POGODA

Reklama


Wydarzenia

My Music GROUP • Wtorek [01.09.2015, 10:09:04] • Europa

Tabb & Remo w niespodziewanym duecie! Premiera "WE ARE"

Już 25 września premiera płyty Remo pt. "Remofere", która będzie już czwartą w jego kariererze muzycznej. Do pracy nad najnowszym albumem zaprosił wiele znakomitych gości a wśród nich znalazł się najlepszy polski producent, a zarazem jego serdeczny kolega.

Mowa tutaj o nikim innym jak o TABBie czyli popularnym polskim producencie, który przez ponad 15 lat wyprodukował dziesiątki największych polskich przebojów. Pracował między innymi z Mezo, Sylwią Grzeszczak, Kasią Wilk, Grzegorzem Hyżym - a ostatnio SoundnGrace. W tym roku nominowany był do prestiżowej nagrody ESKA Music Awards i swoimi kompozycjami przyczynił się do wygranej SoundnGrace w kategori "Debiut Radiowy Roku" EMA2015.


TABB nie tylko stworzył drugi singiel z płyty "Remofere" pt. "We Are", ale również pierwszy raz udzielił się wokalnie! Przyjemna melodia oraz prosty tekst utworu z łatwością zapadają w pamięć, dzięki czemu piosenka może okazać się hitem, którzy przedłuży wszystkim letnią atmosferę.

Efekt dopełnia świezy i energiczny klip nagrany w Berlinie, połączony z przebitkami z Alp oraz polskiego morza. Główni bohaterowie klipu to ekipa SKY FREERUN, zajmującą się sportami takimi jak Parkour i Freerunning oraz mająca na swoim koncie współpracę ze znanymi markami m.in. PUMA i LIDL. Teledysk ma przede wszystkim nieść pozytywną energię oraz inspirować ludzi do poszukiwania swoich pasji.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ 10 listopada Urząd Miasta Świnoujście i Terenowy Punkt Paszportowy będą nieczynne Drodzy mieszkańcy i goście Świnoujścia, informujemy, że zgodnie z Kodeksem pracy – w poniedziałek 10 listopada 2025 r. Urząd Miasta Świnoujście oraz Terenowy Punkt Paszportowy będą nieczynne. W razie konieczności załatwienia bieżących spraw, zapraszamy Państwa w piątek 7 listopada lub w środę 12 listopada ■ W kolejnych tygodniach tunel będzie również wyłączany z ruchu w następujących terminach: - 07/08 listopada 2025 - 14/15 listopada 2025 - 21/22 listopada 2025 - 28/29 listopada 2025 - 05/06 grudnia 2025 - 12/13 grudnia 2025 - 19/20 grudnia 2025. ■ W Albi, we Francji, odbyły się Mistrzostwa Świata w biegu 24-godzinnym - Karolina Romańska: 201,293 km (oficjalny scratch), 174. open, 5. wśród Polek ■ Przejedziemy całą S3! Dwujezdniowa ekspresówka od Świnoujścia aż do granicy z Czechami! ■ W niedzielę 26 października 2025 r., o godzinie 11.45 z Placu Mickiewicza wystartuje Masa Krytyczna - Świnoujście na Rowery. Organizatorami wydarzenia są Urząd Miasta Świnoujście oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz". Rowerowy przejazd po mieście odbędzie się po raz 24. Trasa dostępna jest na załączonej mapie. Rowerzyści będą mieli do pokonania dystans o długości ok. 3,5 km. Przewidywany czas przejazdu wyniesie około 30 minut ■