POGODA

Reklama


Wydarzenia

radioswinoujscie.pl • Czwartek [21.04.2016, 13:44:54] • Europa

Polecamy zespół RAVEL - lidera w głosowaniu do Debiutów tegorocznego Festiwalu w Opolu

Założyli zespół. Musieli to zrobić. Prawdę mówiąc, nie mieli wyjścia – są rodzeństwem, a muzyka którą mają w genach zbudowała w ich życiu wszystko to, co mieści się na pięciolinii i poza nią. Poznajcie zespół RAVEL.

Natalia „Tala” Kryjom (vocal) i Kacper „Panda” Kryjom (drums) – to właśnie z ich inicjatywy powstał Ravel – zespół, który z sukcesem łączy ze sobą różne style, dźwięki oraz temperamenty piątki młodych ambitnych muzyków.
Piotr „Junior” Szostak (bass), Łukasz „Józek” Wojtasiak (electric guitar) oraz Grzegorz Rdzak (piano) wspólnie z rodzeństwem Kryjomów tworzą interesującą mieszankę funku, popu, rocka oraz elektrycznych brzmień, czego najlepszym przykładem jest ich maxi singiel.

Teraz postanowili dać się poznać całej Polsce i chcą wystąpić na festiwalu w Opolu.

Na naszej antenie można posłuchać nagrania zatytułowanego "Słowo", którym artyści walczą o występ na deskach opolskiego amfiteatru, a także dwóch innych, które znalazły się na pierwszym krążku zespołu.

Jeśli chcesz by zespół RAVEL zadebiutował na ogólnopolskie antenie, zagłosuj:
http://ncpp.opole.pl/debiuty2016/glosowanie/

Fanpage zespołu:
https://www.facebook.com/ravelpl/?fref=ts


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Piątek [22.04.2016, 06:09:13] • [IP: 80.53.13.**]

Powodzonka, fajnie gracie:)

Gość • Piątek [22.04.2016, 06:08:29] • [IP: 80.53.13.**]

Ale wokal!!

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Nowy rok szkolny 2025/2026 rozpoczęło łącznie 4330 uczniów uczęszczających do szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Świnoujście. Wśród nich 323 dzieci po raz pierwszy przekroczyło próg szkoły podstawowej, rozpoczynając tym samym swoją przygodę z edukacją. Z kolei naukę w szkołach ponadpodstawowych rozpoczęło 195 uczniów. Do miejskich przedszkoli przyjęto również 255 nowych przedszkolaków w wieku od 3 do 6 lat. We wszystkich placówkach oświatowych podlegających pod Urząd Miasta Świnoujście pracuje 811 osób. W tym gronie znajduje się 577 nauczycieli wspierających dzieci i młodzież na każdym etapie edukacji, a także 234 pracowników obsługi i administracji, dbających o sprawne funkcjonowanie szkół i przedszkoli ■