POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [11.07.2014, 11:11:58] • Kołobrzeg

Ania Lewandowska i Joanna Jabłczyńska aktywnie w Kołobrzegu!

Ania Lewandowska i Joanna Jabłczyńska aktywnie w Kołobrzegu!

fot. Organizator

Już w najbliższy piątek w Kołobrzegu stanie strefa ogólnopolskiej akcji społecznej Pomoc Mierzona Kilometrami. Od piątku 11 lipca do niedzieli 13 lipca na plaży centralnej przy Molo zostanie stworzona specjalna strefa T-Mobile, w której głównym celem będzie zainspirowanie odwiedzających ideą projektu Na gości czekać będą ambasadorki akcji: Joanna Jabłczyńska, i Anna Lewandowska.

W strefie T-Mobile, uczestnicy zmierzą się w konkurencjach z wykorzystaniem bieżni oraz rowerków stacjonarnych, a także poznają kilka istotnych faktów odnośnie aktywnego trybu życia. Wszystkie zaplanowane działania podczas eventów wspierających mają udowodnić, że wakacje spędzone nad morzem to nie tylko leżakowanie, ale również możliwość aktywnego pomagania.


Pełne informacje znajdą Państwo pod tym adresem: http://t.co/1xg3JiR8uF

Zapraszamy także serdecznie do śledzenia nas na Twitterze:
www.twitter.com/TMobilePolska oraz na Fanpage’u akcji Pomoc Mierzona Kilometrami na Facebooku: https://www.facebook.com/PomocMierzonaKilometrami.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Zaproszenie na obchody Narodowego Dnia Zwycięstwa 8 maja 2025 r. Uroczystość rozpocznie o godz. 11.00 na Placu Słowiańskim pod pomnikiem „Bohaterom Walki o Niepodległość Rzeczpospolitej” poprzez złożenie kwiatów przez władze administracyjne i samorządowe, służby mundurowe, poczty sztandarowe, delegacje organizacji, związków, stowarzyszeń, szkół oraz mieszkańców i gości. Druga część uroczystości odbędzie się o godzinie 11.30 na Cmentarzu Komunalnym w Świnoujściu przy „Kwaterze Wiecznego Spoczynku Weteranów II Wojny Światowej” ■