POGODA

Reklama


Wydarzenia

Sony Music • Czwartek [26.02.2015, 09:23:11] • Polska

Marta Bijan - „Poza mną”

Przed nami jeden z najbardziej wyczekiwanych debiutów tego roku! Marta Bijan to zaledwie 18-letnia wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Finalistka czwartej edycji X –Factora właśnie wydaje swój debiutancki singiel i teledysk pod skrzydłami Sony Music Poland!

„Poza mną” to piosenka do której słowa napisała sama Marta, a aranżacją zajął się Marek Dziedzic, współodpowiedzialny m.in. za sukces Meli Koteluk i Sorry Boys.

Teledysk do utworu powstawał w Sosnowcu, rodzinnym mieście wokalistki. Za jego produkcje odpowiada Grupa 13, która tworzyła teledyski m.in. Andrzeja Piasecznego czy Grzegorza Hyżego. Jedną ze stylizacji do klipu przygotowała specjalnie dla Marty, Maffashion jedna z najpopularniejszych trendsetterek i blogerek modowych.

Sukcesy Marty to nie tylko dotarcie do finału dużego show telewizyjnego, ale również ponad 2 miliony wyświetleń na youtube jej autorskich utworów. Może się również pochwalić licznym i zaangażowanym fanklubem.

Facebook: https://www.facebook.com/Bijan.Marta?fref=ts


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Nowy rok szkolny 2025/2026 rozpoczęło łącznie 4330 uczniów uczęszczających do szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Świnoujście. Wśród nich 323 dzieci po raz pierwszy przekroczyło próg szkoły podstawowej, rozpoczynając tym samym swoją przygodę z edukacją. Z kolei naukę w szkołach ponadpodstawowych rozpoczęło 195 uczniów. Do miejskich przedszkoli przyjęto również 255 nowych przedszkolaków w wieku od 3 do 6 lat. We wszystkich placówkach oświatowych podlegających pod Urząd Miasta Świnoujście pracuje 811 osób. W tym gronie znajduje się 577 nauczycieli wspierających dzieci i młodzież na każdym etapie edukacji, a także 234 pracowników obsługi i administracji, dbających o sprawne funkcjonowanie szkół i przedszkoli ■