POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [21.06.2016, 22:10:53] • Świnoujście

Małe dziczki zaklinowały się na placu zabaw! Na pomoc ruszyło całe stado! Zobacz niezwykłe zdjęcia!

Małe dziczki zaklinowały się na placu zabaw! Na pomoc ruszyło całe stado! Zobacz niezwykłe zdjęcia!

fot. iswinoujscie.pl

Wielu mieszkańców bloku przy ulicy Bohaterów Września ma za sobą nieprzespaną noc. Wszystko przez nocną wyprawę dzików na pobliski plac zabaw. Najpierw mieszkańcy usłyszeli przeraźliwy pisk! Potem zerwali się na równe nogi, by sprawdzić co dzieje się na zewnątrz! Za oknem ujrzeli watahę dzików, które otoczyły plac zabaw. Jak się okazuje małe dziczki zaklinowały się w szczeble drewnianego ogrodzenia. Zwierzaki pomimo usilnych prób nie mogły się wydostać. Na pomoc ruszyli zatem ich dzicy przyjaciele. Niestety ich rozpaczliwe próby zakończyły się fiaskiem. Niezbędna okazała się pomoc strażaków. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy.

Mrożące krew w żyłach sceny, niczym z filmu akcji rozegrały się w nocy z poniedziałku na wtorek. Między godziną 4.00 a 5.00 rano mieszkańców bloku przy ulicy Bohaterów Września zaniepokoił przeraźliwy pisk dobiegający z placu zabaw.

Małe dziczki zaklinowały się na placu zabaw! Na pomoc ruszyło całe stado! Zobacz niezwykłe zdjęcia!

fot. iswinoujscie.pl

Na miejsce wezwano straż pożarną. Strażacy początkowo nie wiedzieli jak pomóc młodym dziczkom.

Małe dziczki zaklinowały się na placu zabaw! Na pomoc ruszyło całe stado! Zobacz niezwykłe zdjęcia!

fot. iswinoujscie.pl

Interwencję utrudniało stado rozwścieczonych dzików, które w każdej chwili mogły stanąć w obronie swoich dzikich przyjaciół.

Małe dziczki zaklinowały się na placu zabaw! Na pomoc ruszyło całe stado! Zobacz niezwykłe zdjęcia!

fot. iswinoujscie.pl

Na szczęście dzięki odwadze strażaków udało się zwierzęta uratować i nikomu nic się nie stało.

Małe dziczki zaklinowały się na placu zabaw! Na pomoc ruszyło całe stado! Zobacz niezwykłe zdjęcia!

fot. iswinoujscie.pl

- Młode dziki zakleszczyły się w szczeblach drewnianego ogrodzenia na placu zabaw. Rozpędziliśmy stado dzików, które otoczyło ogrodzenie oraz za pomocą łomu uwolniliśmy zaklinowane zwierzęta. Na miejsce wezwali nas mieszkańcy pobliskiego bloku, których zaniepokoił przeraźliwy hałas- informuje dyżurny straży pożarnej w Świnoujściu.

Małe dziczki zaklinowały się na placu zabaw! Na pomoc ruszyło całe stado! Zobacz niezwykłe zdjęcia!

fot. iswinoujscie.pl

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 95, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 95

Gość • Piątek [23.06.2017, 17:11:59] • [IP: 67.245.42.**]

Moj znajomy Rysio pwnie zrobilby bigos. ale na szczescie mieszka w NY.

Gość • Niedziela [21.08.2016, 11:54:22] • [IP: 37.47.135.**]

Małe dziczki to chciały się pobawić na placu zabaw. ☺

Gość • Piątek [24.06.2016, 17:58:28] • [IP: 62.69.253.**]

Jasne, ludzkiej gadziny też jest za dużo?!, gdzie myśliwi??

Gość • Piątek [24.06.2016, 00:08:19] • [IP: 213.143.60.*]

Biedne jakie smutne były. Dobre jest to, że się trzymają razem i że nie uciekły i nie zostawiły dwóch małych.

Gość • Czwartek [23.06.2016, 19:43:37] • [IP: 83.25.183.***]

strzelać to przydałoby się do ciebie, niestety nie ma pozwolenia na strzelanie do bezmózgów

Gość • Czwartek [23.06.2016, 15:26:18] • [IP: 95.223.66.**]

Dziki w Centrum miasta i to na placu zabaw, nie do pomyslenia

Gość • Czwartek [23.06.2016, 09:16:48] • [IP: 88.156.234.**]

Jeśli ludzie będą w dalszym ciągu zabierać teren zwierzętom, wycinać las i wykaszać wysokie trawy, w których zwierzyna odpoczywa i chroni się przed człowiekiem (park Zdrojowy) , to niech nikogo nie dziwi, że zwierzęta wchodzą i będą wchodzić na teren ludzi, bo gdzie mają się podziać.

Gość • Czwartek [23.06.2016, 01:24:18] • [IP: 37.47.198.***]

Brawo dla strażaków!!.. Dziki zadowolone poszły sobie dalej :)))))

Gość • Środa [22.06.2016, 23:17:44] • [IP: 188.33.165.**]

To jest chore. Gdzie myśliwi. To oni powinni strzelać zamiast strażacy je ratować. Tej gadziny jest zbyt wiele

Gość • Środa [22.06.2016, 21:05:56] • [IP: 87.206.248.**]

przydałąby się zatem tabliczka nie zakaz wyprowadzania psów, a zakaz wyprowadzania dzików!

Gość • Środa [22.06.2016, 20:38:16] • [IP: 77.254.181.***]

TEN PIERWSZY Z PRAWEJ TO NIE DZIK!! TO MRÓWKOJAD!!BUHAHAHAHAHHAHAH

Justysia • Środa [22.06.2016, 20:06:58] • [IP: 62.69.241.**]

Strazacy zrobili dobra robote. Niestety zaraz pojawia sie mordercy za strzelbami i juz nie bedzie dzikow, ktorym moze przez moment czlowiek kojarzy sie dobrze. Zabiera sie zwierzakom przestrzen do zycia i zabija je.

Gość • Środa [22.06.2016, 19:50:30] • [IP: 46.112.172.***]

Warchlak do warchlaka, dawać tam Cabana!

kris • Środa [22.06.2016, 18:22:17] • [IP: 80.245.180.***]

Brawo Panowie Strażacy. Pracowita doba. Swoją drogą to bał bym się wziąć kabana na ręce przy jego mamusi i cioteczkach :-)

DZIczyZNA • Środa [22.06.2016, 17:17:03] • [IP: 94.254.163.***]

Gdzie można kupić szynkę z dzika??

szmur • Środa [22.06.2016, 16:34:44] • [IP: 89.69.129.***]

Fajne dziki. Gdyby to były dziki z KODu to na bank by nie pomogły. Na szczęście dziki są mądre i mają w zadzie KOD i PIS. Najfajniejszy jest ten duzy w czwartym rzedzie.

Gość • Środa [22.06.2016, 16:13:55] • [IP: 92.42.114.***]

jak cyganie, jeden ucierpi to cała wataha przychodzi ze sztachetami

POTRAWY Z DZIKA • Środa [22.06.2016, 15:52:15] • [IP: 94.254.163.***]

Dzik duszony z grzybami, Pieczeń z dzika po staropolsku Numer jeden, to bigos myśliwski Szynka z dzika z bakaliami pieczony dzik w piecu chlebowym Mielone zraziki z dzika nadziewane pieczarkami Zrazy z dzika po myśliwsku Żeberka z dzika Żeberka z dzika, wędzone, duszone z prawdziwkami Steki z dzika z jabłkami Pyzy nadziewane dziczyzną Pierogi z mięsem z dziczyzny Knedle z dziczyzny Sezamowe kotlety z dzika kiełbasa wędzona i suszona z dzika i koniny gulasz z dzika po mazursku

Gość • Środa [22.06.2016, 15:47:14] • [IP: 88.156.206.***]

Ludzie są głupsi od dzików mam przykład z góry od lokatorki zachowuje się i wygląda gorzej niż oni

Gość • Środa [22.06.2016, 15:19:47] • [IP: 62.69.203.***]

Rozwscieczona wataha dzikow moglo pozabijac ludzi i wyniesc do lasu celem konsumpcji pod opowiedznim skruszeniu tzw."ludziny" (od wpieprzowiny czy wolowiny). Znow kogos poniosla wyobraznie.

Gość • Środa [22.06.2016, 15:09:46] • [IP: 93.94.184.**]

To niesamowite, rodzina - to rodzina.Pomyślmy nad tym!!

Gość • Środa [22.06.2016, 15:09:04] • [IP: 83.21.83.***]

DO CIEBIE GOSCIU CO KAŻESZ MI WYJECHAC DO NIEMIEC, SAM SOBIE JEDZ, JA MIESZKAM W POLSCE I NIE MAM ZAMIARU PODCIERAC IM TYŁKA, ALE CO CHODZI O PORZĄDEK TO NAM DALEKO DO NICH I INNYCH KRAJÓW, KTO TO WIDZIAŁ ŻEBY DZIKI CHODZIŁY PO PLACACH ZABAW, ULICACH I NIKT NIC Z TEGO NIE WYCIĄGA WNIOSKÓW. DOPIERO JAK COS SIĘ STANIE TO ODPOWIE ZA TO TEN NAJBIEDNIEJSZY, EKOLODZY ZA PYSIAŁE, ŻRĄ MIĘSO PALĄ W KOMINKACH A UDAJĄ ŻE SĄ KIM NIE SĄ

Gość • Środa [22.06.2016, 14:21:38] • [IP: 80.245.188.***]

Dziczek chcial sie pobawic.maluszek kochany.

Gość • Środa [22.06.2016, 13:58:04] • [IP: 93.94.187.**]

BRAWO PANOWIE STRAŻACY !!

Gość • Środa [22.06.2016, 13:55:18] • [IP: 88.156.235.***]

super dziczki !

Oglądasz 1-25 z 95
■ 13 - latek znęcał się nad kolegami. Bił i kopał. Wstrząsające sceny w Parku Chopina. Media społecznościowe obiegły wstrząsające nagrania. Widać na nich, jak nastolatek bije swoich rówieśników. Przerażone dzieci nie tylko próbują uciec od swojego oprawcy, ale także głośno krzyczą z bólu. Krzyki i prośby o pomoc na nic się jednak zdały bo napastnik dalej uderzał i kopał swoje ofiary ■ Śmiertelnie niebezpieczna bakteria vibrio vulnificus wykryta niedaleko Świnoujścia. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że bakteria została wykryta tydzień temu u ponad 30 - letniego mieszkańca Międzyzdrojów. Mężczyzna odczuwał bardzo silny ból nogi, która bardzo spuchła w okolicach uda. Wezwał pogotowie ratunkowe. W momencie zgłoszenia, w Międzyzdrojach nie było wolnej karetki i do pacjenta zadysponowany został ambulans ze Świnoujścia. Podjęto decyzję o przewiezieniu mężczyzny do świnoujskiego szpitala. Tam szybko okazało się, że sprawa jest bardzo poważna. Mięsożerna bakteria dosłownie "zjadała" mięśnie nogi mężczyzny. Po wykonaniu dokładnych badań okazało się, że w nodze nie ma mięśni, a jedynie płyn. Pacjent musiał zostać jak najszybciej przewieziony do specjalistycznego szpitala w Szczecinie. Tam trafił na OIOM. To najprawdopodobniej pierwszy taki przypadek w Polsce, nie pierwszy jednak w Europie. Już jakiś czas temu ogólnopolskie media obiegła informacja, że ta sama bakteria spowodowała śmierć u obywatelki Niemiec. Do zakażenia doszło podczas kąpieli w morzu. Bakteria dostała się do organizmu kobiety przez otwartą ranę. Bakteria rozwija się bardzo szybko, natychmiast trzeba działać i podać antybiotyki. Jesteśmy bardzo ciekawi skąd tak groźna bakteria wzięła się u mieszkańca Międzyzdrojów. ■ 19 września Wyspiarka zakończyła drążenie tunelu w Świnoujściu! ■ Dzień Dzikiej Flory, Fauny i Naturalnych Siedlisk. Warto dbać o przyrodę każdego dnia. Można z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzić, że większość z nas lubi wycieczki na łono natury, jednocześnie nie przepadając za dzikimi wysypiskami, które często spotykane są na niegdyś pięknych terenach zielonych. Obchodzony 19 września Dzień Dzikiej Flory, Fauny i Naturalnych Siedlisk to doskonała okazja, by przyjrzeć się czystości miejsc, które służą nie tyko do odpoczynku, ale przede wszystkim są domami zwierząt i roślin ■ Nie jesteśmy „na szarym końcu” ale mogłoby być lepiej. Świnoujście na 184 miejscu w Polsce w rankingu osób wyszczepionych w gminach ■