POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [23.03.2017, 09:51:02] • Świnoujście

Gazeta Turystyczna Świnoujście promuje nasze miasto

Gazeta Turystyczna Świnoujście promuje nasze miasto

fot. iswinoujscie.pl

O tym, że Świnoujście jest miastem znanym i popularnym, wie każdy. Jednak zawsze potrzebna jest odpowiednia promocja, której zasięg jest szerszy, niż terytorium lokalne. Taką rolę pełni Gazeta Turystyczna Świnoujście.

Kiedy w 2009 roku w Świnoujściu pojawiła się pierwsza bezpłatna polsko-niemiecka gazeta dla turystów nikt nie przypuszczał, że szybko stanie się najbardziej popularnym wydawnictwem na wyspach. Goście odwiedzający kurort cenili ją za szereg przydatnych informacji o atrakcjach, zabytkach, czy miejscach, które warto odwiedzić. Tak jest do dzisiaj. Dwujęzyczna Gazeta Turystyczna Świnoujście jest obecnie niekwestionowanym liderem na lokalnym rynku z łącznym nakładem sięgającym 125 000 egzemplarzy.

Gazeta ukazuje się nie tylko po polskiej i niemieckiej stronie Uznamu, ale także w Międzyzdrojach, Wolinie i Szczecinie. Wydawnictwo wyróżnia się również najlepszą jakością druku tzw. gazetowego na świnoujskim rynku. W tym roku Gazeta Turystyczna Świnoujście ponownie będzie zachęcać do przyjazdu i aktywnego odpoczynku w Świnoujściu. Pierwsze wydanie ukaże się już niebawem.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 9, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-9 z 9

Gość • Czwartek [23.03.2017, 19:38:22] • [IP: 80.245.177.***]

jak ja

Gość • Czwartek [23.03.2017, 16:33:46] • [IP: 184.168.46.**]

Jaki sens jest promować beton?

Gość • Czwartek [23.03.2017, 15:59:00] • [IP: 80.245.189.***]

Gość • Czwartek [23.03.2017, 11:41:42] • [IP: 93.105.190.***] zabawny burak jestes...prawie taki czobek jak agenda..ale ten to prawdziwy psychol.

Gość • Czwartek [23.03.2017, 14:08:54] • [IP: 83.30.247.***]

Szkoda, że takie piękne miasto nie ma kamer na promenadę, plażę czy też inne miejsca warte pokazania.. Dawniej były i z przyjemnością oglądało się na żywo Wasze miasto.

AGENDA 21 • Czwartek [23.03.2017, 12:15:01] • [IP: 80.245.178.***]

PRZYJEŻDŻA SZKOP DO ŚWINOUJŚCIA, PATRZY I OCZOM NIE WIERZY. BURDEL KONTENEROWY ZBUDOWANY PRZEZ IDIOTÓW ZAMIAST PLAŻY I LASU.

Gość • Czwartek [23.03.2017, 11:41:42] • [IP: 93.105.190.***]

Ja sobie nie życzę jakiegos niemieckiego tylko polskie wydanie, napiszę skargę do biura Pis w Warszawie!! Nie zostawię tego tak!! won szwabuchy

Gość • Czwartek [23.03.2017, 11:34:27] • [IP: 77.88.191.***]

Gdzie ja można będzie otrzymać?

Gość • Czwartek [23.03.2017, 11:28:57] • [IP: 178.238.253.**]

A po co i tak w sezonie nie można przejść ulicą, a auta smrodzą jak z kloaki, dwa miesiące to horror!

Gość • Czwartek [23.03.2017, 10:26:15] • [IP: 92.42.118.***]

Dziwne, gdyby promowała Wrocław...

Oglądasz 1-9 z 9
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Awaria sieci wodociągowej usunięta. Ciśnienie w sieci wraca do normy. Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu poinformował o zakończeniu prac związanych z usuwaniem awarii sieci wodociągowej. Prace naprawcze zostały zakończone dziś o godzinie 11:40. Jednocześnie przeprowadzono płukanie sieci wodociągowej przy ujęciu wody SUW „Granica” ■🚔 Zachodniopomorskie: 9 wypadków, 3 ofiary śmiertelne, 48 pijanych kierowców w długi weekend – wzrost tragicznych statystyk! W porównaniu do roku poprzedniego (2024) nastąpił znaczący wzrost wypadków ( 80%), ofiar śmiertelnych ( 200%), rannych (50%), nietrzeźwych kierujących (15%) ■ ⚠️ Uwaga! Dziś (23.06) od godz. 16:00 do 23:00 w całym woj. zachodniopomorskim możliwe burze z gradem, intensywny deszcz (do 30 mm), silny wiatr (do 90 km/h). Zachowaj ostrożność! ■ Ruch między węzłami Świnoujście Łunowo i Międzyzdroje został przekierowany na nową S3. Ruch odbywa się na tym odcinku z zawężeniem do jednego pasa w każdą stronę. Częściowo uruchomiony został węzeł Międzyzdroje, nie ma już tymczasowego ronda i ruch jest płynniejszy. To kolejny etap udrażniania przejazdu nową S3 ■ W dniu 18 czerwca o godz. 11.00 w Auli SP1 przy Narutowicza 10 odbywa się gala finałowa Miejskiego Konkursu Fotograficznego na 80- lecie SP1. ■ Joanna Agatowska uzyskała absolutorium z tytułu wykonania budżetu miasta za rok 2024 ■ Po rozpatrzeniu raportu o stanie gminy miasto Świnoujście Prezydent Joanna Agatowska uzyskała votum zaufania od Rady Miasta ■ Pełna przejezdność drogi S3 przed wakacjami jest zagrożona, wykonawcy apelują do Premiera ■ Ryszard Grobelny; "bardzo niepokojącym zjawiskiem, także w Świnoujściu, jest stale spadający przyrost naturalny" ■ Nową formułę prezentacji raportu o stanie miasta omówił specjalny gość sesji - Ryszard grobelny. Raport dostępny jest w formie strony internetowej ■ Z powodu awarii jednego z promów typu „Bielik” obsługujących przeprawę „Warszów” pomiędzy wyspami Uznam i Wolin, kursowanie promów odbywa się obecnie w trybie nieregularnym. Zarząd Dróg Miejskich i Żeglugi informuje, że zespół techniczny pracuje nad jak najszybszym usunięciem usterki i przywróceniem promu do eksploatacji. Do czasu zakończenia naprawy pasażerów obsługuje wyłącznie jeden prom typu „Karsibór”. Oznacza to, że czas oczekiwania na przeprawę może się wydłużyć, szczególnie w godzinach szczytu ■ Podczas Dnia Dziecka w parku Zdrojowym trwała zbiórka na leczenie Adasia Orlika. Wolontariusze zebrali 9.308,37 zł, 176,97 euro, 2 korony czeskie i żeton do wózka ■ Byli pracownicy „Odry” spotkają się 28 czerwca o godz. 16:00 w Forcie Anioła – to coroczna okazja, by powrócić wspomnieniami do czasów, gdy zakład zatrudniał tysiące osób i tętnił życiem. W przeddzień Dnia Rybaka będzie czas na rozmowy, uśmiechy i integrację przy grillu ■