POGODA

Reklama


Wydarzenia

My Music GROUP • Poniedziałek [17.02.2014, 09:52:16] • Europa

Honey M – Hold Me Closer

HONEY M nie unika eksperymentów i nowych trendów w muzyce, czego dowodem jest jej pierwszy singiel "HOLD ME CLOSER".

Numer jest utrzymany w klimacie house, vocal-house, odmienny niż brzmienie jej dotychczasowych klubowych setów. Utwór opowiada o uczuciach kobiety wobec pewnego faceta , o jej zauroczeniu i fascynacji.
HONEY M to utalentowana dj-ka pochodząca ze Śląska. Swoje pierwsze kroki na scenie klubowej stawiała w roku 2001 (wówczas była to tylko zabawa i przygoda z gramofonami). Dziś gra profesjonalnie, stale doskonaląc swoje umiejętności w największych klubach w całej Polsce. W swoich setach prezentuje głównie muzykę House, Tech-House, Progressive-House. Inspiracją są dla niej niewątpliwie jedni z najlepszych dj na świecie, m.in. Hardwell, Bastian van Shield, Showtek, Afrojack, Fedde le Grande i wielu innych . Honey M przywiązuje dużą uwagę do technicznego brzmienia swoich setów. Zamiłowanie do muzyki oraz grania sprawiło, że płyta winylowa stała się jej nieodłącznym elementem. Perfekcyjnie dobiera i miksuje utwory, które tworzą niepowtarzalny klimat na każdej imprezie.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Komunikat prasowy, 1 lutego 2026 r. – aktualizacja 10:00, Ruch pociągów trakcją elektryczną po obu torach jest już możliwy na całej trasie między Świnoujściem a Szczecinem Dąbiem. Wszystkie linii kolejowe w regionie są przejezdne. Od poniedziałku ekipy techniczne Polskich Linii Kolejowych walczyły całymi dniami i nocami ze skutkami bezprecedensowego zjawiska pogodowego. Fala intensywnego marznącego deszczu spowodowała niespotykane dotąd na tę skalę oblodzenie. W terenie pracowały pociągi sieciowe i lokomotywy osłonowe. Skuto lód na setkach kilometrów sieci trakcyjnej oraz na dziesiątkach rozjazdów. Przywrócono ruch pociągów trakcją elektryczną na wielu ważnych liniach w regionie: 351 Krzyż – Stargard – Szczecin Dąbie – Szczecin Główny, 404 Białogard – Kołobrzeg, 405 Szczecinek – Piła, 202 Stargard – Runowo Pomorskie, 273 Szczecin – Kostrzyn oraz 401 Szczecin Dąbie – Świnoujście ■ Kwalifikacja wojskowa 2026 w Świnoujściu odbędzie się od 25 lutego do 6 marca. Komisja lekarska będzie pracować w hotelu przy Amfiteatrze przy ulicy Chopina 30. Wezwania dotyczą m.in. mężczyzn z rocznika 2007, osób bez określonej kategorii wojskowej oraz kobiet z kwalifikacjami przydatnymi w wojsku ■