POGODA

Reklama


Wydarzenia

Newseria • Wtorek [15.12.2015, 09:12:13] • Polska

DJ Adamus: Czuję się lepiej niż 10 lat temu. Świetnie się bawię i nie w głowie mi jeszcze stabilizacja

DJ Adamus skończył 40 lat. Urodziny uczcił imprezą w klubie Capitol wspólnie z urodzoną tego samego dnia Agnieszką Włodarczyk. Najsłynniejszy polski DJ twierdzi, że nie tylko nie odczuwa swojego wieku, lecz nawet czuje się lepiej niż 10 lat temu. Zapewnia, że świetnie się bawi i nie myśli o stabilizacji i założeniu rodziny.

DJ Adamus, czyli Adam Jaworski, urodził się 13 grudnia 1975 roku w Opolu. Świętując 40. urodziny zapewnia, że czuje się znacznie lepiej niż w 30. rocznicę urodzin. Życzy też każdemu 40-latkowi tak dobrego samopoczucia. Twierdzi, że wciąż nie w głowie mu stabilizacja i spokojne życie rodzinne.

– Patrząc na to, że ostatnio kupiłem kolejny motocykl i świetnie bawię się w weekendy, to można powiedzieć, że kryzys wieku średniego rzeczywiście jest u mnie pełną gębą. Ale mówiąc poważnie, na razie mam wrażenie, że świetnie się bawię w życie, nijak mi w głowie stabilizacja iście rodzinna – mówi DJ Adamus agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

DJ Adamus z wykształcenia jest politologiem, karierę zawodową związał jednak z muzyką i mediami. W 2015 roku świętuje nie tylko 40. urodziny, lecz także 20-lecie pracy zawodowej. Podwójną rocznicę świętował w sobotę, 12 grudnia, w warszawskim Klubie Capitol, wspólnie z Agnieszką Włodarczyk, również urodzoną 13 grudnia.

– Jest to data dla naszego narodu znacząca, czy pozytywna, czy negatywna, to rzeczywiście historia cały czas pokazuje, przez wiele lat na pewno znacząca. I dlatego chyba, że urodziłem się w tym dniu, zostałem politologiem i polityka rzeczywiście zajmuje dużo miejsca w moim życiu – mówi DJ Adamus.

Podczas imprezy w Klubie Capitol DJ Adamus i Agnieszka Włodarczyk po raz pierwszy wykonali na żywo nagrany wspólnie kawałek „Such a Shame”. Jest to cover piosenki brytyjskiej formacji Talk Talk z 1984 roku. W wersji DJ Adamusa i Agnieszki Włodarczyk kawałek utrzymany jest w klimacie muzyki elektronicznej, zachowuje jednak linię wokalną oryginału. Singiel promuje jubileuszowy album DJ Adamusa, który ma być muzycznym podsumowaniem 20 lat pracy artysty na rynku muzycznym.

– W zeszłym roku wysłałem zaproszenie na swoje urodziny Agnieszce, Agnieszka mówi: „O, jak to się stało, że jesteś urodzony 13 grudnia, bo ja też?” I później padł pomysł, żeby zorganizować wspólną taką imprezę, gdzie ja zaproszę Agnieszkę do występu i przede wszystkim żebyśmy razem nagrali wspólny singiel – mówi DJ Adamus.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Komunikat prasowy, 1 lutego 2026 r. – aktualizacja 10:00, Ruch pociągów trakcją elektryczną po obu torach jest już możliwy na całej trasie między Świnoujściem a Szczecinem Dąbiem. Wszystkie linii kolejowe w regionie są przejezdne. Od poniedziałku ekipy techniczne Polskich Linii Kolejowych walczyły całymi dniami i nocami ze skutkami bezprecedensowego zjawiska pogodowego. Fala intensywnego marznącego deszczu spowodowała niespotykane dotąd na tę skalę oblodzenie. W terenie pracowały pociągi sieciowe i lokomotywy osłonowe. Skuto lód na setkach kilometrów sieci trakcyjnej oraz na dziesiątkach rozjazdów. Przywrócono ruch pociągów trakcją elektryczną na wielu ważnych liniach w regionie: 351 Krzyż – Stargard – Szczecin Dąbie – Szczecin Główny, 404 Białogard – Kołobrzeg, 405 Szczecinek – Piła, 202 Stargard – Runowo Pomorskie, 273 Szczecin – Kostrzyn oraz 401 Szczecin Dąbie – Świnoujście ■ Kwalifikacja wojskowa 2026 w Świnoujściu odbędzie się od 25 lutego do 6 marca. Komisja lekarska będzie pracować w hotelu przy Amfiteatrze przy ulicy Chopina 30. Wezwania dotyczą m.in. mężczyzn z rocznika 2007, osób bez określonej kategorii wojskowej oraz kobiet z kwalifikacjami przydatnymi w wojsku ■