POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [05.09.2015, 08:42:25] • Świnoujście

Naucz się walczyć u Berserkerów!

Naucz się walczyć u Berserkerów!

fot. Marek Wilczek

Berserkers Team Świnoujście rozpoczyna nabór do sekcji brazylijskiego jiu jitsu. Nasi grapplerzy zapraszają na treningi wszystkich chętnych bez względu na wiek i doświadczenie sportowe. Treningi odbywają się w poniedziałki, środy, a w przypadku grupy dorosłej dodatkowo w piątki.

- Brazylijskie jiu jitsu to ogólnorozwojowa dyscyplina, która angażuje wszystkie mięśnie ciała - mówi Łukasz Winiarski, prezes Berserkers Team Świnoujście - Są trzy grupy: przedszkole (4-7 lat), juniorzy (8-15 lat) oraz dorośli (16 lat i więcej). Zapraszamy wszystkich chętnych. Brazylijskie jiu jitsu to dyscyplina, która zdobywa coraz większą popularność na świecie.

Treningi w dorosłych grupach przebiegają następująco: zaczyna się od półgodzinnej rozgrzewki, później prezentowane są techniki, po nich sparingi, a wszystko kończy się rozciąganiem. Nieco inaczej wyglądają treningi młodszych grup. Tutaj nacisk kładzie się na ćwiczenia i zabawy, których celem jest rozwinięcie motoryki i sprawności dzieci. Pierwsze dwa treningi są darmowe. Uwaga! Od połowy września rozpoczyna się również trening zapasów z Krzysztofem Skrzyńskim, trenerem zapasów z Wikinga Wolin.

***

Siedziba świnoujskich berserkerów znajduje się w hotelu Interferie Medical SPA przy ul. Uzdrowiskowej 15 (salka na 1 piętrze).

Rozkład treningów:
Treningi dla najmłodszych (4-8 lat) odbywają się w poniedziałki i środy od g. 16 do 17 Treningi dla młodzieży (8 – 15 lat) odbywają się w poniedziałki i środy od g. 17 do 18.30 Treningi dla dorosłych odbywają się w poniedziałki, środy i piątki w g. od 18.30 do 20.30.

Berserkers Team Świnoujście


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Zapraszamy na uroczystość odsłonięcia tablicy pamiątkowej w Świnoujściu, upamiętniającej kapelanów Wojska Polskiego zamordowanych w zbrodni katyńskiej Wydarzenie odbędzie się 05 maja 2025r., o godz. 10:00 w kościele pw. bł. ks. kmdr por. Władysława Miegonia przy ul. Piłsudskiego 43 w Świnoujściu. Tablica poświęcona jest kapelanom różnych wyznań i religii zamordowanym w zbrodni katyńskiej. Na tablicy figurują nazwiska wszystkich dotychczas ustalonych z imienia i nazwiska kapelanów, którzy zostali zamordowani w zbrodni katyńskiej. Tablica jest pierwszą tablicą nad Bałtykiem i pierwszą umieszczoną w kościele należącym do dekanatu Marynarki Wojennej. Z inicjatywy Stowarzyszenia Pamięć Kapelanów Katyńskich takich tablic powstało już 41, nie tylko w Polsce ale również w Stanach Zjednoczonych oraz Londynie. Projekt tablicy wykonany przez pracowników IPN OBUWiM Szczecin, koszty wykonania tablicy ze środków IPN Szczecin. W uroczystości wezmą udział m.in. wiceprezes Instytutu Pamięci Narodowej dr Mateusz Szpytma i dyrektor szczecińskiego Oddziału IPN Krzysztof Męciński ■