POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [19.02.2014, 11:33:30] • Świnoujście

Kierowca seata nie wyhamował i uderzył w hyundaia

Kierowca seata nie wyhamował i uderzył w hyundaia

fot. Sławomir Ryfczyński

Kierowca jadący ulicą Wojska Polskiego tuż przed skrzyżowaniem z ulicą 11 listopada nie wyhamował i uderzył w jadącego przed nim hyundaia.

Do kolizji doszło przed godziną 11.00. W wyniku kolizji uszkodzony został przód seata.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 30, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 30

Gość • Piątek [21.02.2014, 14:55:20] • [IP: 95.129.226.**]

...do właściciela samochodu... wymień na lepszy model... Samochód też!!

Gość • Piątek [21.02.2014, 12:55:15] • [IP: 91.151.139.**]

Tylko rondo jest najbezpieczniejszym rozwiązaniem w mieście a nie skrzyżowania z drogą w utrzymaniu sygnalizacją świetlną. Seatem jechał wyjątkowy tępak.

Gość • Piątek [21.02.2014, 01:59:51] • [IP: 62.69.241.***]

NAJWAŻNIEJSZE JEST TO ŻE, NIKOMU NIC SIĘ NIE STAŁO. SAMOCHÓD RZECZ NABYTA, A WY PASKUDNE KOMENTATORSKIE HIENY JESTEŚCIE GORSI OD MENDY SPOŁECZNEJ TYLKO SAMA KRYTYKA I MĄDROŚCI A SŁOMA WAM Z BUTÓW WYSTAJE. !!.

Gość • Czwartek [20.02.2014, 23:24:05] • [IP: 80.245.182.***]

No i kierowca suva dostanie mandat

Gościu • Czwartek [20.02.2014, 10:58:20] • [IP: 83.25.119.***]

Proponowałbym bym udać się kierowcy Seata do Pani Wiceprezydent po poradę jak wybrnąć z kłopotliwej sytuacji

Gość • Czwartek [20.02.2014, 07:19:39] • [IP: 80.245.176.***]

santa fe to santa fe...

Czesiek Czechosław • Środa [19.02.2014, 22:13:20] • [IP: 88.156.233.***]

Dlaczego mi w moich komentarzach się sprzeczacie?! Mają być nowe ronda, które zapewniają, ułatwiają bezpieczeństwu (szczególnie podczas jazdy po jezdni), skracają ruch drogowy (które umożliwiają wygodną, szybką i bezpieczną jazdę bez sygnalizatora świetlnego) i koniec!

Gość • Środa [19.02.2014, 21:07:11] • [IP: 193.200.150.***]

111. - Czyli wychodzi, że jednak nie dobry kierowca.

Gość • Środa [19.02.2014, 20:52:19] • [IP: 213.158.222.***]

no cóż szybcy i wściekli w wersji polskiej czyli najpierw szybki a teraz wściekły

Gość • Środa [19.02.2014, 20:46:47] • [IP: 95.129.226.**]

Gość • Środa [19.02.2014, 19:42:26] • [IP: 79.186.111.***] Teraz widzę jacy" znaffcy" tu wypisują swoje uwagi. Prowadził mężczyzna a nie kobieta. JECHAŁA KOBIETA Z DZIECKIEM!!

Gość • Środa [19.02.2014, 19:42:26] • [IP: 79.186.111.***]

Teraz widzę jacy" znaffcy" tu wypisują swoje uwagi. Prowadził mężczyzna a nie kobieta, dobry kierowca (znam człowieka) dużo jeździ po naszym mieście. A ulica szczególnie przy mokrej nawierzchni (a taka była) jest zdradliwa bo śliska. A prawda jest taka że najlepszy kierowca może być uczestnikiem zdarzenia drogowego. Trzeba jeździć ostrożnie!!

Gość • Środa [19.02.2014, 19:39:46] • [IP: 95.129.226.**]

Jakie ronda, ludzie... facet stał na czerwonym ona na prostej drodze centralnie wiechała mu w d..ę :)

Gość • Środa [19.02.2014, 18:01:45] • [IP: 193.200.150.***]

Gówniany kierowca, a nie gówniana ulica. Dobry jeździec, to i na szkapie pogalopuje.

Gość • Środa [19.02.2014, 17:45:22] • [IP: 80.245.179.***]

ul. Wojska Polskiego w fatalnym stanie. Szczególnie odcinek między ul. Konopnickiej i ul. Pułaskiego. Wojsko Polskie powinno wnioskować o zmianę nazwy ulicy.

Gość • Środa [19.02.2014, 16:52:38] • [IP: 83.11.255.***]

To kobieta kierowała barany

Gość • Środa [19.02.2014, 16:11:25] • [IP: 62.69.231.***]

Gówniany samochód, że tak się złożył.

Gość • Środa [19.02.2014, 16:11:03] • [IP: 62.69.231.***]

Gość  Środa [19.02.2014, 14:28:00]  [IP: 193.110.130.***] - Są tam ronda, bo wszędzie dookoła gdzie się nie odwrócę, to same lelepety.

Gość • Środa [19.02.2014, 15:13:25] • [IP: 93.94.186.***]

na pewno baba...

Gość • Środa [19.02.2014, 14:32:10] • [IP: 95.129.226.**]

...to baba !!

Gość • Środa [19.02.2014, 14:31:51] • [IP: 37.109.81.***]

Cofanko bylo

Gość • Środa [19.02.2014, 14:28:00] • [IP: 193.110.130.***]

Do Gość • Środa [19.02.2014, 14:05:38] • [IP: 62.69.231.**] - pojedź gdzieś na zachód (np. do Niemiec czy Holandii) a zobaczysz jak dużo rond tam jest, szczególnie w mniejszych miejscowościach - nie trzeba świateł, bezpieczne, samorozładowujące korki skrzyżowanie

Gość • Środa [19.02.2014, 14:05:38] • [IP: 62.69.231.**]

Co wy z tymi rondami, małe miasto a wy wszędzie byście chcieli ronda, po ktorych i tak nie umiecie jeźdić, włączcie myślenie lepiej -to nic nie boli.

Gość • Środa [19.02.2014, 14:03:14] • [IP: 80.245.184.***]

burak ma nauczkę tylko drugiego auta szkoda...

Gość • Środa [19.02.2014, 13:36:23] • [IP: 93.154.193.***]

Rondo rondo rondo!!

Czesiek Czechosław • Środa [19.02.2014, 13:26:53] • [IP: 88.156.233.***]

Witam. Niedawno na ulicy Matejki 1D wybudowano nowoczesny sklep hipermarket" Kaufland". Najgorsze i pechowe miejsce (skrzyżowanie) to przy tym właśnie sklepie - zbieg ulic Matejki, 11 Listopada oraz Gdańska. Czekam jak się wydarzy kolejna tragedia. Ja pamiętam z dawnych czasów 2003 roku, gdy motocyklista jechał za szybko, powyżej 60 km/h, gdyż uderzył w latarnię, wywrócił się i zmarł. Byłem na jego pogrzebie. Bardzo młody chłopak. Aż się łezka w oku kręci. Dlaczego z tym miasto nic nie robi?! Moim zdaniem powinno powstać rondo. I niech Świnoujście się zastanowi, że rondo zapewnia bezpieczeństwo i wygodę (bez sygnalizacji świetlej). I więc apeluję do wszystkich mieszkańców, żeby się zastanowiło, jak i prezydent. Miłego dnia życzę i proszę bardzo się zastanowić nad tym tematem niecodziennym.

Oglądasz 1-25 z 30
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Stowarzyszenie Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego opracowuje plan zrównoważonej mobilności miejskiej do roku 2030. Mieszkańcy naszego miasta będą mieli możliwość zabrania głosu 6 lutego od godziny 17:00 do 20:00 w MDK. Zainteresowanych zapraszamy! Dzięki konsultacjom zostanie przygotowana diagnoza - uzyskanie zwrotnej informacji o oczekiwaniach, potrzebach, obawach, preferencjach, pozwalająca na postawienie roboczych hipotez dotyczących celów strategicznych, do późniejszej weryfikacji w ramach badań i ekspertyz ■ Od 1 lutego w Świnoujściu działa stacja dializ. Po tym, jak pod koniec ubiegłego roku z prowadzenia stacji zrezygnowała prywatna firma, pacjenci musieli dojeżdżać do najbliższej jednostki w Szczecinie ■ Zanim w tunelu pod Świną pojadą samochody, władze miasta chcą zaprosić mieszkańców do podwodnego spaceru pomiędzy wyspami. Nie znamy jeszcze terminu tej przechadzki. Prezydent Świnoujścia konsultuje datę z wykonawcą tunelu ■ Na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Nowokarsiborskiej nie będzie ronda lecz skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną ■ Od najbliższego piątku, 27 stycznia wznawia działalność stacja dializ w Świnoujściu ■ Kiedy 8 lat temu przygotowywana była dokumentacja projektowa przebudowy ulicy Wojska Polskiego na odcinku od ulicy Leśmiana do ulicy Matejki projektant uwzględnił zatoczkę dla przystanku autobusowego przy ul. Wojska Polskiego vis’a vis Urzędu Miasta (budynek12). Przystanek powstał, ale nie taki jak przewidywał projekt. Miała być zatoka autobusowa a wyszedł przystanek przychodnikowy, który przy okazji blokuje ruch samochodów. Czy to przypadek, nie sądzę... Konia z rzędem więc temu kto wytłumaczy dlaczego w tak newralgicznym miejscu autobusy miejskie nie mogą schować się spokojnie w zatoczce przy jezdni. Powstaje więc pytanie kto zdecydował i zmienił na gorsze rozwiązanie ■ Dramatyczny wypadek na S3 w pobliżu Skwierzyny. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką zginął 44 - letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 - letnia córka ■ Tragiczny wypadek wydarzył się na S3 w pobliżu miejscowości Skwierzyna w województwie lubuskim na drodze prowadzącej do Zielonej Góry. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką amerykańskiej armii zginęli na miejscu 44 – letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 – letnia córka. Zdjęcia z miejsca wypadku są wstrząsające. Widać na nich, że po kamperze którym podróżowały ofiary wypadku zostało jedynie podwozie. 44 – latek był znanym nie tylko w Świnoujściu ale także w całej Polsce miłośnikiem i pasjonatem caravaningu ■ Wygląda na to, że zeszłoroczne liście będą nam towarzyszyć przez całą zimę. Dopóki nie rozwieje ich wiatr lub nie usuną wiosenne porządki. Miasto, w bardzo wielu punktach pokryte jest liśćmi w różnym stopniu rozkładu. Zależnie od pogody, albo wirują unoszone podmuchami wiatru, albo, po dłuższych opadach, które mamy od kilku dni, zalegają na chodnikach, przy krawężnikach, na skwerach. A przecież tak niewiele trzeba, aby było czyściej, ładniej... ■ Spłonął punkt gastronomiczny na promenadzie! Świadkowie pożaru usłyszeli huk. Zobacz film! ■ Na pomoc pogorzelcom z Kodrąbka W domu państwa Piątkowskich wybuchł pożar, który pozbawił ich całego dorobku. Z ogniem, który wybuchł rano, walczyło 7 zastępów Straży Pożarnej, jednak po ugaszeniu zostało tylko pogorzelisko. Państwo Piątkowscy zdołali opuścić płonący dom, lecz nie zdążyli zabrać ze sobą niczego - uciekli z pożaru w piżamach. Żeby znów mogli zamieszkać pod własnym dachem, trzeba przeprowadzić gruntowny remont całego domu, kupić meble i sprzęty, które spłonęły. Konieczna jest wymiana wszystkich drzwi, okien, podłóg, trzeba skuć tynki i położyć je od nowa, wymalować, wymienić instalację elektryczną i wiele innych rzeczy. Dlatego została zorganizowana akcja zbierania pieniędzy na rzecz pogorzelców z Kodrąbka, liczy się każda złotówka, nie bądźmy obojętni wobec tej tragedii. https://zrzutka.pl/jmufu4 ■