prawo już trenuje :)

Gość • Czwartek [03.01.2013, 19:34:00] • [IP: 92.42.117.***]

raczej od pierwszego treningu zaczna rezerwy;D

Gość • Czwartek [03.01.2013, 17:47:58] • [IP: 93.94.190.***]

gramy Panowie gramy i wygrywamy ligę w czerwcu

Oglądasz 1-4 z 4
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ PILNE Zmiana terminu konsultacji: Nowy termin spotkania: 15 i 16 kwietnia o godz. 17.00 Galeria Art przy ul. Wojska Polskiego 1/1 ■ Spotkania wojewodów dla mieszkańców w każdym powiecie, scenariusze zajęć dla uczniów i seniorów oraz lekcje o bezpieczeństwie i urzędzie wojewódzkim połączone ze zwiedzaniem – wszystko po to, aby każdy w regionie wiedział, jak należy się zachować w przypadku powodzi, zatrucia wody, przerwy w dostawie prądu czy sytuacji wojennej. - Przechodzimy do kolejnego etapu realizacji ustawy o Ochronie Ludności i Obronie Cywilnej – mówi wojewoda Adam Rudawski. – W ubiegłym roku przeszkoliliśmy z zakresu ustawy wójtów, burmistrzów i prezydentów z regionu. W tym roku zorganizujemy dla nich zajęcia przypominające, ale naszym głównym celem na najbliższe miesiące jest edukacja mieszkańców. Zależy nam, aby każdy wiedział, jak należy się zachowywać w przypadku różnego rodzaju kryzysów. Najważniejsze jest bowiem opanowanie i spokój, a te będą nam towarzyszyć tylko wtedy, kiedy będziemy mieć odpowiednią wiedzę ■ W Ognicy nad Świną powstanie punkt turystyki rowerowej, pieszej i wodnej z placem do organizacji festynów. Firma ze Świnoujścia już rozpoczęła jego budowę ■