POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [15.09.2015, 15:48:52] • Kołobrzeg

II Międzynarodowe Forum Ekologiczne w Kołobrzegu z TVP Szczecin

700 ekspertów z Polski i zagranicy, kilku ministrów, kilkanaście debat panelowych, prezentacja największych osiągnięć i inwestycji ekologicznych. To wszystko już od środy, 16 września br. w Kołobrzegu, gdzie rozpoczyna się II Międzynarodowe Forum Ekologiczne.

Do Kołobrzegu przyjadą eksperci, samorządowcy, naukowcy, przedsiębiorcy, przedstawiciele organizacji i instytucji zajmujących się ekologią. Specjaliści zarówno z Polski, jak i rejonu Morza Bałtyckiego będą rozmawiać, wymieniać doświadczenia, prezentować swoje osiągnięcia. To największa impreza tej branży w Polsce.

TVP Szczecin zaprasza na obszerne relacje z wydarzenia na antenie regionalnej i ogólnopolskiej. Wóz satelitarny telewizji zainstaluje się wczesnym rankiem w Kołobrzegu już w środę, dzięki czemu przez cały dzień widzowie będą na bieżąco informowani o najważniejszych wydarzeniach pierwszego dnia forum.

Wejścia antenowe prosto z Kołobrzegu zaplanowane są na środę w TVP Regionalna na antenie ogólnopolskiej o godz. 11:40, 15:40 i 17:00 a w TVP Szczecin – o godz. 18:00, 18:15, 19:05, 20:30.

O „ekologicznym Davos” będzie też mowa w porannym ogólnopolskim programie „Co niesie dzień” i codziennie w regionalnej „Kronice” o godz. 18:30 i 21:50.

Zespół TVP Szczecin zaprasza do Kołobrzegu także dorosłych i dzieci – specjalnie dla nich przygotowane będą ekologiczne atrakcje i konkursy. Zapraszamy na nasze telewizyjne stoisko na towarzyszących forum Targach Ekologicznych. To właśnie tu będzie można zostawić plastikowe nakrętki w ramach prowadzonej przez Polską Fundację Ekologiczną i TVP Szczecin akcji charytatywnej „Pomóż małej Julii – przynieś nakrętki”. Targi odbywać się będą na placu miejskim w pobliżu kołobrzeskiego Amfiteatru, potrwają od środy do piątku.

Szczegóły w naszym serwisie szczecin.tvp.pl/21600671/


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Informujemy, że planowane na dzisiejszą noc tj. (piątek / sobota) 27/28.03.2026r. wprowadzenie ruchu wahadłowego w tunelu zostało odwołane na wniosek Głównego Wykonawcy ■ W 2026 roku zmiana czasu z zimowego na letni nastąpi w nocy z soboty 28 marca na niedzielę 29 marca. Dokładnie o godzinie 2:00 przesuwamy wskazówki zegara na 3:00, co oznacza, że tej nocy śpimy o godzinę krócej ■