POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [29.10.2015, 08:08:49] • Szczecin

Ostatnie dni na zg³oszenie do „Lekcji z ZUS”

Coraz mniej czasu pozosta³o, by wzi±æ udzia³ w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym „Lekcje z ZUS” i sprawdziæ siê w konkursie "Warto wiedzieæ wiêcej o ubezpieczeniach spo³ecznych". A do wygrania znów bêd± bardzo warto¶ciowe i edukacyjne nagrody.

Kolejny rok szkolny oznacza dla m³odzie¿y ponadgimnazjalnej równie¿ mo¿liwo¶æ wziêcia udzia³u w drugiej edycji zainicjowanego przez Zak³ad Ubezpieczeñ Spo³ecznych autorskiego projektu "Lekcje z ZUS", który odbywa siê pod patronatem Ministra Pracy i Polityki Spo³ecznej. Projekt przybli¿a uczniom szkó³ ponadgimnazjalnych nie³atw± tematykê ubezpieczeñ spo³ecznych w prosty i ciekawy sposób. Dziedzina to trudna, ale istotna dla ka¿dego, kto wchodzi w doros³e ¿ycie. W pierwszej edycji projektu udzia³ wziê³o kilkadziesi±t tysiêcy uczniów z blisko tysi±ca szkó³.

Wszystkich uczestników projektu "Lekcje z ZUS" zapraszamy do udzia³u w towarzysz±cym mu konkursie wiedzy "Warto wiedzieæ wiêcej o ubezpieczeniach spo³ecznych". Jego fina³ odbêdzie siê w kwietniu przysz³ego roku w centrali Zak³adu Ubezpieczeñ Spo³ecznych. Warunkiem startu w konkursie jest realizacja programu edukacyjnego "Lekcje z ZUS" i zg³oszenie szko³y do konkursu w terminie do 30 pa¼dziernika 2015 r.

Wiêcej informacji o projekcie oraz wszelkie materia³y edukacyjne dostêpne s± na stronie internetowej: www.zus.pl/edukacja. Materia³y dydaktyczne w formie papierowej (zeszyt nauczyciela z p³yt± DVD oraz zeszyt ucznia) mo¿na uzyskaæ u rzecznika prasowego Oddzia³u ZUS w Szczecinie.

Karol Jagielski
Rzecznik Prasowy
Oddzia³u ZUS w Szczecinie


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostêpnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj±c komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykê prywatno¶ci.

Zauwa¿y³e¶ b³±d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl±dasz 1-1 z 1

Go¶æ • Pi±tek [30.10.2015, 10:31:48] • [IP: 62.69.231.***]

To paso¿ytnicze robactwo trzeba zlikwidowaæ, a nie siê uczyæ... :-/

Ogl±dasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344
■ PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Komunikat prasowy, 1 lutego 2026 r. – aktualizacja 10:00, Ruch poci±gów trakcj± elektryczn± po obu torach jest ju¿ mo¿liwy na ca³ej trasie miêdzy ¦winouj¶ciem a Szczecinem D±biem. Wszystkie linii kolejowe w regionie s± przejezdne. Od poniedzia³ku ekipy techniczne Polskich Linii Kolejowych walczy³y ca³ymi dniami i nocami ze skutkami bezprecedensowego zjawiska pogodowego. Fala intensywnego marzn±cego deszczu spowodowa³a niespotykane dot±d na tê skalê oblodzenie. W terenie pracowa³y poci±gi sieciowe i lokomotywy os³onowe. Skuto lód na setkach kilometrów sieci trakcyjnej oraz na dziesi±tkach rozjazdów. Przywrócono ruch poci±gów trakcj± elektryczn± na wielu wa¿nych liniach w regionie: 351 Krzy¿ – Stargard – Szczecin D±bie – Szczecin G³ówny, 404 Bia³ogard – Ko³obrzeg, 405 Szczecinek – Pi³a, 202 Stargard – Runowo Pomorskie, 273 Szczecin – Kostrzyn oraz 401 Szczecin D±bie – ¦winouj¶cie ■ Kwalifikacja wojskowa 2026 w ¦winouj¶ciu odbêdzie siê od 25 lutego do 6 marca. Komisja lekarska bêdzie pracowaæ w hotelu przy Amfiteatrze przy ulicy Chopina 30. Wezwania dotycz± m.in. mê¿czyzn z rocznika 2007, osób bez okre¶lonej kategorii wojskowej oraz kobiet z kwalifikacjami przydatnymi w wojsku ■