Singiel Lonley Day zamyka debiutancki albumu Mario Basanova pt. Journey." />
POGODA

Reklama


Wydarzenia

My Music GROUP • Niedziela [05.05.2013, 08:57:16] • ¦wiat

Mario Basanov – Lonley Day

Singiel Lonley Day zamyka debiutancki albumu Mario Basanova pt. Journey.

Ka¿demu z nas zdarza siê chwila zw±tpienia i doskonale znane jest poczucie samotno¶ci czy osamotnienia. Jak czêsto czujemy, ¿e nikt nas nie rozumie. Dziêki takim utworom jak Lonley Day du¿o ³atwiej odpêdziæ od siebie czarne my¶li. Delikatnie ko³ysz±ca muzyka i idealnie dobrany wokal u³atwia przemy¶lenia i dziêki tej piosence z pewno¶ci± dojdziemy do wniosku, ¿e nie jest tak ¼le jak siê pierwotnie wydawa³o. Zawsze jest kto¶ kto pomo¿e nam wyj¶æ z ponurego nastroju.

Marijus Adomaitis znany szerszej publiczno¶ci jako Mario Basanov. Nieprzerwanie od 2009 roku prezentuje swoim fanom po³±czenie muzyki disco z deep housem. Obecnie jest jedn± z najwiêkszych litewskich gwiazd muzyki. W 2011 roku zdoby³ najwa¿niejsze nagrody przemys³u muzycznego na Litwie i od tego momentu jego kariera zaczê³a nabieraæ tempa. Jego muzyka opanowuje nie tylko Europê ale dotar³a ju¿ nawet do Australii. W 2012 roku, po wydaniu debiutanckiego albumu Journey rozpocz±³ trasê koncertow± i zagra³ miêdzy innymi w Brazylii, Berlinie, Londynie czy na Ibizie. A mo¿emy zaznaczyæ, ¿e to dopiero pocz±tek fascynuj±cej podró¿y muzycznej w jak± zabiera nas Mario Basanov.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostêpnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przepraszamy.

Dodawanie komentarzy zosta³o tymczasowo zablokowane!

W przypadku jakichkolwiek pytañ prosimy o kontakt.

■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344
■ 25 maja w Muszli Koncertowej w ¦winouj¶ciu wyst±pi Oksana Bi³ozir. Jest uwa¿ana za epokowego artystê w historii swojego kraju. Artystka ludowa Ukrainy, minister kultury Ukrainy, filantropka i wolontariuszka jest dla milionów Ukraiñców ulubion± piosenkark±. Jej koncerty s± zawsze wype³nione energi± ¿yczliwo¶ci i mi³o¶ci±, a jej piosenki od dawna s± wyrazistym symbolem tego, co ukraiñskie ■ Nasze dziewczêta ze ¦winouj¶cia i ich opiekun i choreograf Izabela Gromek - ¦wi±tek zdoby³y pierwsze miejsce w 27 FESTIWALU TWÓRCZO¦CI DZIECIÊCEJ WOJSKA POLSKIEGO . TEATR TAÑCA GOTHIKA PO RAZ DRUGI Z RZÊDU ZOSTA£ LAUREATEM 27. FESTIWALU TWÓRCZO¦CI DZIECIÊCEJ WOJSKA POLSKIEGO ORAZ NAGRODY SPECJALNEJ POLSKIEJ GRUPY ZBROJENIOWEJ. TEATR TAÑCA GOTHIKA 🥇🏆 Liliana O¶mialowska, Nadia Guzik, Wiktoria Mokrzycka, Zofia Ta³anda, Hanna Pu¼niak, £ucja Drachal, Luiza Kradyna, Ida ¦wi±tek, Zuzanna Wlczak, Julia Tarnowska. Tytu³ widowiska tanecznego: "JESZCZE POLSKA NIE ZGINE£A, KIEDY MY ¯YJEMY" 🇵🇱 ■