POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [25.02.2015, 17:22:48] • Świnoujście

Remisowy sparing „Prawobrzeża”

Remisowy sparing „Prawobrzeża”

fot. UKS PRAWOBRZEŻE Świnoujście

W niedziele, 23.02 2014 drużyna UKS-u „Prawobrzeża” Świnoujście rozegrała sparing, który był kolejnym sprawdzianem przed inauguracją rundy rewanżowej rozgrywek o mistrzostwo A- klasy. Rywalem świnoujskiej drużyny był zaprzyjaźniony „Zalew” Stepnica. Mecz został podzielony na trzy tercje po 30 min. co dało obu trenerom sprawdzenie większej ilości zawodników. W pierwszej odsłonie spotkania zawodnicy ze Świnoujścia byli strona przeważająca, i stworzyli sobie mnóstwo dogodnych sytuacji do strzelenia bramki, jednak w ich wykończeniu zabrakło szczęścia i koncentracji.

W bramce uksiakow niezwykle pewnym punktem drużyny był bramkarz Oskar Chrzanowski, który bardzo dobrze asekurował linie obrony i popisywał się pewnymi interwencjami na linii bramkowej jak i na przedpolu. Druga tercja to również lekka przewaga Świnoujścian, ale tym razem zakończona bramkami. Swoje bramki strzelili młodzi podopieczni trenera Łukasza Kupczyka: Krystian Rogowicz i Daniel Frątczak. Zadowolony z drugiej części spotkania był trener Michał Stelmaszczyk, który chwalił swoich podopiecznych za styl gry i zaangażowanie. W trzeciej tercji spotkania w poczynania gospodarzy wdarł się chaos , który skrzętnie wykorzystali przyjezdni wygrywając te cześć spotkania 2 do 0 i tym samym remisując cale spotkanie 2 do 2. W grze zawodników „Prawobrzeża” można zauważyć znaczna poprawę szczególnie w konstruowaniu akcji, lecz niestety brakuje skuteczności. Nad tym elementem gry dalej będzie pracował sztab trenerski świnoujskiego klubu. Warto również wspomnieć że w meczach kontrolnych oprócz strzelców bramek którymi byli juniorzy, wprowadzani do gry są bracia Szewczykowie jak i najmłodszy w tej grupie 16-letni Dominik Urbański. Kolejny mecz sparingowy UKS rozegra w środę 26 lutego w Kamieniu Pomorskim z tamtejszym „Gryfem”. Początek spotkania godz. 18.00 boisko w Kamieniu Pomorskim.


Sponsorem Głównym jest firma Polskie LNG S.A.

Sponsorzy- Terminal Promowy Świnoujście Sp. z o.o., Langat Dariusz Dendor.


komentarzy: 5, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-5 z 5

Gość • Czwartek [26.02.2015, 17:28:58] • [IP: 93.94.190.***]

budowa ma ruszyć w połowie marca więc runda jesienna na własnych obiekcie zagra Prawobrzeze z tego co móiwli ludzie

Gość • Czwartek [26.02.2015, 10:40:08] • [IP: 93.94.190.***]

budowa ruszy lada dzień :)

Gość • Czwartek [26.02.2015, 08:16:46] • [IP: 31.61.138.***]

Nie moge sie doczekac tego boiska na warszowie i zwycienstw druzyny Prawobrzeza na tym boisku ;)

Gość • Środa [25.02.2015, 21:40:49] • [IP: 93.94.190.***]

w lipcu oczy Ci wyjdą jak na Warszówku zbudują, nawet człowieczku nie znasz nazwa a pytasz o boisko...

Rozsądny • Środa [25.02.2015, 20:10:50] • [IP: 92.42.117.**]

kiedy boisko na Warszówku?

Oglądasz 1-5 z 5
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ W niedzielę, 14 grudnia 2025 roku, wejdzie w życie nowy roczny rozkład jazdy pociągów. Na Pomorzu Zachodnim przewidziano w nim wiele nowości poprawiających możliwość dojazdów do szkół i uczelni czy pracy, a także ułatwiających podróżowanie po regionie. Szczecin-Świnoujście późnym wieczorem. Na trasie Szczecin–Świnoujście w nowym rozkładzie jazdy pozostaną uruchomione w czerwcu br. późnowieczorne połączenia w obu kierunkach o nazwie „Wiatrak”. Szczególnie wieczorny pociąg ze Szczecina do Świnoujścia okazał się sporym sukcesem, gdyż codziennie z tego połączenia korzysta przeciętnie 70 osób. Dodatkowo uruchomiona zostanie jedna para nowych pociągów w godzinach porannych, a wczesnoporanne pociągi ze Świnoujścia do Szczecina będą kursowały codziennie, czyli w terminie rozszerzonym względem obecnego rozkładu jazdy. Pozwoli to mieszkańcom i turystom także w weekendy i święta dojechać m.in. do Szczecina Dąbia na przesiadki do pociągów dalekobieżnych wyjeżdżających ze Szczecina np. do Warszawy (w tym na express Chrobry i pociąg Pendolino). Łącznie na trasie Szczecin–Świnoujście w nowym rozkładzie jazdy w dni robocze uruchamianych będzie 14 par pociągów regionalnych, a w weekendy 12 par, co oznacza, że przez większą część dnia pociągi na tej trasie kursować będą co godzinę ■ Świnoujście: 38-latek z powiatu kamieńskiego kradł logotypy samochodów w centrum miasta. Kilkanaście pojazdów pozbawionych emblematu. Policja zbiera kolejne zgłoszenia. Straty dotyczą głównie aut marek premium, a w niektórych modelach Mercedesa wyrwany emblemat był jednocześnie częścią czujnika jednego z systemów wspomagających. Policja zatrzymała 38-latka i wciąż przyjmuje zgłoszenia od właścicieli uszkodzonych pojazdów. Z samochodów znikały znaki rozpoznawcze takich marek jak Mercedes, Volkswagen, Ford, Toyota czy BMW. W autach wyższej klasy wartość takich elementów potrafi być wyjątkowo wysoka. Kradzieże odnotowano na kilku odcinkach centrum: przy ulicy Konstytucji 3 Maja, przy ulicy Wyspiańskiego oraz na osiedlu Platan. Do funkcjonariuszy zgłosiło się już kilkanaście osób, choć liczba poszkodowanych może być większa. Sprawca został namierzony i zatrzymany. 38-letni mieszkaniec powiatu kamieńskiego trafił do policyjnego aresztu ■