POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [21.01.2013, 11:27:19] • Świnoujście

Trzy puchary dla Jacht Klubu

Trzy puchary dla Jacht Klubu

fot. Organizator

19 Stycznia 2013 r. odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu Zachodniopomorskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego. Do restauracji „Jachtowej" na Gocławiu w Szczecinie przybyła liczna grupa żeglarek, żeglarzy i sympatyków sportów wodnych.

Prezes ZOZŻ Zbigniew Zalewski dokonał podsumowania sezonu żeglarskiego za 2012 rok, a następnie wręczone zostały tegoroczne nagrody i wyróżnienia, w różnych kategoriach.
Marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz wraz z Prezes ZOZŻ Zbigniewem Zalewskim wręczyli "Puchary Sezonu 2012" dla żeglarzy jachtów załogowych i żeglarzy samotników. Z Świnoujścia z Jacht Klubu "Cztery Wiatry" puchary odebrali:

Kpt. Aleksander Mikołajów w załodze z Pawłem Chelińskim otrzymał nagrodę za zajęcie pierwszego miejsca w "Pucharze Sezonu 2012 Jachtów Załogowych" w III grupie KWR, oraz zajęcie trzeciego miejsca w "Pucharze Sezonu 2012 Żeglarzy Samotników" w III grupie KWR na jachcie " Nefertiti"

Kpt. Radosław Okiński otrzymał nagrodę za zajęcie trzeciego miejsca w "Pucharze Sezonu 2012 Jachtów Załogowych" w II grupie KWR na jachcie "Xsante".


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

Gość • Wtorek [22.01.2013, 13:11:20] • [IP: 62.69.249.***]

Gratulacje, widać że żeglarze z Czterech wiatrów wskakują zawsze na pudło

Gość • Wtorek [22.01.2013, 10:26:16] • [IP: 62.69.252.***]

"Umarł" król, niech żyje" król"

Gość • Poniedziałek [21.01.2013, 22:57:03] • [IP: 164.127.123.**]

Znowu ten niesamowity OLEK.Brawo Cztery Wiatry.

Gość • Poniedziałek [21.01.2013, 19:40:02] • [IP: 62.69.250.***]

i znów POdatki?

Oglądasz 1-4 z 4
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Ostrzeżenie meteorologiczne – Dziś od 13:00 do 23:00 burze z gradem i porywami wiatru do 90 km/h w całym woj. zachodniopomorskim. Uwaga na intensywne opady deszczu, możliwe utrudnienia komunikacyjne i ryzyko pożarów ■ Zabierzmy dowód lub paszport. Od poniedziałku 7 lipca na granicy z Niemcami będą obowiązywały czasowe kontrole. W województwie zachodniopomorskim funkcjonariusze Straży Granicznej wspierani przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej i Żandarmerię Wojskową będą prowadzić kontrole na 19 przejściach granicznych. Zmiany w zasadach ruchu granicznego przybliżyli podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Szczecinie wojewoda zachodniopomorski Adam Rudawski wraz z zastępcą komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej kmdr SG Wojciechem Heninborchem. - Kontrole będą miały charakter selektywny - funkcjonariusz Straży Granicznej zdecyduje jaki samochód, czy osobę należy poddać kontroli. Pamiętajmy, że celem jest niedopuszczenie do przypadków nielegalnego przekraczania naszej zachodniej granicy w stronę Polski. Dlatego kontrole mają być prowadzone tak, by w jak najmniejszym stopniu wpływać na przekraczanie granicy przez naszych mieszkańców, z których wielu pracuje po stronie niemieckiej oraz turystów odwiedzających nasz region – mówi wojewoda Adam Rudawski. Czasowe kontrole graniczne zostały wprowadzone na 30 dni, z możliwością ich przedłużenia ■