POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [14.08.2016, 11:11:20] • Świnoujście

To już 5. parkrun - uczestniczyli biegacze z wielu zakątków Polski

To już 5. parkrun - uczestniczyli biegacze z wielu zakątków Polski

fot. Organizator

Piąty już parkrun, który odbył się w sobotę 13 sierpnia, jak zwykle zgromadził liczną grupę biegaczy oraz osoby uprawiające nordic walking. Tym razem pobiegli zawodnicy z różnych miejscowości - Warszawy, Pruszkowa, Wrocławia, a nawet ze Szwecji. W biegu udział wzięło 81 zawodników, 27 biegło po raz pierwszy, a 34 poprawiło swój czas na tym dystansie. Magda, która przyjechała z Żar, przywiozła koszulki i inne prezenty, które rozlosowano po biegu wśród zawodników. Biegacze uczcili minutą ciszy pamięć świnoujskiego sportowca, Jerzego Malinowskiego.

W kategorii mężczyzn pierwszy na mecie pojawił się Robert Derda 18:21, drugi Artur Miller 18:30, trzeci Jacek Skrabek 19:12.

To już 5. parkrun - uczestniczyli biegacze z wielu zakątków Polski

fot. Organizator

Wsród kobiet na mecie pierwsza była Ada Szmygin 22:11, następna Katarzyna Stepień 24:25, trzecia Anna Górska 24:25.

Najszybszy w gronie juniorów był – Julian Jamroży (kategoria wiekowa JM 10) z czasem 24:31.

To już 5. parkrun - uczestniczyli biegacze z wielu zakątków Polski

fot. Organizator

Dzisiejsze wyniki 5 parkrunu dostępne pod adresem http://www.parkrun.pl/swinoujscie/rezultaty/ostatnierezultaty/

Biegacze z niecierpliwością oczekują na następny bieg, który odbędzie się w następną sobotę 20.08.2016r. o godzinie 9:00 w Parku Zdrojowym.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Informujemy, że planowane na dzisiejszą noc tj. (piątek / sobota) 27/28.03.2026r. wprowadzenie ruchu wahadłowego w tunelu zostało odwołane na wniosek Głównego Wykonawcy ■ W 2026 roku zmiana czasu z zimowego na letni nastąpi w nocy z soboty 28 marca na niedzielę 29 marca. Dokładnie o godzinie 2:00 przesuwamy wskazówki zegara na 3:00, co oznacza, że tej nocy śpimy o godzinę krócej ■