POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [24.05.2016, 14:33:13] • ¦winouj¶cie

Szko³y ze ¦winouj¶cia rywalizowa³y na Wyspach Sportu o miano sportowego imperatora! Zobacz film!

Szko³y ze ¦winouj¶cia rywalizowa³y na Wyspach Sportu o miano sportowego imperatora! Zobacz film!

fot. Kamil Zwierzchowski

Szalone konkurencje, rywalizacja, zabawa i dzia³ania zespo³owe! Tak wtorkowy poranek spêdzili uczniowie szkó³ ze ¦winouj¶cia, którzy udzia³ wziêli w kolejnej akcji organizowanej przez Wyspy Sportu! Zobacz szalone konkurencje, w których sprawdzili siê uczniowie!



We wtorkowym wydarzeniu Wysp Sportu, udzia³ wziêli uczniowie z SP1, SP4, SP6 oraz Logosu i SP2!

Szko³y ze ¦winouj¶cia rywalizowa³y na Wyspach Sportu o miano sportowego imperatora! Zobacz film!

fot. Kamil Zwierzchowski

Konkurencje które organizatorzy przygotowali dla uczniów, wymaga³y od nich nie tylko sprawno¶ci fizycznej ale tak¿e kreatywnego my¶lenia i wspó³pracy!

Szko³y ze ¦winouj¶cia rywalizowa³y na Wyspach Sportu o miano sportowego imperatora! Zobacz film!

fot. Kamil Zwierzchowski

W rolê konferansjera podczas SPORT WARS, wcieli³ siê Kacper Lachowicz "Kacpa", który po mistrzowsku motywowa³ uczestników do zabawy!

Szko³y ze ¦winouj¶cia rywalizowa³y na Wyspach Sportu o miano sportowego imperatora! Zobacz film!

fot. Kamil Zwierzchowski

Pierwsze miejsce w SPORT WARS zajê³a szko³a SP1, reprezentowana przez uczniów w granatowych koszulkach.

Szko³y ze ¦winouj¶cia rywalizowa³y na Wyspach Sportu o miano sportowego imperatora! Zobacz film!

fot. Kamil Zwierzchowski

Drugie miejsce przypad³o szkole SP4, która oznaczona by³a pomarañczowym kolorem koszulek, natomiast na trzecim miejscu stanê³a SP6 w czerwonych koszulkach!

Szko³y ze ¦winouj¶cia rywalizowa³y na Wyspach Sportu o miano sportowego imperatora! Zobacz film!

fot. Kamil Zwierzchowski

Gratulujemy wszystkim zwyciêzcom!

¼ród³o: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 9, skomentuj, drukuj, udostêpnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj±c komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykê prywatno¶ci.

Zauwa¿y³e¶ b³±d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl±dasz 1-9 z 9

Go¶æ • ¦roda [25.05.2016, 00:50:51] • [IP: 62.69.203.*]

O, i dwóch górników, prosto z kopalni. ..

Go¶æ • Wtorek [24.05.2016, 23:07:06] • [IP: 92.42.118.***]

tak jak znana klasyczka PO nagrana przez kelnerów nale¿y powiedzieæ " ale jaja, ale jaja " - za 500 tys. z³ ci±gn± linê, a chodniki i drogi dziurawe !!

Go¶æ • Wtorek [24.05.2016, 21:25:56] • [IP: 88.156.206.***]

Dzieki wsystkim co dzis byli. Przepraszam za lanie wod± no, ale troche wody nikomu nie zaszkodzi. :)). Pozdrawiam Amira, Andrettiego, Davida, Brandona i BJ :) JESTE¦CIE EXTRA!!

SKS • Wtorek [24.05.2016, 18:15:49] • [IP: 95.129.224.***]

Do [24.05.2016, 15:51:48] • [IP: 46.112.163.**] Ty to pewnie urodzi³e¶ siê od razu lekarzem sportowym waga 90 kg. wzrost/d³ugo¶æ 156 cm!!. Dwadzie¶cia, trzydzie¶ci, czterdzie¶ci lat temu ka¿de normalne dziecko biega³o, bawi³o siê na ¶wie¿ym powietrzu, otarcia, krew z nosa, skaleczenia by³y na porz±dku dziennym. Mam ponad 50 lat (bli¿ej 60) i ¿yje i lepiej siê czuje ni¿ m³odzie¿ która ma 20-30 lat. Mylisz zabawê z sportem wyczynowym!

Go¶æ • Wtorek [24.05.2016, 17:57:54] • [IP: 92.42.118.***]

bardzo fajna akcja. ..fajni m³odzi ludzie organizatorzy z zapa³em :)ruch, zabawa, wspo³praca, integracja ¦WIETNA RZECZ ! BRAWO!!

Go¶æ • Wtorek [24.05.2016, 17:51:30] • [IP: 62.69.231.***]

Pamiêtam takie przeci±ganie liny na Ruskim Stadionie.

Go¶æ • Wtorek [24.05.2016, 16:54:23] • [IP: 80.245.188.***]

Super inicjatywa!!

Go¶æ • Wtorek [24.05.2016, 15:51:48] • [IP: 46.112.163.**]

Z tego typu rywalizacj± kojarz± mi siê: urazy, zwichniêcia, otarcia, kontuzje, bo do sportu powo³uje siê pospolite ruszenie i tak powo³ani nie umiej± unikn±æ szkód, gdy¿ nie maj± do¶wiadczenia, czasem nawet rozgrzewki. Inne skojarzenie z t± akcj±: pospolite ruszenie przy tzw. Dniu Ziemi, akcji bêd±cej marnowaniem czasu i nara¿aniem dzieci, m³odzie¿y, na szkody wynik³e równie¿ z braku do¶wiadczenia, bo np.daje siê jedn± rêkawicê, penetruje siê tereny z niebezpiecznymi materia³ami (¶mieciami), np.szk³em, odpadkami medycznymi itp. Pointa: robiæ akcje, ale przedtem przygotowaæ (trening) i podzieliæ m³odych wg stopnia trudno¶ci, nie wszyscy s± do ka¿dej rywalizacji.

Go¶æ • Wtorek [24.05.2016, 14:50:04] • [IP: 94.254.243.***]

No i elegancko

Ogl±dasz 1-9 z 9
■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344
■ Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wyda³ ostrze¿enia pierwszego stopnia dotycz±ce burz dla powiatów w czterech województwach: zachodniopomorskim, lubuskim, dolno¶l±skim oraz wielkopolskim. "Prognozowane s± burze, którym miejscami bêd± towarzyszyæ silne opady deszczu od 20 mm do 30 mm oraz porywy wiatru do 65 km/h. Lokalnie grad" ■ Za nami pierwszy dzieñ 17. Baltic Business Forum (BBF). Omawiano przysz³o¶æ Ukrainy, jej odbudowê i rolê w systemie gospodarczym oraz energetycznym Europy. W panelach i wyst±pieniach udzia³ wziêli wybitni eksperci, politycy i przedstawiciele biznesu z Polski i Ukrainy. Pierwszy dzieñ 17. Baltic Business Forum: Ukraina w centrum uwagi Tegoroczna, 17. edycja Baltic Business Forum rozpoczê³a siê od znacz±cych wyst±pieñ liderów politycznych i ekspertów, którzy wskazali jednoznacznie: przysz³o¶æ Europy ¦rodkowo-Wschodniej kszta³tuje siê dzi¶ w dialogu z Ukrain± ■