POGODA

Reklama


Wydarzenia

My Music GROUP • Czwartek [06.03.2014, 09:18:10] • Europa

Niespodziewany duet: Alain Clark & Mezo - Whatever

Są duety, które zapisują się w historii muzyki rozrywkowej. Duety niespodziewane, zaskakujące, duety niezapomniane. My Music Group ma ogromny zaszczyt być częścią międzynarodowego projektu dwóch znakomitych artystów.

Alain Clark, znany w naszym kraju z takich hitów, jak: Back in my world czy Lose Ourselves (utwory znalazły się na albumie LIVE IT OUT) zaprosił do współpracy jednego z najpopularniejszych artystów ostatnich lat - Mezo.

Co mogło powstać z tak zaskakującego duetu dwóch utalentowanych muzyków? Odpowiedź jest prosta: murowany hit wiosny 2014!

Prace nad Whatever trwały kilka tygodni. Przejmujący tekst jest wynikiem długich i częstych rozmów artystów nad wspólnym projektem. Nie jest częstym, aby dwie silne sceniczne osobowości z taką łatwością dążyły do stworzenia wspólnego utworu.

Jesteśmy przekonani, że Whatever spodoba się również i Wam!


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ PILNE Zmiana terminu konsultacji: Nowy termin spotkania: 15 i 16 kwietnia o godz. 17.00 Galeria Art przy ul. Wojska Polskiego 1/1 ■ Spotkania wojewodów dla mieszkańców w każdym powiecie, scenariusze zajęć dla uczniów i seniorów oraz lekcje o bezpieczeństwie i urzędzie wojewódzkim połączone ze zwiedzaniem – wszystko po to, aby każdy w regionie wiedział, jak należy się zachować w przypadku powodzi, zatrucia wody, przerwy w dostawie prądu czy sytuacji wojennej. - Przechodzimy do kolejnego etapu realizacji ustawy o Ochronie Ludności i Obronie Cywilnej – mówi wojewoda Adam Rudawski. – W ubiegłym roku przeszkoliliśmy z zakresu ustawy wójtów, burmistrzów i prezydentów z regionu. W tym roku zorganizujemy dla nich zajęcia przypominające, ale naszym głównym celem na najbliższe miesiące jest edukacja mieszkańców. Zależy nam, aby każdy wiedział, jak należy się zachowywać w przypadku różnego rodzaju kryzysów. Najważniejsze jest bowiem opanowanie i spokój, a te będą nam towarzyszyć tylko wtedy, kiedy będziemy mieć odpowiednią wiedzę ■ W Ognicy nad Świną powstanie punkt turystyki rowerowej, pieszej i wodnej z placem do organizacji festynów. Firma ze Świnoujścia już rozpoczęła jego budowę ■