POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [25.04.2013, 18:39:36] • Świnoujście

Volleyteam mistrzem Ligi Rekreacyjnej

Volleyteam mistrzem Ligi Rekreacyjnej

fot. Organizator

Zespół Volleyteam wygrał piąty raz z rzędu (wcześniej pod nazwą Transbud i Kaotech) rozgrywki Świnoujskiej ligi. Zespół Volleyteam zdominował rozgrywki. Zespół nie przegrał żadnego meczu i stracił zaledwie 6 setów.

Kapitan zespołu Dobek Krzysztof powiedział , że rozgrywki wcale nie były łatwe a wiele setów jego drużyna wygrywała na przewagi dzięki większemu doświadczeniu i dobrej dyspozycji kolegów z zespołu.

Z każdym kolejnym sezonem o zwycięstwa będzie na pewno coraz trudniej gdyż takie drużyny jak MAR-WOJ czy młodzi uczniowie L.O. SMS nabierają doświadczenia i pozyskują nowych zawodników, a co za tym idzie ich poziom sportowym znacznie wzrasta. W meczach o 3 miejsce zwyciężyła drużyna Old Boys pokonując Mar-Woj.

Klasyfikacja końcowa rozgrywek:
1. VOLLEYTEAM (Bońkowski P. Kruk I. Kulikowski A. Wysocki E. Michalski S. Skowron M. Paśnik K. Dobek K. oraz Łużny M.)
2. L.O. SMS Świnoujście
3. OLD BOYS
4. MAR-WOJ.
5. TRANSBUD


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

Gość • Poniedziałek [29.04.2013, 17:07:43] • [IP: 77.114.29.***]

Już było!Po meczach finałowych.

Gość • Sobota [27.04.2013, 00:10:23] • [IP: 62.69.254.***]

To białe wygląda jak Swash Nike.

Gość • Czwartek [25.04.2013, 23:06:59] • [IP: 92.42.118.***]

Gratulacje Mrożonek :)

Gość • Czwartek [25.04.2013, 18:49:16] • [IP: 90.229.185.***]

kiedy zakonczenie ?;]

Oglądasz 1-4 z 4
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ PILNE Zmiana terminu konsultacji: Nowy termin spotkania: 15 i 16 kwietnia o godz. 17.00 Galeria Art przy ul. Wojska Polskiego 1/1 ■ Spotkania wojewodów dla mieszkańców w każdym powiecie, scenariusze zajęć dla uczniów i seniorów oraz lekcje o bezpieczeństwie i urzędzie wojewódzkim połączone ze zwiedzaniem – wszystko po to, aby każdy w regionie wiedział, jak należy się zachować w przypadku powodzi, zatrucia wody, przerwy w dostawie prądu czy sytuacji wojennej. - Przechodzimy do kolejnego etapu realizacji ustawy o Ochronie Ludności i Obronie Cywilnej – mówi wojewoda Adam Rudawski. – W ubiegłym roku przeszkoliliśmy z zakresu ustawy wójtów, burmistrzów i prezydentów z regionu. W tym roku zorganizujemy dla nich zajęcia przypominające, ale naszym głównym celem na najbliższe miesiące jest edukacja mieszkańców. Zależy nam, aby każdy wiedział, jak należy się zachowywać w przypadku różnego rodzaju kryzysów. Najważniejsze jest bowiem opanowanie i spokój, a te będą nam towarzyszyć tylko wtedy, kiedy będziemy mieć odpowiednią wiedzę ■ W Ognicy nad Świną powstanie punkt turystyki rowerowej, pieszej i wodnej z placem do organizacji festynów. Firma ze Świnoujścia już rozpoczęła jego budowę ■