POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [19.09.2015, 06:40:28] • Świnoujście

Awantura na działkach! Dwóch mężczyzn dotkliwie pobiło 60- latka!

Awantura na działkach! Dwóch mężczyzn dotkliwie pobiło 60- latka!

fot. Sławomir Ryfczyński

60- latek z obrażenia w szpitalu- to efekty pobicia do którego doszło na terenie ogródków działkowych. Dwóch jak dotąd nieznanych sprawców napadło na starszego mężczyznę. Obrażenia były na tyle dotkliwe, że 60- latek trafił do szpitala. Teraz policja prowadzi działania mające na celu ustalenie sprawców.

Policja została wezwana do szpitala miejskiego, gdzie przebywał mężczyzna. Z jego relacji wynikało, że napadło go dwóch mężczyzn.

- W poniedziałek w godzinach wieczornych interweniowaliśmy w Szpitalu Miejskim, gdzie został przywieziony z obrażeniami 60-letni mieszkaniec Świnoujścia. W rozmowie z pokrzywdzonym ustaliliśmy, że podczas pobytu na ogrodach działkowych został on pobity przez dwóch mężczyzn. Będziemy w tej sprawie prowadzić czynności mające na celu ustalenie sprawców tego czynu- informuje oficer prasowy KMP w Świnoujściu st. asp. Beata Olszewska.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Gość • Sobota [19.09.2015, 20:03:32] • [IP: 37.8.215.**]

tekst o pobiciu na działkach a tu o Sm coś piszą frustraci. Co ma Sm do działek, po zarządem ogrodów działkowych. Jak tam tak niebezpiecznie to niech sobie ochronę wynajmą

Gość • Sobota [19.09.2015, 15:54:48] • [IP: 178.238.249.**]

IP251*** jeśli chciałeś być śmieszny to nic z tego.Jesteś żałosny i ograniczony a dowodem tfuj wpis.

Gość • Sobota [19.09.2015, 15:38:43] • [IP: 62.69.253.**]

Do buraka z 12.35, - niewiem co robisz gościu (lub gościówo) zawodowo, ale jesteś tępy(a) jak baran. Twój punkt widzenia jest jak patrzenie w klozet a" normalne porządne wypłaty" to się każdemu należą za pracę. Jesteś jak sądzę mieszkańcem budynkuSM to jak ci się nie podoba to kup sobie mieszkanie Bornem lub willę o ile masz normalną porządną wypłatę.

Burek • Sobota [19.09.2015, 14:41:21] • [IP: 46.112.107.***]

Do miłośnika procesji. Chodzą w mieście słuchy, że powstanie Dorażna Instytucja ds. Zwalczania Dewiacji. Bo, że dewiant jesteś łosiu to nie ulega żadnej wątpliwości. Zapewne podniecasz się i dostajesz orgazmu na samą myśl o procesji. Dlatego piszesz o tych procesjach do znudzenia.

Gość • Sobota [19.09.2015, 13:58:44] • [IP: 85.30.184.***]

stawiam na Wl*

Gość • Sobota [19.09.2015, 12:35:05] • [IP: 94.254.209.***]

To prawda że SM w naszym mieście powinna być zlikwidowana. Pracowałem w UM i to prawda, że panowie nie mają szacunku i nie shanbili się nigdy pracą. Ludzie mają oczy i mają rację by ukrócić te nieróbstwo. Mało tego pracownicy SM często śmiali się szyderczo z mieszkańców przy plotkowaniu w palarni. Jeszcze jakby pracowali w czynie społecznym, to można przymnknąć oko. Oni jednak biorą za te nieróbstwo normalne porządne wypłaty i to za nasze pieniądze. Dla przykładu można porównać pracę również Strażników ale ze Straży Pożarnej. Są praktycznie wszędzie i zawsze służą pomocą. Tacy ludzie są potrzebni i szanowani, a nie banda nierobów i złodziei.

wrroclawiak • Sobota [19.09.2015, 12:09:16] • [IP: 185.5.99.**]

Skończą się rządy Żmurkiewicza i skończy się Straż Miejska. Nigdy nie wyszli nawet na patrol w mieście i tylko się wożą. Na szczęście już nie długo i będą musieli szukać sobie nowej pracy. Żaden pracodawca nie weźmie takich nierobów pod swoje skrzydła.

Gość • Sobota [19.09.2015, 11:56:03] • [IP: 37.8.215.***]

Przeciez karetka stała przy działkach ponad godzinę, a policja byla tam najpierw(widziałam moment przyjazdu a godzinę pozniej nadal tam stala z wlączoną sygnalizacją) więc jaka policja została wezwana do szpitala?

Gość • Sobota [19.09.2015, 10:14:02] • [IP: 83.20.242.**]

więc się pilnuj

Gość • Sobota [19.09.2015, 09:53:46] • [IP: 31.61.138.***]

Na tych działkach to się cały czas coś dzieje albo się biją albo kradną a najgorsze w tym wszystkim jest to że przecież mogła tam zostać pobita staruszka ! A to mogła być wasza matka przecież ! A co by to było jakby procesja została na tych działkach pobita ?

Gość • Sobota [19.09.2015, 09:43:57] • [IP: 95.129.228.***]

W Świnoujsciu Rządzi Komunistyczna SLD i Ona Powołała Straz Miejską

Gość • Sobota [19.09.2015, 09:41:47] • [IP: 62.69.251.**]

Za malo straznikow miejskich!

Gość • Sobota [19.09.2015, 08:57:26] • [IP: 62.69.251.***]

To moze oznaczać tylko jedno: islamscy imigranci już tu są i biją prawdziwych, ciężko pracujacych polaków

Gość • Sobota [19.09.2015, 08:39:26] • [IP: 50.7.78.**]

To nie mogli tak zrobić, żeby nie pobić, tylko zrobili tak, że pobili?

Gość • Sobota [19.09.2015, 08:38:59] • [IP: 178.238.251.***]

kto to ?

Gość • Sobota [19.09.2015, 08:36:12] • [IP: 46.112.170.***]

a na których działkach może napiszecie

Gość • Sobota [19.09.2015, 08:33:31] • [IP: 83.21.28.**]

bydlo mieszka w tym miescie i zdania nie zmienie powinni do takich strzelac !!

Gość • Sobota [19.09.2015, 08:31:12] • [IP: 31.1.208.**]

NASZA POLICJA ZA CIENKA JEST BY DAĆ SOBIE RADE Z TAK TRUDNĄ SPRAWĄ JAK USTALENIE SPRAWCÓW POBICIA ONI NAWET NIE PODOŁALI ZŁAPAĆ SPRAWCÓW STRZELANINY !!

Burek • Sobota [19.09.2015, 08:11:35] • [IP: 46.112.248.**]

Scenariusz zapewne był taki jak zwykle; panowie razem spożywali alkohol, jak to na działkach bywa, pobity koleś nie chciał postawić to spuścili mu bęcki. Ale co do tego ma Straż Miejska, szoferzy Żmurkiewicza i urzędasów, sam burmistrz, 98% katolików i Ryś?. Czyżby razem pili?.

Gość • Sobota [19.09.2015, 08:01:56] • [IP: 37.8.215.**]

Gość Sobota [19.09.2015, 07:36:06] [IP: 89.66.202.*** w Kamieniu SM zajmowała się tylko fotoradarami, od stycznia tracą tą możliwość, a że Kamień jest najardziej zadłużonym miastem więc pozbywają się ludziktozy nie będą łatać dziur w budżecie, , U nas powinno wprost przeciwnie - zwiększyć się ilość SM bo 4 osoby maomogą a i tak w tym roku sporo ich było widać, zwłaszcza przy pijaczkach.

Gość • Sobota [19.09.2015, 07:44:57] • [IP: 80.245.179.***]

Czy to Ryś się wreszcie dojgrał ??

Alleluja i do przodu ! • Sobota [19.09.2015, 07:37:13] • [IP: 81.190.16.**]

Katolicka Polska w 98%.

Gość • Sobota [19.09.2015, 07:36:06] • [IP: 89.66.202.***]

W Kamieniu Pomorskim radni zagłosowali za rozwiązaniem Straży Miejskiej(11 za i 1 przeciw). Czas zrobić to samo w Świnoujsciu. Problem w tym że u nas to szoferzy Żmurkiewicza i urzędasów, a w Kamieniu sam burmistrz dał radnym propozycję i przyzwolenie na zlikwidowanie tej formacji.

Oglądasz 1-23 z 23
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Stowarzyszenie Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego opracowuje plan zrównoważonej mobilności miejskiej do roku 2030. Mieszkańcy naszego miasta będą mieli możliwość zabrania głosu 6 lutego od godziny 17:00 do 20:00 w MDK. Zainteresowanych zapraszamy! Dzięki konsultacjom zostanie przygotowana diagnoza - uzyskanie zwrotnej informacji o oczekiwaniach, potrzebach, obawach, preferencjach, pozwalająca na postawienie roboczych hipotez dotyczących celów strategicznych, do późniejszej weryfikacji w ramach badań i ekspertyz ■ Od 1 lutego w Świnoujściu działa stacja dializ. Po tym, jak pod koniec ubiegłego roku z prowadzenia stacji zrezygnowała prywatna firma, pacjenci musieli dojeżdżać do najbliższej jednostki w Szczecinie ■ Zanim w tunelu pod Świną pojadą samochody, władze miasta chcą zaprosić mieszkańców do podwodnego spaceru pomiędzy wyspami. Nie znamy jeszcze terminu tej przechadzki. Prezydent Świnoujścia konsultuje datę z wykonawcą tunelu ■ Na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Nowokarsiborskiej nie będzie ronda lecz skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną ■ Od najbliższego piątku, 27 stycznia wznawia działalność stacja dializ w Świnoujściu ■ Kiedy 8 lat temu przygotowywana była dokumentacja projektowa przebudowy ulicy Wojska Polskiego na odcinku od ulicy Leśmiana do ulicy Matejki projektant uwzględnił zatoczkę dla przystanku autobusowego przy ul. Wojska Polskiego vis’a vis Urzędu Miasta (budynek12). Przystanek powstał, ale nie taki jak przewidywał projekt. Miała być zatoka autobusowa a wyszedł przystanek przychodnikowy, który przy okazji blokuje ruch samochodów. Czy to przypadek, nie sądzę... Konia z rzędem więc temu kto wytłumaczy dlaczego w tak newralgicznym miejscu autobusy miejskie nie mogą schować się spokojnie w zatoczce przy jezdni. Powstaje więc pytanie kto zdecydował i zmienił na gorsze rozwiązanie ■ Dramatyczny wypadek na S3 w pobliżu Skwierzyny. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką zginął 44 - letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 - letnia córka ■ Tragiczny wypadek wydarzył się na S3 w pobliżu miejscowości Skwierzyna w województwie lubuskim na drodze prowadzącej do Zielonej Góry. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką amerykańskiej armii zginęli na miejscu 44 – letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 – letnia córka. Zdjęcia z miejsca wypadku są wstrząsające. Widać na nich, że po kamperze którym podróżowały ofiary wypadku zostało jedynie podwozie. 44 – latek był znanym nie tylko w Świnoujściu ale także w całej Polsce miłośnikiem i pasjonatem caravaningu ■ Wygląda na to, że zeszłoroczne liście będą nam towarzyszyć przez całą zimę. Dopóki nie rozwieje ich wiatr lub nie usuną wiosenne porządki. Miasto, w bardzo wielu punktach pokryte jest liśćmi w różnym stopniu rozkładu. Zależnie od pogody, albo wirują unoszone podmuchami wiatru, albo, po dłuższych opadach, które mamy od kilku dni, zalegają na chodnikach, przy krawężnikach, na skwerach. A przecież tak niewiele trzeba, aby było czyściej, ładniej... ■ Spłonął punkt gastronomiczny na promenadzie! Świadkowie pożaru usłyszeli huk. Zobacz film! ■ Na pomoc pogorzelcom z Kodrąbka W domu państwa Piątkowskich wybuchł pożar, który pozbawił ich całego dorobku. Z ogniem, który wybuchł rano, walczyło 7 zastępów Straży Pożarnej, jednak po ugaszeniu zostało tylko pogorzelisko. Państwo Piątkowscy zdołali opuścić płonący dom, lecz nie zdążyli zabrać ze sobą niczego - uciekli z pożaru w piżamach. Żeby znów mogli zamieszkać pod własnym dachem, trzeba przeprowadzić gruntowny remont całego domu, kupić meble i sprzęty, które spłonęły. Konieczna jest wymiana wszystkich drzwi, okien, podłóg, trzeba skuć tynki i położyć je od nowa, wymalować, wymienić instalację elektryczną i wiele innych rzeczy. Dlatego została zorganizowana akcja zbierania pieniędzy na rzecz pogorzelców z Kodrąbka, liczy się każda złotówka, nie bądźmy obojętni wobec tej tragedii. https://zrzutka.pl/jmufu4 ■