POGODA

Reklama


Wydarzenia

radioswinoujscie.pl • Piątek [07.10.2016, 18:53:28] • Polska

NOWY SINGIEL RED LIPS – P.S.

Ruda, Lazer i spółka to tytani pracy. Na anteny trafia właśnie najnowsze dzieło Red Lips. Singiel P.S. to ostatnia zapowiedź nadchodzącego albumu, który 23 listopada trafi do muzycznych księgarni nakładem RED BERRY MUSIC. Założony przez Lazera i Rudą label ma gwarantować kapeli swobodę i niezależność artystyczną.

15 rockowych hitów na jednym krążku!

Trzeci album supergrupy to ponad 50 minut przebojowego rocka. Nagranie płyty z taką ilością utworów będąc nieustannie w trasie to dokonanie niemożliwego. Wszystkie 15 piosenek łączy pozytywna energia. Album „Zmiana Planu” potwierdza, że muzycy kochają dobre melodie i rockowe uderzenie!

- Nie chcę mówić, o czym konkretnie są piosenki. To by było tak, jak opowiedzieć komuś film, na który ma pójść do kina… Mogę powiedzieć tylko, że zależało nam, by te piosenki podnosiły na duchu, motywowały do walki o siebie. Wierzę, że każdy może się spełnić, że każdemu może się w życiu udać. Nawet kiedy nie wychodzi, kiedy ponosimy porażkę, trzeba się wreszcie podnieść i walczyć dalej o swoje. Każdego dnia można wszystko zmienić i zacząć od początku. Zmiana planu może się dokonać u każdego. Życie jest piękne. Mam gdzieś czy jest to banalne. Trzeba wierzyć, że będzie dobrze. Ludzie o tym zapominają. Ktoś powinien znów im to głośno powiedzieć – mówi Ruda.

Nagrań dokonano w składzie: Ruda – wokal, teksty, Lazer – muzyka, gitary, basy, sampling, loopy, mix, produkcja muzyczna albumu, Piroman – bas, mastering, Sopel – bębny


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Komunikat prasowy, 1 lutego 2026 r. – aktualizacja 10:00, Ruch pociągów trakcją elektryczną po obu torach jest już możliwy na całej trasie między Świnoujściem a Szczecinem Dąbiem. Wszystkie linii kolejowe w regionie są przejezdne. Od poniedziałku ekipy techniczne Polskich Linii Kolejowych walczyły całymi dniami i nocami ze skutkami bezprecedensowego zjawiska pogodowego. Fala intensywnego marznącego deszczu spowodowała niespotykane dotąd na tę skalę oblodzenie. W terenie pracowały pociągi sieciowe i lokomotywy osłonowe. Skuto lód na setkach kilometrów sieci trakcyjnej oraz na dziesiątkach rozjazdów. Przywrócono ruch pociągów trakcją elektryczną na wielu ważnych liniach w regionie: 351 Krzyż – Stargard – Szczecin Dąbie – Szczecin Główny, 404 Białogard – Kołobrzeg, 405 Szczecinek – Piła, 202 Stargard – Runowo Pomorskie, 273 Szczecin – Kostrzyn oraz 401 Szczecin Dąbie – Świnoujście ■ Kwalifikacja wojskowa 2026 w Świnoujściu odbędzie się od 25 lutego do 6 marca. Komisja lekarska będzie pracować w hotelu przy Amfiteatrze przy ulicy Chopina 30. Wezwania dotyczą m.in. mężczyzn z rocznika 2007, osób bez określonej kategorii wojskowej oraz kobiet z kwalifikacjami przydatnymi w wojsku ■