POGODA

Reklama


Wydarzenia

My Music GROUP • Poniedziałek [22.07.2013, 08:05:57] • Europa

Premiera albumu The Boxer Rebellion – Promises

Premiera albumu The Boxer Rebellion – Promises

fot. My Music GROUP

"Promises" to tytuł najnowszego albumu brytyjskiej grupy The Boxer Rebellion i zarazem czwarty krążek w historii zespołu. Efektem 18-miesięcznej pracy w londyńskim studio jest w pełni kompletny album, na którym każdy dźwięk jest perfekcyjnie dopracowanym detalem. Płyta ukazuje, formację The Boxer Rebellion, zarówno jako zgraną stylistycznie grupę, ale także oddaje indywidualne umiejętności muzyków.

11 utworów o różnej dynamice i charakterze tworzy piękną muzyczną opowieść, z którą powinien się zapoznać każdy miłośnik prawdziwej sztuki. Narratorem tej historii jest charyzmatyczny wokalista Nathan Nicholson, którego głos w połączeniu z niezwykłymi melodiami buduje charakter poszczególnych piosenek. Album otwiera połyskujący stylem retro utwór "Diamonds", następnie przebijamy się przez mocną ścianę dźwięku we "Fragile" aby dotrzeć do piętrzących się w naszych uszach brzmień utworów "Low", "New York", po bardziej liryczne "Dream", aż do końcowego, pełnego emocji "Promises". The Boxer Rebellion stworzył gratkę dla wszystkich żądnych niebanalnych dźwięków, pełnych energii i twórczych zaskoczeń. Krążek jest sumą tego, co kochamy w muzyce najbardziej czyli charakteru, prawdy i bezwarunkowego zatracenia się w otchłań pięknych brzmień.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ W dniu 18 czerwca o godz. 11.00 w Auli SP1 przy Narutowicza 10 odbywa się gala finałowa Miejskiego Konkursu Fotograficznego na 80- lecie SP1. ■ Joanna Agatowska uzyskała absolutorium z tytułu wykonania budżetu miasta za rok 2024 ■ Po rozpatrzeniu raportu o stanie gminy miasto Świnoujście Prezydent Joanna Agatowska uzyskała votum zaufania od Rady Miasta ■ Pełna przejezdność drogi S3 przed wakacjami jest zagrożona, wykonawcy apelują do Premiera ■ Ryszard Grobelny; "bardzo niepokojącym zjawiskiem, także w Świnoujściu, jest stale spadający przyrost naturalny" ■ Nową formułę prezentacji raportu o stanie miasta omówił specjalny gość sesji - Ryszard grobelny. Raport dostępny jest w formie strony internetowej ■ Z powodu awarii jednego z promów typu „Bielik” obsługujących przeprawę „Warszów” pomiędzy wyspami Uznam i Wolin, kursowanie promów odbywa się obecnie w trybie nieregularnym. Zarząd Dróg Miejskich i Żeglugi informuje, że zespół techniczny pracuje nad jak najszybszym usunięciem usterki i przywróceniem promu do eksploatacji. Do czasu zakończenia naprawy pasażerów obsługuje wyłącznie jeden prom typu „Karsibór”. Oznacza to, że czas oczekiwania na przeprawę może się wydłużyć, szczególnie w godzinach szczytu ■ Podczas Dnia Dziecka w parku Zdrojowym trwała zbiórka na leczenie Adasia Orlika. Wolontariusze zebrali 9.308,37 zł, 176,97 euro, 2 korony czeskie i żeton do wózka ■ Byli pracownicy „Odry” spotkają się 28 czerwca o godz. 16:00 w Forcie Anioła – to coroczna okazja, by powrócić wspomnieniami do czasów, gdy zakład zatrudniał tysiące osób i tętnił życiem. W przeddzień Dnia Rybaka będzie czas na rozmowy, uśmiechy i integrację przy grillu ■